@Walome (12.01.2014 15:31): To působí vtipně Nápis zabij Morella a nesmí ti ujet, zabiješ ho než dojede do přístavu a mise byla neúspěšná, nenechal jsi Morella dojet do přístavu a nezabil ho až tam.
@Say (12.01.2014 15:19): Jde. Teď ho sejmul dokonce Paulie samopalem - Morello totiž střílí a jak stáhne okýnko, je zranitelnej. Já sám ho několikrát zastřelil, jednou dokonce vytáhl z auta. On má být zamčený, ale prostě sem tam se to podaří. Podařilo se mi to s tím, co jede do přístavu, ale tam mise skončila neúspěchem.
Tak jsme se dvěma kamarády opět sešli a dohráli Mafii na jeden zátah. Začali jsme včera ve 12:00 a skončili někdy po půlnoci. První save v 12:07, poslední 00:07, hezky to vyšlo :) za tu dobu jsme měli samozřejmě x pauz (oběd, cigára, zdravotní pauza), takže čistého času to bylo tak deset hodin.
Hráli jsme bez Lucase, jen jsme si střihli dva subquesty, mise jsme hráli poctivě, bez zkracování.
Letos se událo pár zajímavých věcí - ve hře jsme potkali nejrůznější bugy, které jsme do té doby neviděli - nesmyslně přecházející chodci, podivně se houpající auta sem tam na vozovce, já měl vyloženě grafické chyby při vysokých detailech částicových efektů byly dost šílené atd atd.
A letos se mi podařilo sejmout Morella ještě před letištěm, což dycky potěší :).
Za oběť padla jedna a půl Tullamorky a nepočítaně piv - ale na mě to mělo dobrej vliv, poslední misi jsem dal na jeden pokus :D
Spíš než se dohadovat je opravdu lepší si přečíst názor někoho kdo to hrál:)
@Danny (08.01.2014 22:36): Nešlo mi o absolutní hodnotu, ale o rozdíl konzolí oproti PC verzi.
Určitě tam své hraje, že na konzole to vyšlo později, že na konzoli se to hraje hůře než na PC, že konzolisti jsou mírně jiný typ hráčů (to ale nebude mít velký vliv).
@Bodkin (08.01.2014 15:44): ale i na PC vyšla po GTA 3, dodnes si myslím, že to Mafii uškodilo, protože ji pak všichni srovnával se sandbox akční gangsterkou... kdežto Mafia je jímavé filosofické dílo plné životních pravd :)
Co má znamenat tohle hodnocení na Metacritics?
To se Mafia na konzolích hrají hůře než na PC? Nebo to na konzolích vyšlo později a už jim to přišlo jako zastaralá hra?
Ale tak aspoň na voko musíme :-D

Nicméně něco podobnýho jsem měl s Turokem, což na svou dobu byla datově obrovská hra. A disk samozřejmě nešel. Zhnusen vidinou, že budu ten kotel GB stahovat jsem to nechal uležet a hle, za týden už to šlo. Btw. majitel se o hru dodnes nepřihlásil :-D
@Sasakr (05.01.2014 23:17): Naštěstí se to na třetí pokus povedlo a nemusím toto morální dilema řešit :) ale tak mezi náma, už jsem stáhnul z uloz.to Project IGI, páč to prostě sehnat nejde... takže zas takovej světec nejsem.
Jestli to byla originálka, tak nic neřeš a dej na Hurvajzovu radu. Neděláš nic nečestného.

A říkám si, že snad ani v rozporu se zákonem by to být nemělo. Ty licenci vlastníš, z jakého zdroje ty bity seženeš by mělo být fuk.
Blbej dotaz - nějaká digitální distribuce? Nefunguje mi deset let staré CD :( (překvapení :) )
@hellhouse99 (15.12.2013 16:41): Jj, to je známej bug. Myslím, že se to stane, pokud před tady tou misí splníš misi se Speedy Gonzalesem - takovej ten nafetovanej chlápek, jak hrozně rychle utíká a ty ho máš srazit autem.
Extrémní jízda - Invisible man - běhám za tím šaškem, čekám s ním na zastávce, a v závěru po vystoupení z nadzemky se mi ten paňác zastaví (zasekne) na silnici a nic nedělá. Už se mi to stalo 3x. Z videí na internetu je vidět že chlápek beží dál a na tom místě záseku se ani nezastaví. Tak to nechápu. po čtvrté už na to prozatím kašlu. Stalo se to někomu?
@Wolverine (11.12.2013 14:16): On ten původní koncept byl jakože "Mafia závody", ale nakonec nás nebavilo se hnát a teď na sebe různě čekáme apod., hlavně na sebe čekáme před finále, abychom to dokončili +- najednou. Takže nějaký rekord není, ale +- je to 10 hodin čistého času bez vedlejších questů a +- 13 s nimi.

Pro zájemce zde report z roku 2009.

edit: začli jsme s tím někdy v roce 2006. A teda loni jsme přidali i dvojku, ale to bylo smrtící, páč má nudnou znovuhratelnost. A právě vim, že loni jsme tu jedničku zvládli nějak za těch deset hodin bez Lucase.
Tak letos je to poprvé od doby vydání, co jsem nehrál a nedohrál Mafii... uvědomil jsem si to dneska ráno a pořád se s tím nemůžu smířit...
@Say (10.12.2013 11:26): V dějinách celkem často, nejprve s tím začali křesťanské sekty a pak samozřejmě vyšší společnost, která se tímto, "svého času "morálním" rozdílem, distancovala od nižších tříd. Třeba právě anglický suchý humor a jeho častá dvojsmyslnost vychází z těchto konvencí. Hlasitě se smát prostě bylo kdysi ve vyšších kruzích nepřípustné.
To samé divadelní komedie, ty byly považovány za nevhodné šlechticům apod. Určené jen nejnižší vstvě spol.

@lseling (10.12.2013 15:26): Jsem rád, že to nebereš tragicky ;-D ale s nadsázkou a humorem, tak jak bylo mnou zamýšleno :)
@Crash (09.12.2013 15:25): Hmm s čtením to je jednoduchý, když jedeš každý den hodinu MHD do práce a další hodinu z práce dom:)

No a když tě v práci přestane bavit dělat že pracuješ tak si taky nějakej film nebo hru zahraješ:D