@Drolin (11.02.2022 17:15): No a já se ke komentáři dostal, protože se hrabu ve starých Skóratech (elektronicky, originál už dávno proletěl spalovnou) a když mě nějaká hra zaujme, tak mrknu na DH na komentáře. Tož tak. Jo a není vůbec zač ;).

Ad Drowned God a adventury vůbec, nějak na ně aktuálně není nálada či co. Letos jedu samé arkády :)
@Pluto (11.02.2022 16:00): Viděl jsem včera nový plus ke komentáři od Londa, díky díky, a zde bylo nula příspěvků. Takže proč Obsidián znovu nezmínit :).

@Londo Mollari (10.02.2022 16:39): Drowned God mám také v hledáčku. Roky mám nainstalováno, začátek super, a tema záhad a konspirací je mi blízké, takže tam by to měl být jasný "match" :). Ale nechávám si, až na to uzraje příhodná doba.
Takhle dokonale třeba zapadla Timelapse , která byla recenzovaná v jednom z posledních Excaliburů, těsně před legendární recenzí na neexistující Tubra Ubra 2 a když jsem zjistil, že Tubra Ubra 2 neexistuje, měl jsem obavy, jestli vůbec existuje i to Timelapse, protože to vypadalo úplně stejně dobře a mělo to hodnocení snad 95. A v podstatě to nikdo nezná. Já se na to od té doby chystám :-)
Je to taká fórumovica. Svojho času to frčalo na home of the underdogs a undergroundgamerovi rovnako ako Lighthouse: The Dark Being a Azrael's Tear. Vtedy to boli akože menej známe hry, ... :) Dnes je všetko tak dostupné, že za menej známe sa už asi iba dá považovať nejaká alpha build verzia.
@Londo Mollari (10.02.2022 16:39): Tak ona mě ta hra nezaujala ani v recenzi v Levelu. A to mám mystovky rád a líbil se mi i 7th Guest. Já myslím, že jsem dokonce ani nezkoušel demo, co vyšlo na Score CD. Což je ale ještě horší, když se dívám na ten vypsaný seznam adventur, tak jsem z toho čísla nehrál ani jednu...
@Pluto (10.02.2022 16:05): Tak ono to hodně souvisí i s tím, že v té době vycházelo a ve Score zrecenzovali celkem dost her. Zrovna v tom Score 40 bylo 34 recenzí (33, když nepočítám Flesh and Blood :) ) a v některých číslech jich bylo třeba až 50. Takže člověk hrál ty top hry, které znal a hrál každý, bavil se u recenzí s hodnocením 0-3/10 a pak tam byla skupina 4-7/10, která většinou tak nějak vyšuměla. A byť už se adventury chýlily ke konci, zrovna ve 40 byla recenze na Star Trek: Generations , Drowned God: Conspiracy of the Ages , Titanic: Adventure Out of Time , Santa Fe Mysteries: Sacred Ground , Arc of Time a The Vampire Diaries . Což není v silách jednoho člověka, aby toto dohrál. Za mě byl nejzajímavější adventurou čísla Drowned God (mám rád konspirace), ale ani ten Obsidian nevypadal marně. (edit=překlep)
@Londo Mollari (10.02.2022 15:15): Těžko říct, proč tomu tak je. Mě tehdy ani v té recenzi moc nezaujala, obzvlášť třeba v porovnání s preview na Atlantis ve stejném čísle. Možná je to proto, že mystovky těžily nejen z logických puzzlů, ale i líbivého vizuálního zpracování. A v tomto Obsidian zrovna moc nevyniká, je to poznat i na obrázcích v té recenzi, které nejsou zrovna ideální na nalákání.
Škoda, že tato mystovka zapadla. Rozhodně by si zasloužila větší pozornost.