@Zx Atari 500 (09.03.2018 19:20): Nejsi, můj první byl asi tak při patnácté hře. Navíc to s jakou rychlostí, přesností mě dokázal většinou zabít někdo jinej ve mě vzbudilo jistou otázku :) Jak mě někdo může najít v zavřenym karavanu i když jsem skrčenej a vůbec se nehnu. Dal jsem možná 40 zápasů, pár killů jsem měl, ale nějak jsem v tom necítil spravedlivý souboje.
Mno fajn. Odehral jsem prvnich 10 zapasu, abych se jakoze dostal do toto rankingu. Rekl bych,ze jsem asi prvni,komu se to podarilo bez jedineho killu :DD ( A fakt jsem se snazil nekoho zabit) Takze koncim :)
Dejte mi vědět, až to vypadne z early access. Do té doby si dám s touhle hrou pauzu.
@Kwoky (25.11.2017 21:46): Tenhle popis byl psaný ještě v době, kdy to byl jen klon DayZ. Pak to rozdělili na dvě hry, H1Z1: King of the Kill (to, co jsi hrál ty, takový předchůdce PUBG) a H1Z1: Just Survive (ten klon DayZ). A jelikož KotK získalo daleko větší popularitu než Just Survive a lidi si spojovali H1Z1 jméno jen s tím, tak to přejmenovali jen čistě na H1Z1 a Just Survive, aby se to nemohlo plést. Takže tenhle popis by potřeboval předělat, protože není vůbec aktuální.
Sleduju tuhle hru trochu z povzdálí (dnes jsem ji hrál poprvé). Zdá se mi to, nebo to autoři už moc nevylepšují a zaměřují se jen na to, jak z hráčů vyrazit víc peněz?

A ještě jeden dotaz. Citace popisu hry zde na DH:
Postupným prieskumom terénu získava prvé predmety ako drevo, lesné ovocie či kusy látky po rozhaní oblečenia. Prieskumom týchto predmetov postupne zisťuje, čo je možné vyrobiť ich vhodnou kombináciou. Tak získava možnosť vyrobiť si luk a šípy, obväzy a ďalšie pomôcky pre prežitie.

Tohle je tam kde? Kliknu na Solo a hodí mě to na mapu, kde se rovnou sbírají zbraně a je to čistě střílecí. To craftění tam má význam? Dá se hrát i "pomalu"?