Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Hardware

Minimální požadavky:
Operační systém: Win XP SP3, Vista, Win 7
Procesor: Intel Core 2 Duo nebo odpovídající AMD
Paměť RAM: 2GB
Místo na HDD: 25GB
Grafická karta: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Doporučené požadavky:
Operační systém: Win XP SP3, Vista, Win 7
Procesor: Intel Core 2 Quad nebo odpovídající AMD
Paměť RAM: 4GB
Místo na HDD: 25GB
Grafická karta: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550
Hra na konzolích běží v 60 fps za sekundu. Hlavně u PS3 a X360 to v té době nebylo moc obvyklé.

Easter eggy

V lokaci Gearhead Vault se nachází odkaz na hru Doom. Aby se otevřely dveře do skryté místnosti musíte nejdříve provést jejich aktivaci na sedmi klávesnicích. Uvnitř lokace najdete Doom Marine Bobblehead. Video zde.
V lokaci Wasted Garage se nachází odkaz na hru Quake. Do tajné lokace se dostanete pomocí portálu, nejdříve ho ale musíte aktivovat pomocí třech tlačítek. Uvnitř místnosti najdete Shambler Plush. Video zde.
Pokud se vybavíte raketometem a budete 5 minut nehybně stát, objeví se jeho na zaměřovací obrazovce krátká scéna z prvního Doomu. video
V lokaci Subway Town po vás bude jeden ze strážných chtít sebrat ze země plechovku. Když mu vyhovíte, tak vás pochválí. Jedná se o odkaz na Half-Life 2, v němž se odehrála podobná scéna. video
Převoz mezi oběma městy zajišťuje postava jménem Charon. V řecké mytologii Cháron zajišťoval převoz duší mezi světem živých a podsvětím.
V lokaci Subway Town - Abandoned Distillery se nachází tajná místnost vývojářů Rage s podpisy autorů. Video zde.
V Mrtvém městě se nachází plakát nabízejí slevu 50% na hry Rage 2 a Doom 5. screen

Ostatní

Hra se objevila v sedmé epizodě čtvrté série seriálu Breaking Bad, Problem Dog. Byla ale prezentována jako on-rails střílečka, ovládaná pomocí světelné pistole, ačkoliv žádná taková verze RAGE neexistuje.