Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Poker Night 2

24.04.2013
26.04.2013
30.04.2013
22.05.2013
70
27 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V pokračování Poker Night at the Inventory se u pokerového stolu opět potkává směsice rozličných postav nejen z počítačových her. Prvním hráčem je Brock Samson z animovaného seriálu The Venture Bros, drsný tajný agent a bodyguard rodiny Venturových, dále upovídaný robot Claptrap ze série Borderlands, zabiják zombií Ash Williams z filmové série Evil Dead a posledním do party je druhá polovina dua Sam a Max, psí polda Sam. Tuto sestavu doplňuje ještě vražedná umělá inteligence GLaDOS ze série Portal, která zastává funkci dealera karet.

Oproti prvnímu dílu přibyla k Texas hold 'em další varianta Pokeru, a to Omaha hold 'em. Herní prostředí se už také neomezuje pouze na klub The Inventory, ale každá z postav má vlastní tématický klub s unikátními dialogy. Jako v prvním díle, i zde si hraním můžete odemknout kosmetické předměty do Team Fortress 2 a nově do Borderlands 2, k čemuž slouží systém takzvaných Bounty Challenges, což jsou různé úkoly jako "vyhraj dvě kola za sebou" nebo "jdi all-in a vyhraj", jejichž splnění vám zaručí, že v příštím turnaji budete mít možnost pokusit se vyhrát trofeje jednotlivých hráčů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Po dohrání Poker Night at the Inventory jsem se vrhl i druhý díl. Opět jsem byl mile překvapen vtipnými dialogy. Hra mě bavila i přesto, že protihráče jsem vlastně neznal (nehrál jsem hry ve kterých vystupovali). Jediným starým známým pro mě byla GLaDOS :) a opět mě svými strojově bezcitnými hláškami a cynickými postřehy rozesmávala a rozbrečovávala zároveň.
Jsem sice občasný pokerový hráč, ale v reálu jsem ještě nevydělal ani korunu (spíš jsem tak 300 Kč v mínusu), takže tady mi ten půl milion dolarů v kapse alespoň drobně potěšil.
Hra není kdovíjak zázračná, ale dobře poslouží jako náhražka všemožných solitaire a jiných her ve windowsech ve chvílích, když má člověk čtvrthodinku volna.

Pro: poker, hlášky, GLaDOS

Proti: poker, hlášky, GLaDOS

+16
  • PC 60
Já prostě na ty hláškovací záležitosti moc nejsem. Ať už to jsou seriály, filmy a nebo hry, jejichž hlavní devízou je sypání jedné hlášky za druhou, konzumoval jsem je ve většině případů jen proto, abych mezi svými kamarády nebyl za úplného outsidera, a aspoň trochu tušil, o čem je řeč. A i tak jsem se na to většinou po pár dílech vyflákl. Pravda, výjimky potvrzující pravidlo se občas najdou, bohužel série Poker Night mezi ně nepatří. Brock Samson a Ash Williams mě v podstatě nudili k smrti, Sam s uřvaným Maxem mi spíš lezou na nervy, než aby mě bavili a Claptrap to taky moc nevytrhl. A tak jediná postava, která mě skutečně několikrát pobavit dokázala, je GLaDOS. Zaplaťpánbůh za ní.

Takže nám tu zbyl vlastně jen ten poker a možnost vyhrát nějaký ten předmět do jiných her. To je v principu docela zajímavá mechanika, které asi nemůžu nic vytknout, kromě toho, že mě ty předměty vůbec nezajímají. :) Navíc si nejsem jistý, zda to ještě dnes funguje. Ve Steam inventáři jsem si ničeho nevšiml, že by mi něco přibylo, ale možná se to aktivuje nějak jinak, fakt jsem po tom nepátral.

Poker Night 2 nabízí dvě varianty pokeru. Stejně jako v Poker Night at the Inventory si můžete zahrát Texas Holdem a navíc je tu i varianta Omaha. Zrovna tyhle dvě varianty pokeru jsou si dost podobné, takže poté co jsem odehrál asi dva turnaje v Omaha pokeru, vrátil jsem se zase k Texas Holdem. Samotný poker mi nepřišel špatný, AI docela zkouší blafovat a není úplně triviální odhalit podle chování, co má v ruce. Nicméně hra se mi v podstatě velmi rychle obehrála a nebýt achievementů tak jsem vlastně měl nulovou motivaci jí hrát. Navíc dlouhé a nepřeskočitelné hlášky se po chvíli začnou opakovat, a jak známo, opakovaný vtip není moc vtipný. Když o tom tedy tak přemýšlím tak u Samantha Fox Strip Poker jsem vydržel podstatně déle... :)
+15