Overwatch

@HolyMeatball (04.06.2019 10:50): Líbila se mi modifikace na CSkový Arms Race. Když dáš kill, změní se ti hrdina na dalšího a postupně musíš dát kill za každého.

Tož doufám, že se lidi sejdou. Snad tohle hraje víc lidí, než Quake :D
@Steve (04.06.2019 10:37): No právě. Já každopádně chci právě zakomponovat vícero módů, v ideálním případě pár 6v6 her, a pak postupně redukovat týmy, zakomponovat i eliminační módy, atd. Dá se toho vymyslet opravdu hodně, a rozhodně bych rád sesbíral od potenciálních účastníků návrhy, než bych se rozhoupaval něco realizovat. :)
@Kwoky (04.06.2019 08:29): Jj, cvič Tracer, Genji a Widowmaker. A budeš jako můj average 10 letej teammate.

@HolyMeatball (04.06.2019 01:08): Tak i nějaké ty 3v3 deathmatche se special nastavením (uzamykání vítězních hrdinů, mirror matche apod.) by mohly stát za zkoušku. A když tam teď dali ten workshop, tak se dá asi vymyslet úplně cokoliv :) Ale samozřejmě 6v6 klasika by byla nejlepší.
No helemese, jak se to pomalinku sbírá. :) Počítal bych i se Sarnem a Famossem a byly bychom tak na sedmi. Hned první ráno po příspěvku jsem čekal menší odezvu.

@Kwoky (04.06.2019 07:33): Jestli již vlastníš, určitě doporučuji nainstalovat a pomalounku ve volných chvílích zkoušet. Z aktuálně 31 postav nebude nalezení těch, s kým ti to sedne, ten nelehčí a nejrychlejší proces. :)
@BINGMAN (04.06.2019 00:45): Tak minimálně. :D Každopádně je to otázka na teoretický zájem do budoucna (ale snad v rámci letošního roku). Když tu vidím těch 75 hodnocení, říkám si, že by se mohlo najít dost lidí. V ideálním případě by to bylo rozloženo na víc než jeden volný termín a víc her, ale kdyby se sešlo aspoň to minimum 12ti, dala by se pořád udělat nějaká rychlovka, od plných týmovek až po finální duely. :)
Tak Overwatch má další postavu - Doomfist. Ideální pro fandy Mortal Kombatu nebo dalších bojovek, protože je založený na boj z blízka a komba. No a já se půjdu asi raději naučit hrát za Pharah, abych neriskoval, že se s ním někde potkám :D
Ale já se bavím o tom, když jsem spadl s rankem a jsem tam dole jak v nějaké žumpě plné ho*en :D
@HELLER (24.05.2017 11:49): Cože!? Vynervilo tě hraní o samotě!? To s tebou fakt nikdo nechtěl hrát!? To se tě fakt nikdo nepokoušel neúspěšně invitovat!? To si fakt pořád nepařil Diablo!? :D
Nevím, ale OW teď slavilo 1 rok .. a Paladins vidím na steamu od září 16.

A taky nevím, proč to furt řešíš, už jsi to i měl možnost ve free víkendu vyzkoušet a pokud tě to bavilo, tak do toho jdi, ne ? :)

Mě to bavilo do té doby, než mě vynervil ranked systém a hraní o samotě ... ale všeobecně vzato nelituju koupě této hry.
Hral som open betu, a keď to bolo na zopár dní free, a bolo to super :-)
Ale nie som na 100% presvedčený.
Ou jéé... dnes jsem se poprvé dostal v competetive game do ranku Master... do jakého pro-gamingového týmu se mám přihlásit? :D
@Vincent12 (komentář): Chlape tys snad musel hrát nějakou úplně jinou hru ne? :D Nemůžu s tebou souhlasit snad ani v jediném bodu tvé recenze. A mimochodem, psát recenzi na hru po (sotva) čtyřech hodinách? Neměls ani šanci vyzkoušet všechny mapy a všechny hrdiny (co všechny, vsadil bych se, že ani polovinu), natož aby jsi do nich mohl nějak více proniknout. Celé to na mě působí jako neopodstatněný hate jen pro samotný hate. Já ve hře strávil téměř 500 hodin, rok jsem nehrál nic jiného, protože mě to fakt baví a nedokážu si představit lepší odreagování od práce. Těžko tedy můžu být kdoví jak objektivní, nic méně tvá "recenze" je tak na rychlo sešitá, že bys ji měl po uvážení smazat, dát hře ještě alespoň dalších dvacet hodin a potom teprve hodnotit.
Mě se nejvíce zatím líbil event a brawl ve stylu TD Junkenstein :) tower defense by mohli zase někdy někde nacpat.
My jsme si včera během hodinky dali ty výhry tři. Padl mi ten nový ejža skin na Mei, takže to považuju za profit.

Nicméně herně to je brutálně nedomyšlená nuda a taky už to nemíním zkoušet. Přitom vymyslet to trošičku jinak a CTF by v OW mohlo být boží.
CTF ? to je co ? myslíš ted ten brawl, capture the flag ?

No udělal jsem tam 1x výhru, abych měl odměnu a víc asi nebudu hrát :) netřeba.
Tak co, ozkoušeli jste už zdejší variaci na CTF? Hrozně moc mi hlava nebere, jak to mohli tak úděsně podělat. :)
zbytečné reagovat na toho podivína. Jak už nick napovídá, větčný kritik .. nebo spíš trollík :D
Super hrdinové ale pekelně málo obsahu. Přijde mi, jak kdyby člověk kupoval betu :/ Za ty prachy to rozhodně nestojí. Serte na nenažraný Blizzard - počkejte až tam přibude obsah a pak počkejte na slevu, jinak jsou to vyhozený prachy.
Více z recenze na vecnykritik.cz
@BINGMAN (23.12.2016 12:25): Jojo, +20 a -60 byl nejhorší rozdíl, co jsem kdy dostal, ovšem 1:1 (zisk z výhry vs. ztráta z porážky) to zkrátka v 90% případů není, člověk vždy víc ztratí.
Je na to asi milion topiců, že ranked funguje na principu "one step forward two steps back".
Tento systém je v přesně opozici vůči Hearthstonu:
Zatímco v Hearthstone při 51% winrate a dostatku času člověk dosáhne legend ranku, v Overwatch se při 51% winrate a dostatku času člověk propadne na nejhorší rank.