@Walome (20.09.2014 17:22): No, já si pamatuji u kámoše, snad jak to vyšlo? Tak měl krabici, velkou černou, s tím logem a myslím že v tom byly i ty noviny lost heaven a tam byl takovy pokec o te hře, to už je dávno.

@Fatality (20.09.2014 10:35): cena je právěže v pohodě, já dnes koupil konečně M2 za 95 Kč :D to je trochu podceněné, ale tak co, k tomu jsem vzal ještě L.A.Noire za 150.

@Crash (20.09.2014 13:24): fakt to jde? No ja si rikal ze bych nekde sehnal ty audio soubory a jen je nějak nahradil, ale nikdy jsem se k tomu nedostal a hral misto toho neorigo :( Tak to bych ještě zkusil, než si ji koupím "znovu" :D Mám ji už fakt dlouho no. Štve mně, že některé hry, které jsem chtěl na steamu, tak zmizly.
Tak když už jsme u toho, dá se ještě sehnat Česká verze s českým dabingem?
Já si totiž koupil už kdysi na steamu a to je anglicky, a to se nedá hrát, není to ono :-(
Aha, asi blbej dotaz, to mne docela překvapilo, že je ještě takhle k dostání, snad je to DVD verze: http://www.topcd.cz/pc-mafia.html
To prostě pak člověku zůstává rozum stát, proč by to někdo stahoval a nekupoval...
Navíc originální hra přidává 6 bodů inteligence, na základce se budou hodit
@Oxilonidas (20.09.2014 00:01): Originalna verzia poskytuje priamu podporu FULL-HD textur s prislusnym FOV, naopak piratska verzia bezi s ciernymi okrajmi a v nizkom rozliseni so zlym FOV nastavenim.
Je to celkom vymakana protipiratska ochrana a na rok vyroby tejto hry priam prelomova.
Zdravím. Chtěl bych vědět, jestli je vůbec nějaký rozdíl/výhoda (např. grafický) mezi Mafii originální (koupenou) a staženou. Jestli ano, tak bych rád věděl jaký... Jen ať vím, jestli se za ni oplatí utrácet peníze. Předem díky za odpověď.
Vidím, že to točili u nás v Holomócu. No až na tu nezaostřenou kameru na herce docela slušné na poměry fanfilmů. Českých.
@Walome (06.09.2014 21:35): Také jsem si říkal, jak udělali ten letecký záběr.
A kritika výkonů - dalo by se toho kritizovat dost, ale přesně tak - je to fanmade. A na to tam zase toho bylo spousta skvělého.
@koudy_cz (06.09.2014 21:26): Vůbec nechápu, jak pořídili ty letecký záběry :D fakt dobrý. Docela mě fascinuje kritika hereckejch výkonů v komentech - já sem hodně kritickej, ale kua fanmade je fanmade, to těžko budou točit profíci.

Je fajn, že i po deseti letech něco takovýho vzniká.
@Walome (06.06.2014 11:28): Nie som si istý, či si to dotyčný, ktorý sa tu ešte neorientuje, vôbec prečíta. Inak je to ale samozrejme ukážkový príklad totálne zbytočného komentára. Ak nemám čo napísať a všetko je jasné z môjho hodnotenia, odvolať sa na komentár, ktorý hru plne vystihuje, môžem aj v diskusii :)
[neexistující komentář]: Abych vysvětlil ty mínusy, tady se vedou delší komentáře, spíše jsou to vlastně recenze. A k Mafii už se nepíšou radši vůbec :D
@Walome (13.05.2014 20:45): sice vypadá trochu retro to studio, ale vzhledem k tomu, že to byl jeden z mála pořadů v ČR, a co dávali v TV, tak byl prostě oblíbený, tomu se nedá divit.
Já třeba koukal ještě na starém iVysilani na jednotlivé díly, ale to už bude tak 4 roky, možná víc. Dokud nebyl inet samozřejmostí na každém rohu, tak co jsi chtěl sledovat o hrách, než GP na ČT 2?
@Jack_Dark (04.04.2014 11:04): Pašák. Ono je nebezpečný to hrát pořád stejně. Já třeba jednu dobu pořád přeskakoval přístav a pak jsme to hráli s kámošema, kde musíme vystřílet všechno a sem tam mě nějakej ten šmejd překvapil.
@Jack_Dark (04.04.2014 10:15): jako že mafie je můj mazlíček ale k této situaci: Gangstři v baru:

ganster 1: Voe slyšíš ty tupé rány z parkoviště?
ganster 2: Jo slyším a co jako?
ganster 1: Fakt rány, jako by někdo do něčeho třískal
ganster 2: myslíš že nám někdo rozbijí auťáky?
ganster 1: Néé to by přece bylo slyšet jak se rozsype sklo!
ganster 2: Jo jo! a vůbec přece nejsme zvědavý co se tam děje, jen tu chlastáme.
ganster 1: Ale co když je to nějaký nepřítel.
ganster 2: hele kdyby to byl přece někdo, kdo nám chce ublížit, nešel by nám rozstřískat auťáky, ale naběhl by sem, ne?
ganster 1: to je fakt...
gasnter 1: hele zase ty rány....
Tak když se ve třetí misi rozbíjí auta, tak když se nezasáhne sklo tak gangsteři z baru nevyběhnou. Po 12 letech stále objevuji v Mafii nové věci a nadčasovou komplexnost.