Mám pocit, že jsem snad nudnější a prázdnější Kickstarterové video neviděl. Každopádně se zdá, že mým vnitřnostem a kůži je to jedno - husina, mravenčení a podivné pocity v žaludku (které může být nadšením nebo pizzou).
Krucinál! Těším se na to!
No nějak se s tím vyráběním oldschool RPG roztrh pytel. Fak jsem zvědavý, do jaké míry to bude vypadat tak jak to zní.
Bože, další fantasy. Měli by zkusit něco tolik nepřehrávaného, třeba zombies nebo WW2.
Nepledgnul, ale zatím to vypadá, že se beze mě obejdou:). Fandím z povzdálí:).
Pokud si to správně pamatuju, tak on po tobě nejdřív chce nějakou konkrétní lebku z hrobky ve stokách- a ty jí musíš navštívit (stačí se tam stavit i před přijmutím tohodle questu) a říct mu, že je prázdná. Teprve pak budeš mít možnost dát mu jinou.
Nevíte, proč Lothar v úkolu, kdy mu mám přinést lebku výměnou za lebku Mortehonechce příjmout lebku Tichého krále, ani Mantuokovu lebku, Soegovu nebo Hargrimmovu lebku, resp. nereaguje na to, že je mám v inventáři? Nevíte jak toto vyřešit?
Adieu: Samozřejmě. Nikomu tu příležitost nechci brát. Jen osobně mě to neláká. Zvláště kvůli Nwn 2 enginu.

P.S. To už jsem získal jakousi auru člověka, jehož názory mají za cíl stát se obecnými dogmaty? :-) Pomalu se mi tak začíná zdát...
Adieu: Jen jsem se špatně vyjádřil. Každopádně není třeba ani to ani ono.
Možná jsem blbej, ale kde jste zjistili, že se jedná o remake a ne fan-adventure ze světa Planescape?
Remake Tormentu netřeba. Nadto když je jeho grafika zajisté lepší než grafika Nwn2.

I naprosto jednoduše vyrobený pst wallpapernadále funguje. :-)
Nemůžu si pomoct, ale engine NWN 2 je strašný humáč. Právě to a pošahaná kamera mi znechutila hru. Při hraní se člověk ani necítil že je ve venkovním prostředí, spíš jsem si připadal jako v tunelu.
[přesunuto z komentářů]

Dal bych 100% ...jenze tohle hodnoceni dostane Planetscape : Torment 2

Pro: Je to jine , a je to nove i dnes.

Proti: po dloooooouheeeee dobe zadne pokracovani :(
[přesunuto z komentářů]

Jediná hra, u které jsem měl na konci slzy v očích.

Pro: Všechno

Proti: Nic
O NWN 2? Jsem smířen s tím, že základní hra až tak skvělá není. Ale datadisky mi přijdou oba zajímavé. A jde rovněž o možnost vyzkoušet si rasy atp., které jinde nejsou (např. Yuan-ti Pureblood).
Jsem už dospělý muž schopný činit vlastní rozhodnutí. :) Ale díky za názor.
odkaz
Hmm... Všechno mám. NWN 1 nechci, ale ta dvojka i s datadiskama mě láká. Každopádně kdo nemá vícero věcí, tak je to zajímavá koupě.
V obou hrách jde v podstatě o to, že hrdina není jen hybatel příběhu, ale taky hlavním předmětem. Pátrá po svojí minulosti, po tom, kým vlastně je. Společníci se na hrdinu vážou v podstatě bez důvodu, jenom proto, že je to silná osobnost, ke které je to přitahuje (a to je v obou hrách myslím celkem zdůrazněno). Dále se dají zmínit celková temnost a relativně filozofické (minimálně oproti ostatním RPG nebo hrám vůbec) pojetí obou her.
KotOR 2 jsem už hrál už dávno, takže si přesně nepamatuju, jak celý ten příběh byl, ale momentálně hraju Torment a připadá mi to, že tam vidím jistou podobnost.
Zero: Můžeš to nějak rozvést? Nechce se mi přemýšlet, co máš konkrétně na mysli. :)
@Zero (09.07.2012 18:26): Njn, bohužel podobně jako u neustále se sebevykrádajících Bioware, i Obsidian má záchvat originality jen občas a tak se "inspiruje" u svých starších her.
Mám takový další poznatek, nevím, jestli to někoho bude zajímat, ale všimli jste si, jak je si příběhem tahle hra blízká s KotORem 2?
Tak se mi zas povedlo objevit něco nového v téhle hře - nechal jsem si přeměnit lim-lima na kámen. :-D