@mazar1234 (19.03.2014 12:38): Cože? To je kravina. Je to normální gameplay, založenej na jasnejch pravidlech. Holt tam nesmíš pobíhat jak Rambo, musíš se krýt, taktizovat, vylézt z krytu, když nepřítel přebíjí, dostat ho do nevýhodný situace a tak dále.

Pokus-smrt-load se rozhodně nekoná, když hraješ opatrně.
@Chuck (19.03.2014 10:48): Kdyby podesáté :)
Ne, je to těžký, když jsem to hrál poprvé, byl jsem úplně posranej. ALE pořád jsem nějvíc trpěl u garáží, střecha a přístavu. Ačkoli přístav jde ochcat, ale to jsme tehdá nevěděli :)
@Jack_Dark (19.03.2014 10:23): Já tu obtížnost vidím v rozmístění nepřátel. Speciálně tahle galerie je typická tím, že i přes sebeopatrnější postup se před Tebou zčistajasna objeví týpek, který to do Tebe nasype a konečná. Pokud to hraješ podesáté, věřím, že taková situace u Tebe nemá šanci nastat, jelikož to rozmístění nepřátel už musíš mít doslova v krvi. :-)
@Jack_Dark (19.03.2014 10:23): Měl jsem kliku. No měl jsem ho za zády, ale napálil to prostě mimo. Jak v Pulp Fiction :)

Jo, taky bych uvítal větší obtížnost. Sice je mod na to, že umřeš, jakmile dostaneš headshot, ale v něm mi nešly odemykat auta :(
@Walome (19.03.2014 10:07): Tak to jsi musel být docela daleko od něj jelikož netrefit se zblízka s brokárnou snad ani nejde :D Jinak nechápu jak to někomu může přijít těžký, já to dohrál snad desetkrát ale letos bych si to měl zase po dlouhý době dát!
@Chuck (19.03.2014 09:28): "Úplné finále docela jde, ale to před tím je soda" Tak tak. Jak jsme to hráli naposledy, tak na mě vybaf nějakej šmudla s upilovanou brokárnou, kterýho jsem si nepamatoval... naštěstí minul. Asi byl stejně vožralej jak já :)
@mazar1234 (19.03.2014 09:04): Ve dvojce jsou jen alergičtí na rychlost, ale když se kopne do vrtule, nemají šanci. Mě teda dvojka pohltila od začátku, a to včetně postav, které k srdci přirostly málokomu.

@Crash (19.03.2014 09:06): Úplné finále docela jde, ale to před tím je soda. :-) A jestli si dobře vzpomínám, dá se tam narazit maximálně na dvě lékárničky, ne-li na jednu.
@mazar1234 (19.03.2014 08:54): Nechci tě strašit ale teprve v tom posledním levelu mi zamrzl úsměv na rtech. A když jsem do závěrečnýho souboje šel s pouhými 10% zdraví tak to vypadalo, že si tady "dohráno" nevodškrtnu. ;-)
Tak a dost, kaslu na to. Mam jen jedny nervy a milion lepsich her na hrani, holt tu Mafii proste nedohraju a bude. Dostal jsem se kdysi k misi Navsteva lepsi spolecnosti, ale mesice jsem na to nesahl a podarilo se mi zapomenout, jak blbe se ta hra ovlada (mys moc nepomohla) a hlavne, ze o savovani ta hra v zivote neslysela. Mam toho dost. Kdyz se mi nedari ani typkovi rict, aby mi odemkl branu, protoze s nim muzu mluvit jen mimo auto a ani pak na pokyn nereaguje, no to sbohem. Tahni z disku, potvoro!

EDIT: je mi jasne, ze je to moje chyba, ze jsem levej a neco delam blbe. Ale uz se tim proste nehodlam dal zabyvat, mam spoustu jinych her :-P
No, zase s tou grafikou bych to tak nehrotil. Více technicky vyspělá grafika neznamená lepší (teda pokud slovem lepší myslíte hezčí, v tom bude asi ten hlavní problém, já se přikláním k významu "hezčí"). Například grafika v GTA IV mi příjde nehorázně hnusná oproti Mafii (jde hlavně o to, jak na vás to grafické pojetí působí). Třeba takový někým graficky vychvalovaný Skyrim mi příjde jako jedna z nejhnusnějších her všech dob, jakoby grafici v životě neviděli hrad nebo alespoň živý strom. Takhle bych například viděl já ty svá kritéria, ale jsme už celkem OT. :D
Jednou je to vtipný (zvlášť u Mafie). Nesmí se z toho stát rutina jako v případě konvice. Pak už by to bylo trapný. Mafie tu má nějakých 119 komentářů. Myslím, že nově příchozí si spíš přečtou Karasmanův komentář, nebo 50 dalších pochvalných, který jsou plusově pod ním, a kde se opakuje pořád to samé dokola.
Verbal nie je vtipný, on len vie písať. Ale to, že patrí medzi najvyššie postavených uživatelov csfd je vyložene desivé. Pardón za offtopic.
Matthew.J : +1

P.S. Verbal je vtipnej, Cromm trapnej.

