@DosRatas (14.04.2024 13:14): Šestý díl na Steamu je, asi jsi myslel pátý, že? Čtyřku půjde asi sehnat akorát tak v bazaru nebo v aukci. Pětku jsem našel třeba zde. Myslím si ale, že se oba zbylé díly časem na Steamu taky objeví. Uvidíme.
chcel by som sa opytat, aj ked ma to moc netesi, ale co ma clovek robit :D rad by som si zahral tuto hru, ale na telefone ma to zrovna nelaka, ofiko cesta k plnej hre zatial nie je, lebo na steame su vsetky okrem zrovna 4 a 6 dielu a tak by som bol zvedavy, ci mi niekto nevie poradit, kde by som sa mohol v dnesnej dobe dostat k plnej pc verzii, lebo vsetko co som nasiel ja su len demoverzie
To by člověk nevěřil jak je ta hra v dnešním světě tak aktuální. Ruská invaze do Francie. Doufejme, že to skončí pouze u hry.
@jones1240 (18.04.2020 20:45): Děkuji :) Jinak ten komentář jsem musel opravit, byly tam děsný hrubky a překlepy, omlouvám se všem :) A souhlasím že čtverka byla určitě nejambicioznější díl. Rusáci a komunisti jako zlo mohli v roce 2002 působit směšně, ale když se na to co se děje v Rusku člověk podívá dnes, tak je jasné, že se Rusko nikdy nezmění. Šestku jsem nikdy nehrál, spíše jsem zvědavý na pětku, která mi nikdy nepřišla tak hrozná jak to vypadá ze zdejších komentářů.
Slušná adventura. Oproti trojce lepší grafika, lepší příběh, lepší hádanky. Jen už to není polda - relativně málo humoru, polda je mezinárodní agent co nemá problém se domluvit napříč planetou i historií, ve hře není ani jedna česká lokace.

Pětku vynechám.
@90210 (05.07.2015 21:27): Nevim o jiné české adventuře, která by něco takového měla. Pokud teda nepočítám Ztracený Ostrov. Ten to ale měl daleko primitivnější. Mimochodem, mohl by jsi mě poučit. Každá druhá hra, to je ranec :)

@Paul (05.07.2015 21:19): Jojo přesně o těch 5% to dává Zaklínači sežrat. Kam se Geralt na Pakráce hrabe :D
Nechapu, co je originalniho na cestovani casem, vzdyt ten motiv se vyskytuje snad v kazde druhe hre. P4 byla asi jen prvni prvni, kterou Pjanič hral.
Tak jsem se konecne dokopal a dohral to z pul roku stareho savu (hned po prichodu do praveku). Nevim, no, musel jsem se dokopavat i v prubehu hrani... ani se mi k tomu nechce psat komentar, pozadi jsou renderovana pekne, ale postavy vypadaji hnusne... zaver mi pripomnel mene znamou ceskoslovenskou sci-fi komedii Zabil jsem Einsteina, panove... dabing slusny, ale celkove uz to nema kouzlo predchozich dilu. Tak a ted jeste petka...

BTW, nejvetsi zahada pro mne je, co se stalo s mou posetkovou originalkou, kterou jsem odkudsi mel... ztratila se pote, co jsem hru poprve spustil... tentokrat jsem to mel z te petidilne kolekce.