Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

My Brother Rabbit

84
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > hidden object *
adventura > 2D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.09.2018 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
Artifex Mundi
Oficiální stránky:
https://mybrotherrabbit.com/
My Brother Rabbit vypráví dojemný příběh dvou sourozenců, v němž je mladší sestra nemocí nucena trávit čas v nemocnici a zatímco se jí rodiče snaží zajistit správnou léčbu běháním po doktorech, starší bráška je odhodlaný sestře pomoci v těžkých časech po svém – prostřednictvím nezkrotné fantazie a imaginace. Hra je nostalgickým výletem do světů stvořených nevázanou dětskou představivostí, které mohou léčit stejně dobře jako ta nejlepší léčba.

Před hráčem se otevírá surrealistický svět s vlastními pravidly řídící se jen dětskou fantazií, v němž se zhostíte role králíka symbolizujícího staršího bratra. Titulní králík je na výpravě za získáním léku pro vadnoucí květinu a v řadě pestrobarevných, fantaskními objekty a stvořeními naplněných obrazovek musí překonat všechna úskalí, která se mu postaví do cesty. V pěti odlišných zemích tak pro postup dále hledáte skryté objekty, řešíte hlavolamy, hádanky nebo hrajete minihry a to za absence jakéhokoliv textu nebo slov.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.