Navic věta: Věděl jsem že mezi idioty se najde pár lidí s nadhledem a se syslem pro humor :))).

Potvrzuje to, co jsem psal o té trapnosti.
@Cromm (28.01.2014 20:46): Mňa ten komentář 1x pobavil v posledním odstavci, ale jinak byl spíš nudný/trapný a informace veškeré žádné. Pokud chceš byt vtipný mosíš sa víc snažit. Před dalším pokusem o humor doporučuju projít konvicovy staré komentáře (ty s kladným nebo neutrálnám výsledným hodnocením). Pokud ti jde enom o kontroverzi a trolling pokračuj směle v tomto duchu, ale aspoň mňa pls varuj před mrháním časem v podobě čtení tvojich děl.
@Cromm (28.01.2014 20:11): Tvá výchovná lekce se asi minula účinkem :) Dokázal jsi totiž jen jedno jediné - zajistit mému profilu reklamu, kterou nedokázal zajistit žádný můj koment. A protože tvůj koment hrdě zaobírá spodní příčky, bude ta reklama v podstatě trvalá :) Komentáře ve středu mají smůlu, ale ty 'nejlepší' a 'nejhorší' si své čtenáře vždycky najdou, což znamená zase jen reklamu a nejen mého profilu, ale i mého webu! A to, že jde o koment k nejsledovanější hře na DH mi jen dodává další body k dobru :)

A protože jsem slušně vychovaný člověk, musím ti, příteli Cromme, poděkovat za ochotu a podporu mé osoby :)
@Všivák (27.01.2014 13:52): oó´´oóóóó´tisícelé díky pane :) Věděl jsem že mezi idioty se najde pár lidí s nadhledem a se syslem pro humor :)))

@Lukaskon (27.01.2014 20:09): Není psán na truc, je to pro tebe výchovná lekce aby jsi viděl jaký je rozdíl mezi názorem(to že mafia 2 storkát lepší než jednička na tom si trvám) a nutností se zviditelnovat. Tady to máš černé na bílém a doufám, že rozdíl je ti patrný, když si srovnáš oba komentáře! Příště neprovokuj, bylo mi radostí.
@lseling (28.01.2014 10:02): Nevím jak ty, ale z ostatních jsem se taky nic nedozvěděl(jako tady mínusama nešetřím), spíš mi přijde, že kopíroval věty z ostatních komentářů.

Například perfektní inspiraci mohl najít u tohohle vola: "Mafia není jen hra. Je to symbol, ikona, legenda. Pro mnohé možná i životní styl." Prej životní styl XD
@Jabba (27.01.2014 19:16): Ale jo, lidi ten jeho koment berou ale dost možná jen kvůli té snaze o originalitu a vtipnost. Představ si, že jdeš na DH abyses něco dozvěděl o hře, kterou se chystáš zakoupit. Dejme tomu, že tu čistě teoreticky narazíš právě na ten jeho koment a teď se nabízí otázka - jakou cenu pro tebe bude pár zcestných narážek mít? Vždycky když píšu komentář tak mi jde v prvé řadě o to, aby to mohlo druhým něco přinést, aby to mělo určitou vypovídací hodnotu a nešlo jen o snůšku keců. Ten jeho pseudokomentář nemá daleko ke trollingu a je evidentní, že je psán pouze natruc mé připomínce na Crommovu adresu u Mafie II.
Výborně, můj nick je navěky zvěčněn na komentáři, jehož vypovídací hodnota se rovná nule, na komentu, který bude hrdě útočit na spodní příčky 'kvality' a který potenciálním novým hráčům sdělí jen jedno - vadný pixel v úvodním intru většině nám hráčům bohužel unikl a tak je naše hodnocení značně zkreslené :) Jaká smůla, ale přesto - třikrát sláva Lukaskonovi !!!