Tak snad score na mapy musí být vždy důležitější než nějaké nesmyslné body nebo fragy nebo já nevím, co. Jay dokázal překvapit ve své organizaci lecčím, ale pokud se rozhodne ignorovat i toto, tak už fakt nevím. :)

Steve - vzájemný zápas nemůže hrát roli právě když nemáme identické score. Navíc jsme se v té trojici dali navzájem, takže jakýpak vzájemný zápas...
@Fatality (08.01.2017 10:18): Jo jo. Nepocital jsem vsechny moznosti, ale napadlo me, ze pokud by se vzdy spocital prumer z tech 2(3) zapasu za aktualniho bodovani, bylo by to asi nejspravedlivejsi. Ale asi pozde bycha honit.
@H34D (08.01.2017 09:50): Bude to podle bodů a jak už tu padlo, když vyhraješ 2-1 (a tu jednu mapu prohraješ v prodloužení), tak budeš mít víc bodů než ten, co vyhraje všechny duely 2-0. To je téměř tak dementní jako ten mappool :-D
@H34D (08.01.2017 09:50): Tak to je otázka jak Meatball rozhoduje v případě stejnýho počtu bodů. Imho by měl rozhodnout vzájemný zápas. Ale nebojte, Meatball má jistě pro tyto případy předem připravená pravidla (!!!)
velmi dobre, takze to i pres mou ctyrku z matiky v devate tride zakladni skoly dle mych propoctu znamena, ze i pres dvojici velmi podprumernych vykonu na aerowalku (vs. garion, head), ubohemu aimu na almost lost (vs. marwel) a vylozene trapnemu vykonu na nemene ubohem asylu (vs. marwel), kde jsou, jak jsem zjistil, asi jen ctyri druhy bouchacek, postupuju od borscu z prvniho mista, a mohu se tedy proti sukromemu martinovi pomstit za lauronu :)

/edit: tak asi ze druheho :)
@ještěr (07.01.2017 21:35): Vyhral 2:0 na zapasy. 13:5 na Almost Lost, byt jsem mel o litr vic dmg, 9:4 na Asylum, tam jsem se dvakrat zabil sam. Na me prvni duely od Kwokyho turnaje jsem, myslim, zase tak spatne nehral. Kdybych se vice soustredil na itemy, mel bych sanci.

No, kazdopadne v prvnim kole pavouka budu tedy hrat asi proti Kwokymu (kdovi, jak nam to meatball nachysta :)). Ze bych se pokusil ten item control vice natrenovat? ...

Ne, seru na to, dam ho i bez toho. :P
tak já právě zjistil, že můžu úplně normálně nainstalovat a hrát ten placený QuakeLive, aniž bych si ho kupoval...?! asi pozůstatek z dob minulých, když byl ještě free. a veškeré nastavení mi zůstalo taky. awesome!
@Steve (07.01.2017 00:19): No člověče to já už jsem před časem zkoušel, a mě se tam ten svítivej model nějak nedařilo dostat. Tak nevím co jsem dělal blbě. Já to hlavně měnil u týmovek tam jsem byl pořád zmatenej, jestli jsem červený nebo modrý.

Ty textury mám vypnutý už od toho prvního Kwokyho turnaje, na některých mapách mi přišlo že je to přeci jen přehlednější, ale že by to mělo nějaký zásadní dopad na moji hru, haha :-)
@marwel (07.01.2017 00:04): Pořád věřím v "Meatballův koeficient", třeba půjdu rovnou do finále, kdo ví.

@Crash (06.01.2017 21:18): Dám ti strašně pro radu. Místo abys tryhardil s vypnutýma texturama, tak si hlavně zapni jednotnej zářivě zelenej model nepřátel. Jinak teda celkem nervydrásající, hodně pěkně jsi to srovnal v tom OT. Ale nejlepší moment je stejně 10:41 :D
@Garion (06.01.2017 23:59): Coz je dost dobre mozne. Co vlastne mel byt decider? Asylum? Tam bych bud zral rakety jednu za druhou a nebo by mi to treba hralo do kareta, protoze na te mape se neda tak snadno schovat.

Hlavne je zajimave, ze tak lze ziskat vice bodu nez cistou vyhrou ve dvou zapasech.
Tak dneska to byla jízda. Všem, co jsem měl možnost vidět, děkuji za hru. Kolikrát to byly takový nervy, až mě bolelo břicho :)
Tak prozatím asi dohráno. Kdyby si během večera ještě někdo chtěl své odbýt, hvízdněte a založím, na steamu budu online.
Na mapach se spawnem megy 35 vterin neni nejdulezitejsim itemem RA ale mega (odehravaji se tedy souboje primarne o ni, kdo ztraci megu, obvykle ztraci mapu), to plati od noobu pres advanced po pro scenu, na vyssich urovnich se obcas z taktickych duvodu timuje (anebo spis obsazuje nebo spamem brani) take rail/shaft, ale to nebude pripad tohoto turnaje...:)

Clovek ani nemusi vylozene pocitat, ale trosku mit prehled, co kdy vzal v jakem sledu popr. u toho logicky uvazovat co kdy asi vzal enemy
@Fatality (06.01.2017 13:27): V posledních duelech jsem to zkoušel časovat, cca 2 minuty jsem měl přehled, ale jakmile jsem sebral obojí, šel jsem se se soupeřem řezat a po chvilce si uvědomil, že už vůbec netuším co kdy bude :( Asi pravda, že zaměřit se ze začátku na jeden item bude rozumnější :D A teda že se dá nastavit časovač o nuly, to jsem netušil. Já už sem se párkrát zamotal, jestli mám přičítat nebo odčítat a to je pak špatný :D
No v prvom rade clovek musi vediet kde ten RA ci Mega na tej mape je, potom moze zacat uvazovat nad nejakym casovanim :-D.
@Kwoky (06.01.2017 13:16): Tak to ale má být :) Jedno RA je skoro jeden život navíc :)

@Garion (06.01.2017 13:17): jj, 8v8 už je masakr no. Ale třeba jak jsme hráli ten Freeze Tag v jayovo turnaji, tak tam se to ukázalo jako klíčové. Ale právě proto jste na Teamspeaku, abyste si řekli, kdy je další a aby si třeba někdo křikl, že ho chce pro sebe.

Ale jen radím, pokud si někdo myslí, že časovat je těžké, jinak samozřejmě hrajte tak, aby vás to bavilo.