od začátku stále hraju, ale aby to člověka bavilo musí být dobrá parta lidí
@Steve (18.11.2019 09:43): Originál neznám, nevím jestli tam jsou boti. Graficky mi to přijde naprosto vpoho, já s tím nemám problém, navíc kámoš, s kterým hraju, nemá komp na normální PUBG a já bych už taky měl co dělat, abych normální PUBG rozjel vpohodě ... a jak říkám, nemám rád Sci-fi hry a prostředí, takže Apex je pro mě no no.
@themacs (18.11.2019 09:35): myslím v tom originálu že boti nejsou. Jinak ofc hnus je to prostě v tom jak to vypadá, je to mobilní se vším všudy. A tedy Apex můžu akorát doporučit. Vše co mě bavilo v Pubg je tam lepší a naopak spousta neduhů už tam není
@Steve (17.11.2019 23:29): Boti tam jsou, sám jsem je zažil ... a pokud tam nejsou boti, tak je to fuk, protože pak ta většina hráčů hraje hůř jak boti ... jinak v čem je ten gameplay hnus? Nehrál jsem normální PUBG, proto se ptám. A ne díky, Apex Legends fakt ne, sci-fi žánr je mi ukradený ... no ještě že jsi nenapsal ať si dám Fortnite :D
@PRIVATE MARTIN (17.11.2019 22:02): Mě se to docela líbí :) s kámošem hrajem ve dvojko a je to docela fajn ... jediné co zamrzí je v pozdějších hodinách absence hráčů, kdy jsou nahrazováni boty (ale tak to bude asi i u normál verze) ... jinak je to víceméně stejné jako normál verze až na grafiku (a tu zimní mapu, ta tam ještě není)
@Drekt (21.01.2018 11:23): Jo tak na to srát samozřejmě :D Já otevřel jen asi dvě z těch nejlevnějších, to jde bez klíče. Dostal jsem jiný tričko a čepici, kterou okamžitě vždy vyměním za helmu. Good stuff :D
Tak když jsem dostal nějaký bedny, byl jsem zase naštvanej, že to po mě chce koupit klíče. Ale pak jsem si všiml, že takové bedny se dají na Steamu prodat i za dobrých pár eur, na rozdíl od těch v CS:GO které se prodávají tak za 1 cent :D A sledovat vývoj cen na Steam Marketu je taky strašně zajímavý, mění se to docela rychle, takže si připadám jako akcionář :D
@Steve (14.12.2017 00:58): Early access, kterej prodal už přes 20 mega.

Early Access, který běží jako lenochod a vypadá jako vybouranej govnocuc i na nadupanym stroji se neportuje na HARDWARE z roku 2012 -xbox one, což jen dokazuje to crobcatovo video.

Tak tomu taky začínám propadat :D Ten creepy pocit, že je všude moc klid a určitě vás někdo sleduje je nenahraditelnej
@tomi2k9 (12.10.2017 20:33): Každý kto to hrá je závislý a nemá čas vypisovať nejaké žvásty.
To len dokazuje kvalitu tejto hry.

Musím uznať, že dlhodobo je to najhranejšia hra medzi hráčmi v mojom Steam friendliste, bežne vidím, že to hrá a to - skoro úplne nezávisle od seba - (2-ja to hrávajú spolu čo viem) súčasne 3-5 friendov.

Ako samozrejme do štatistiky nepočítam plánované stretnutia, akože hrá 10 friendov v jeden moment Kvéjga, ale čisto náhodný gameplay.
Teeeeda, tady je vážně mrtvo :D Všude se o tom píše, dneska v jednu chvíli víc jak dva miliony hráčů online v jednu chvíli a tady je devět příspěvků :D Není tu ta hra náhodou zakázaná?
Kamarád to streamuje, byl skrz toto i na gamescomu.. A my si z něj děláme na fb prdel :D
Stejně vtipný jak ve světě je tohle ultramegahyperhit co prodal ještě před vydáním 10 mega a do konce roku prodá 15, a tady na DH nikoho kromě Bodkina netankuje :)

Osobně to tedy zkusit chci, až to bude venku z early accessu a v nějaký slušný slevě (takže předpokládám za pár let).
PUBG, PUBG, PUBG, PUBG, PUBG, PUBG, Plunkbat!

Dnešní update přidal Tommygun (vyndal ho z carepackage a jde nalézt ve světě), mini-14 (už se začínám cítit jako v Jagged Alliance 2, tam si doteď pamatuju, když jsem své SKS nahradil mini-14) a malé městečko...
Poslední patch přidávající FPP byl super, hned je to ještě lepší!