@Tvojematka (28.05.2015 15:20): Rozdil je si nejak polepsit a napraskat cely klan. Urcite znal pravidla "omerty". Navic prvni to posral Tommik, kdyz neplnil rozkazy klanu a ridil se svejma pocitama. Na to neni v takove branzi misto.
Mohl se zivit jako poctivy taxikar a nejaky Salieri by dal hnil v tom svem pajzlu.
@mvp23 (28.05.2015 15:16): Počkat počkat, ale Salieri si to zasloužil. Lhal jim s diamantama, pak nechal zabít Tommyho nejlepšího kámoše, protože si teda dovolili nějak přilepšit, když je tak ojebával a využíval, zatímco dělal, jaká jsou rodina.
@Red (28.05.2015 11:59): Tommik dostal, co si zaslouzil. Vrazdil, loupil a skodil, protoze mu voneli dukatky a kdyz si kaknul do kalhotek, tak napraskal snad i svoji mamu. Vsadim se, ze jako taxikar okradal cizince jak mohl.
To Vito, to byl jiny kabrnak, mafos, jak ma byt. Zivot na hovno, odbrucel bura, ale vzdy stal za nejlepsim kamosem a nikoho jak stara kurva nenaprasil.
Je to hrozná nespravedlnost jak skončil Tommy, když se tady beztrestně rouhají takoví jako Say. Bůh neexistuje:(
Tak ten dabing mě totiž sral ze všeho nejvíc. Ale nikdy dřív jsem s tím problém neměl a říkám si, jestli to nějak nesouvisí s prostorovým zvukem, kterej jsem dřív neměl. Ale hlasitost v cutscénách prostě nastavit nejde a je absolutně nezávislá na zbytku hry.
Jo a jen tak mimochodem... ten slavnej závod hned na poprvé s prstem v nose... holt volant no :-D

EDIT: K Sayovu komentáři, NPC rozhodně nemají nekonečně nábojů. Když všechno vystřílejí, jdou po člověku pěstmi. Možná se to ale netýká všech. A k té linearitě, když už je člověk jednou v lokaci, tak má víceméně volnou ruku. Samozřejmě cíl se nemění.
Já bych Mafiu s GTA absolutně nesrovnával. To nemá cenu. Ty hry jsou o něčem zcela jiném. A co se mi líbí na Mafii, to v GTA prostě není.
O to víc je zajímavé že některá GTA mě bavili moc a některá vůbec. Asi je pro mě hodně důležitý prostředí a ovládání.
@Red (27.05.2015 13:56): Tak teba já jsem si užil obě hry a cením je stejně, teda Mafii o něco víc :) U Mafie je super děj a příběh, u GTA III jsem byl zvědavej jak se povedl přechod z 2D do 3D, no a taky je to pískoviště kde se dá blbnout, ovšem to u Mafie taky.
Nemyslím velkou hlasitost, ale prostě měnící se. Někdo tam skoro šeptá že mu při skřípění auta není rozumět a musím se dívat na titulky. Jinak je pro mě Mafia naprosto vybroušeným diamantem na kterým fakt nevím co bych měnil. S jalovým GTA III to srovnávám rád, ony vyšly nějak po sobě a možná právě mé zklamání z GTA III se přetavilo v nadšení k Mafia. Ale je pravda že GTA jsem tehdy nedohrál a ani se k němu nikdy nevrátil, tak má možná silný závěr. Mafii hraju tak ob rok.
@Walome (27.05.2015 13:20): To mas pravdu, ale to nic nemeni na tom, ze u GTA nemusis nosit ruzove naslouchatko! ;)
Kazdopadne jsem chtel rict, ze obe hry jsou taky stare jak cert a presto se u nich to stari tolik neprojevilo (na hratelnosti). Alespon z meho pohledu.
Tak hra rozhodne kvalitu ma, o tom zadna, ale podobna vystrizliveni, kterym ted prosel Sasakr, se neodehravaji u vsech her. Kdyz jsem hral loni po letech GTA3, nebo Vice City, tak jsem se opet bavil naprosto vyborne a urcite vice, nez kdyz jsem treba hral poprve Mafii.
Tu hlasitost dabingu při hře uznávám a vadila mi vždycky.
Já myslim, že kdyby tahle hra nebyla česká, tak by tu bylo hodnocení alespoň o pět procent nižší.
Teď jsem to nedávno hrál a musím říct, že jsem z toho už tak nadšenej nebyl. Natvrdlá AI, spousta bugů a ani ta atmosféra na mě nepůsobila tak, jako kdysi. Navíc zvuk v cutscénách byl hrozně nahlas a ve hře přitom byl problém slyšet dabing, i když jsem ho měl v nastavení vytaženej nahoru. Když k tomu přičtu, že při prvním hraní člověk musí dost tápat a střílecí pasáže nejsou nic moc, tak to vlastně zas taková pecka není. Hodnocení měnit nebudu, protože tehdy jsem ho dal s čistým svědomím, ale opravdu mě to teď moc neuhranulo.
Všimli jste si, že Mafia přesáhla 100 000 návštěv profilu? Měla by dostat nějakej achiev. :D
mvp23: No 60 FPS bych tedy nenazval vyloženě trhání :-D
Say: "Proč řešíš FPS u staré hry na monitoru, který ani nevíš, co je zač?" Jakej sakra dává tahle věta smysl?! Psal jsem to z mobilu a z hlavy vskutku nevím, co mám doma za monitor. Teď už před ním sedím, ale zepředu to napsáno není a lovit vzadu to nebudu, zejména když je to absolutně nepodstatný.
Garret: Některé? Snad jen bouchající Celeste, ne?
Už ani v 60 fps nebudeš moct dokončit některé mise Extrémní jízdy...
Proč řešíš FPS u staré hry na monitoru, který ani nevíš, co je zač? Přetaktování na 75Hz zná jako nějaký nový druh hipsterství.
Jako ja kdyz hral Mafii, tak mi prislo, ze to jde naprosto v pohode a ted, kdyz je to na 60fps, tak mi chcete rict, ze se mi to celou dobu trhalo? :D
To je bordel.
Nějaký Fujitsu, to není podstatný. Přetaktovanej je na 75 Hz a u jinejch her povětšinou nebejvá problém. Spíš novější mívají různý limity. U stařičký Mafie mě to ale právě moc nesedí.
V setupu hry jsem nastavil refresh rate 75 hZ, k tomu adaptivní Vsync v ovladači a hra jede na 60 FPS. Čím to?
Tyjo ViRus vybalil Mafii :) Předpokládám teda, že ta fotka v odkazech je tvoje ViRusi? Já myslel, že edice nevybaluješ a hraješ jen hra na steamu, ale nevím, jestli tam Mafii máš, když tam byla jen chvíli. Jinak moc pěkná edice.
@Hrdlodus (21.09.2014 18:30): Smysl je ten, aby se clovek zasmal. V mem pripade jim to vyslo :).
Jinak dabing je to vazne dobry, zvlast na amatery. Hlavne ten ublizeny hlas Angela, nebo-li vyraz jak utrapena holcicka. :D
Red: Co je aktulni? Taky Te takhle nekdo vyrazil a nebo jsi ztahanej jak snura od hajzlu? :D