Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

H1Z1

H1Z1: King of the Kill, Z1 Battle Royale

52
10 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
akce > 1st person akce
akce > 3rd person akce
Forma:
free to play (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.02.2018 PC
07.08.2018 PS4
Vývojáři:
Daybreak Game Company
Oficiální stránky:
http://www.h1z1.com/
H1Z1 je jeden ze zástupců žánru battle royale, který se inspiroval ve stejnojmenném japonském filmu a tvůrci z Daybreak Game Company se k němu přiklonili po snaze napodobit survival žánr ze hry DayZ. Zde se také částečně datují počátky žánru battle royale, tudíž vzor zůstal nezměněn.

Herní náplň je tedy podobná jako v titulech PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS nebo Fortnite. Na jednom serveru se proti sobě může utkat až stovka hráčů a je jen na nich, zda budou bojovat solo, v týmu po pěticích nebo třeba ve dvojicích. Následuje pak vždy stejná rutina, v níž hráč musí bojovat o svůj život. Po náhodném spawnu na mapě je tak potřeba najít zbraně, užitečné předměty a suroviny pro crafting. Herní plocha se klasicky po dobu hraní zmenšuje a hráči jsou tak nuceni se stahovat stále do menšího herního prostoru, což logicky vyústí ve vícero střetů a umocňuje "thriller" zážitek z hraní.

Roku 2018 hra opustila na PC placený early access a přešla na free to play model. Původní survival část Just Survive byla téhož roku po třech letech ukončena a servery vypnuty. Battle Royale část King of the Kill se po rozdělení přejmenovala zpět na pouhé H1Z1.


Poslední diskuzní příspěvek

mazar1234: To jo, ale asi si pořád mysleli, že mohou PUBGu konkurovat :D Přechod na F2P byl nezbytný, ale stejně je i Fortnite lepší varianta.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.