Stereotyp se dostaví po 5 hodinách hraní, kdy zjistíš, že druhé město je ÚPLNĚ stejné jako to první, nenabízí nic nového, jen zlepšené zbraně a jiné tratě, je to s*urvená arkádovka.
Rage ani Skyrim jsem na steamu neviděl, v centrální evropě prostě nejsou, protože má bethesda asi smlouvu s local distributorama. Ale Skyrim jsem koupil na game.gamesplanet, a Rage před měsícem na nějaký tý reseller stránce, aktivovat šel v pohodě a normálně funguje.
Snad půjde koupit i Dishonored.
@Gerret (12.07.2012 22:05): No pokud jsi to viděl během nákupu (když vyplňuješ číslo karty atd.) v seznamu her, co ten balík obsahuje, tak bych se obrátil na support s tím, že jsi ten pack koupil hlavně kvůli té hře a že tě uvedli v omyl. Možná na základě toho couvnou a přidají ti to tam, za pokus nic nedáš ;-)
Já si teda myslim, že jak Rage, tak Skyrim ze začátku koupit šly, ale pak zmizely... Ale ruku do ohně bych za to taky nedal.
Většina koupených her by měla jít bez ohledu na lokaci hráče, ale je pár výjimek, hlavně u EA her, které jsou blokované na základě IP adresy (lituji každého, kdo třeba hodně cestuje a chce si sem tam něco zahrát). Jestli mezi ně patří Rage, to nevím, chce to zagooglit.

BTW Steam si v prohlížeči můžete přepnout na US verzi přidáním "?cc=us" na konec url adresy. Zpátky se to přepne zase s "?cc=cz".
@Garret (12.07.2012 23:13): Na domácím počítači jej v seznamu nabízených her na Steamu vůbec nemám. Ani na netu, ani v aplikaci. Myslím že Steam stránky mi přiřadí nějak region a tím pádem se mi Rage nenabízí.
ZKusím zítra v práci, kde se mi ceny zobrazují v dolarech a tedy asi region Steam stránka nepoznala (možná díky proxy přístupu). Každopádně elektronicky Steam dostupný u nás není. Ale krabicovka je založena na Steamu, takže v nabídce být musí.
Dá se tahle kupa hnoje vůbec brát jako hra? Asi brzo napíšu komentář ;).
@Gerret (12.07.2012 22:05): Když se dívám na ten id Super pack, tak Rage v tom balíčku vůbec v nabídce není. Myslím, že to bude chyba a ten Rage tam máš omylem. A když na Steamu zadám Rage, tak se mi objeví jenom trailer.
Počkal bych, Steam je nyní přetížen.
Hru jsem koupil se Super id Software Packem vidím ji ve vlastněných, ale píše to:

Jejda, promiň!
Během zpracovávání vašeho požadavku došlo k chybě:
Tato položka není v tuto chvíli k dispozici ve vaší oblasti

Tak mám tu hru nebo nemám? Nebo je zatím povolená jen pro jiný země a musím počkat, nebo jak to mám chápat?
Vývojáři jistě ani netušili jak příhodný název pro tenhle paskvil vymysleli. Rage začínám chytat já, neb modrou smrt jsem neviděl od doby přechodu na Win 7 a teď s tímto technologickým zázrakem už 8x. Děkuji, rád jsem zaplatil a těším se na DLC.
Jen pro informaci - už se nějak vyřešil ten problém s pomalým dočítáním textur? Dostal jsem chuť zahrát si to znovu, ale jak tak koukám, ten problém tam je pořád. Přitom hra by měla být v poslední verzi (je to Steam) a ovladače grafiky jsem dnes nainstaloval taky aktuální... Tak nevím, no - tu hru to úplně zabíjí...
@marwel (18.03.2012 16:56): to ne názor, většinou neměním...znamená to, že tomu nedám30-40% ale tak 50%, takže velký skok tam není, jen sem čekal sestupnou tendenci, takže za snahu ;)

btw toh idiota, který dělal na autosavu bych zavřel někam do kanálu s mutanty, díky tomu už sem si nahrál 2 hodiny znovu navíc, úžasné to neustále ukládat manuálně :X

