Zvlastni tahle me na zacatku uchvatila a pak prisla studena sprcha.. Ne ze by byla spatna, ale proste me pak nudila tak jsem zkusil podvadet jestli me to bude bavit vic a pocity stejny. Mozna nekdy jindy
Tyjo cumim, ze zrovna tohle udelali autori tak obycejne "flashovky", jako byl Shank :)
Zatim velka spokojenost, jak je to asi dlouhy?
@Bodkin (05.09.2013 11:06): Musím říct, že o tom sice uvažuji, ale KRoman47 uhodil hlavičkou o hřebíček. Většinu svých her jsem nachytal ve slevách a znám dost dobře sitauci, kdy člověk čte recenzi nové hry a říká si: "Wow, tak dva roky a musím si to zahrát." :)
Tak tohle je ta dlouho hledaná stealth hra, která by mi vyhovovala. Měl jsem možnost si ji zahrát a mám pocit, že si ji pořídím. Asi sice počkám na 3,75...
Tohle je snad první hra, ve které jsem NEW GAME + rozehrál HNED potom, co jsem dokončil hru normálně!
S těmahle indie (?) hříčkama je to obtížný, blbě se mi hodnotí.
Ve srovnání s velkejma projektama je to v podstatě jen taková blbinka bez větší hloubky, prolétnout se dá za jedno odpoledne. Blbinka je to ovšem nesmírně zábavná a naprosto dotažená, funkční, odladěná a celkově vychytaná (ty haiku!!!). Subjektivně bych tomu klidně napálil stovku, protože jsem se u toho bavil líp, než u všech přeprodukovanejch Assassin's Creedů dohromady.
Pro mě zatím nejlepší hra 2012, cejtim že překonat to může jen Dishonored.
Kristova noho, tohle je fakt boží! Dneska jsem se u toho zapomněl skoro na celej den (od půlky jsem to hrál znovu, poprvé když jsem si to sehnal "alternativní cestou" a podruhé, když jsem usoudil, že zůstat u ní by v tomhle případě bylo fakt napřesdržku). Naprosto mě dostávaj ty krvelačný haiku :)
@Isair (13.11.2012 22:17): To dlc na Trine 2 je tiež velmi podarené, krásne a zábavné :) Som to nevydržal a prešiel som to už sám hneď ked to vyšlo, ale určite to chcem zahrať ešte aj v coope :)
To som bol prekvapený aj ja, že to pridanie na DH trvalo tak dlho. Rozhodne jedna z hier, na ktorých hranie sa nesmierne teším (spolu s ďalšou plošinovkou Deadlight a Far Cry 3)