Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nightmares from the Deep 3: Davy Jones

Noční můra z hlubin: Davy Jones

27.03.2014
08.12.2014
07.08.2015
26.08.2015
02.02.2018
kompatibilní
63
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Nightmares from the Deep 3: Davy Jones je záverečným dielom hidden – object trilógie. Aj do tretice je hlavnou hrdinkou kurátorka Karibského námorného múzea Sarah Black. Tá sa bude tentokrát musieť postaviť svojmu najväčšiemu nepriateľovi, pirátovi Davymu Jonesovi.

Po náleze tajných dokumentov potvrdzujúcich pravdivosť legendy o Davym Jonesovi, Sarah zvoláva tlačovú konferenciu. Na nej chce oznámiť svetu, že tento legendárny pirát a jeho poklady sú skutočné a ukryté na tajomnom ostrove. V tej chvíli sa však na obzore objaví galeóna so samotným Davym Jonesom, ktorý unesie Sarah a jej dcéru Corey. Aby Corey zachránila svoju matku, rozhodne sa upísať svoju dušu tomuto morskému diablovi. Sarah tak bude čeliť doposiaľ najťažšej skúške svojho života. Jej hlavným cieľom je totiž pokúsiť sa vymaniť svoju dcéru z tohto temného paktu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
V žánru HOG to není až tak špatný počin. Hodí se, minimálně ze začátku, hrát i předchozí hry, aby se člověk v příběhu orientoval, ale jinak to lze hrát úplně samostatně. Příběh jako takový neurazí, občas lehce pobaví některý z NPC, zejména piráti - kostlivci.

Co vždy hodnotím kladně je rozumná skladba obrazovek při hledání předmětů - nesnáším HOGy, ve kterých je na obrazovce bez ladu a skladu naházeno všechno možné i naprosto nelogické věci, to ale není případ Nightmares from the Deep 3: Davy Jones.

Na žánr HOG mi přišlo, že tam toho samotného hledání předmětů je spíše méně a strávil jsem více času řešením relativně jednoduchých puzzlů. Na jeden z nich jsem opravdu nepřišel a musel jsem ho vyřešit hrubou silou (což naštěstí šlo) a ani po vyřešení jsem nepochopil, kde jsem příslušnou nápovědu měl najít. Stejně jako jiné moderní HOGy i tato obsahuje množství bonusových předmětů, které lze nalézt v běžných herních obrazovkách. Mořské koníky jsem všechny nenašel, ale pirátské karty a puzzle ano, takže obtížnost tohoto herního prvku hodnotím jako "tak akorát".

Hrál jsem zhruba 7 hodin, což mi taky nepřijde úplně marné, čas je včetně DLC, které je překvapivě relativně dlouhé ve stejných kvalitách jako hlavní hra, přičemž na Steamu je zdarma v rámci jednoho nákupu.

Pro: Skladba HOG obrazovek, variabilita puzzlů, obtížnost, délka

Proti: Průměrný příběh, jeden z puzzlů

+11