EDIT: tak dohráno (po 8mi hodinách! čekal sem těch 12), nakonec to nebyla taková hrůza jak na začátku, to byla těžká kopie borderlands, pak v druhé půlce to byla těžká kopie HL2, tak to bylo lepší, jinak ten useklý konec(ala citadela) celkem WTF! :D
@Fg (18.03.2012 16:44): Takovy nazor tu od tebe slychavam v jednom kuse. Mi spis prijde, ze ti nejakou dobu trva nez si na danou hru zvyknes a pak te to chytne a neprijde ti to tak zle. Mozna by to chtelo delsi pauzy mezi hrami.;-)
No tak dávat 100% půlce hodnocených her není dobré. Vhodnější je rozprostřít hodnocení a dávat i nižší. Můj střed je někde u 75%, což je hranice kdy mě ještě hra víc baví než frustruje.
@Fg (16.03.2012 11:55): ale tak nemusíš přece nutně tak moc vyčnívat, to že ty tomu dáš 20 procent mě tedy nemusí vůbec zajímat :D je to ještě horší než dát stovku :)
Hra samotná stojí X-násobně více, než udělat DLC. Takový doplňkový concent by je vyšel na pár šupů a ty co hru koupili (a líbila se jim) by to potěšilo.

Potěšit hráče za minimální náklady ? Hell yeah I say.

EDIT:

A 2.3 milionů kopií není zas tak málo. Možná hra nebyla TAK velkej úspěch jak čekaly, ale naprostej propadák taky ne. V dnešní době plný pirátů je 2.3 mega slušný.
Vole když to neumíš, nehraj to. :D Já sem měl vždy nábojů dost. Když sem si je zamořjmně zapomněl průběžně dokupovat problém s náboji nikdy nebyl:) A je to velice slušná střílečka, jen svůj potenciál nevyužila na 100%. Doufám, že bude i to pokračování když si o to celej ten konec a délka hry říkají :-)
proč to musí být jak ten přihlouplý Bioshock? Opravdu mě nebaví chodit jen s pistolkou a 5ti náboji, žádné náboje skoro nikde, do brokovnice už vůbec ne, AI tupá a musí se do nich milionkrát střelit než zdechnou(a to ještě nesmrtelně lehají jak v CoD), vidím to na další pecku...
Vsak v Doomovi ta pasaz byla uplne nahovno a zbytecna, takze na co to opakovat.
@montana (15.03.2012 12:49): no já hrál Dooma III při vydání, tak už si to moc nepamatuji, ale než se v Doomovi zhaslo a začal ten bordel, tak to chvíli trvalo, ne že si vyšel a tuc tuc, "hej týpku naskoč do káry, jedem ke mě, vysmaž bandity, už nás serou" epic :D

btw co kdyby to byl vědec??? proč by chtěli uchovávat zelené mozky? :) ale to, že bezmyšlenkovitě provádí akce pro všechny a je to taková d**ka pro všechno, to asi bude voják :D
@Fg (15.03.2012 12:40): Keby si mal Anarchy Edition, od začiatku by si mal tú spomínanú dvojhlavňovú brokovnicu.
Ale to, že po zemi sa váľajú zbrane ale nemôžeš ich zobrať spočiatku iritovalo aj mňa.
A s tým príbehom si zrejme autori moc práce nedali. Na druhej strane, keď to porovnáš s DOOMom 3 alebo Quakom 2, vyzerá to ako antický epos :D
tak mne pobavil první úkol - v ruce pouze pistolku, střílejí na mne z brokovnic a pušek, ale zaboha nemůžu zvednout žádnou zbraň, páč odměnou za vyčištění banditů je brokárna :D + komické pády z ATV, WTF "příběh", "postavy" a že se prostě jde hned na věc, nic se neřeší a že by třeba byl na špatné straně? + grafika - no hodně se bavím :)
táááák a jdem vložit disk toho velkého HYPU do mechaniky :P