@Strady (23.07.2018 09:34): Hele sice jsem to taky ještě nedohrál ale stačí použít google a nemusíš tady Spamovat!!
Psa a Chumbucketa nemůžeš mít v jednom autě, psa můžeš mít jen Chumbucketově bugině.
Žádný lokátor na šrot není, takže budeš po pevnostech běhat jako trotl.
Zatím dobrý, je to takový mix Batmana s Larou Croft. Sice je to dost jednoduchý, mohlo by to být trochu těžší. Na mém dědečkovi, zaplať pán bůh běhá docela dobře, noc mu dává trochu víc zabrat ale i tak to vypadá super.
Zajímalo by mě zda budu moc mít psa i Chumbucketa v jednom autě nebo je budu muset stále měnit?
Dál jestli budou mít možnost nějak zviditelnit šrot v pevnostech? Po každé tam běhám jako vocas a nemohu najít poslední :) Tohle je pro lidi jako jsem já, který mají rádi vše 100%, je totální zlo :)
@Bodkin (23.01.2018 00:48): Pravdu díš Bobku, teda Bodkine. Na cestě ze Zeleně zpět do Citadely s s ním Max znovu setká, nejprve jen zabijí řidiče načež dostane novou posádku a následně jej rozemelou mezi dvěma tahači. Škoda, protože nebýt té druhé scény, mohla se hra odehrávat po filmu. Pěkně by to navázalo na to jak Max odchází z Citadely.
Nepamatuje si někdo jak skončil Maxův auťák ve Fury Road? Pořád si to nemůžu zařadit před film, nebo za film... :)
Nechci nějak rýpat do toho kdo psal popisek, je napsán pěkně, ale má tam dost věcí které se se hrou neslučují, např: Max může používat jako zbraň cihlu - nemůže.
Dištak upravím. Až to dohraju.
Dostal jsem chuť na nějakou akční hru z post-apo prostředí pustiny a Rage mi přijde dost staré, takže uvažuju o tomto.

Kdyby na to přišlo, jakou platformu doporučujete: mám doma PS4 Pro a PC viz.profil (Zaklínače 3 rozchodí slušně, SW Battlefront 2 už hodně špatně).
@Kwoky (26.03.2017 01:23): Já taky hrával hry na 20 fps, kde mi to klesalo i na těch 15. Divné mi to ani nepřišlo, ale určitě jsem to poznal a uznával jsem, že na lepším počítači by to bylo prostě lepší. Konkrétně u San Andreas jsem strávil 600 hodin a tam mi hra na 15 fps padala, když pršelo. Ale jinak během střílení a v interiérech určitě jela stabilněji, ale už nevím kolik tam těch fps mohlo být. Ono se to trhalo dost během deštivého počasí. Ale jinak hra běžela v klidu.

U Vice City jsem míval problém kvůli malé RAMky. Měl jsem 128 MB RAM a trhalo se to strašně. Ale i se zvukem, takže to bylo extrémně otravné a tata mi nadával, ať to nehraju, bo jsem to měl na bednách a dost to rušilo :-) Tam nevím, kolik jsem mohli mít fps, ale trhalo to strašně a i tak jsem to dohrál. Pak ještě Prince of Persia: Warrior Within se mi docela dost sekal. Tam to taky mohlo jít i na 20 fps a možná místy na 15.

Ale že bych hrál celou hru na 15 fps, to bych asi nedal. Všechny ty hry běžely okolo těch 25-30 a možná místy více, ale na těch 15 klesaly.

Ale už je to dávno. Teď potřebuji alespoň 30 a nejlépe 60. Ale 30 beru jako minimum, i když u některých her jako The Crew jsem to na 30 hrát nemohl. Naopak Watch Dogs 2, když mi klesl místy na 25 fps, tak běžel skvěle, takže jsem z ultra neubíral. Ale většinu času jel 40-50 a byl plynulejší než jiné hry s těmito snímky.
@CrocoRay (26.03.2017 00:43): Já si pamatuju, že jsem některé hry hrál při 15 fps a vůbec mi to nepřipadalo divné. Teprve časem mi došlo, jak to muselo být sekané. Ale hry jsem dohrál a užil si je i tak.

Dneska když si pustím 25 fps video, tak mi nepřijde sekané. A pak si pustím 50 fps a je to strašně poznat.
@JohnCZ (25.03.2017 22:53): To máš pravdu, že je to dané. Ale jako spam to zase moc neberu :-) Já se na to podívám, trochu si udělám srandu a kašlu na to. Ten jeden příspěvek mi nevadí a vlastně chápu, že se někdo chce pochlubit, že něco udělal.

Ale s tím sekáním by fakt něco mohl udělat. Ono mi přijde, že ani ty reakce moc nečte nebo nad nimi nějak nepřemýšlí. Hodněkrát ho kritizovali za hroznou slideshow a pořád se nepoučil. Samotný příspvěk a odkaz mi vůbec nevadí, ale poučit z chyb by se mohl. To člověku musí dojít, že takové trhání odradí drtivou většinu lidí. Ten zbytek už tolik neposoudím, protože tahle věc mě vždy odradí hned.

EDIT: Ale zase mě pobavilo, když říkal, že se mu to sekalo, tak snížil nějaké nastavení a už se to neseká. A přitom se to sekalo jak hovado pořád :-D Lidi si pak dělali srandu z toho.
@CrocoRay (25.03.2017 22:45): Hele ono je tohle imo prostě daný. Buď jsi vtipnej a zníš dobře a nebo ne. Částečně to samozřejmě jde dopilovat a dotrénovat - jak plynule mluvit, jakou intonaci používat apod. Ale to nejdůležitější máš dáno v sobě. Já spíš narážím na to, že ani průměrné letsplaye nikoho nezajímají, natož ty špatné. A většinou právě ti nejhorší letsplayeři spamují v diskuzích ve velkém a lidi s i z nich akorát dělají prdel.
@JohnCZ (25.03.2017 22:18): Tak já nejsem tak kritický jako ty, ale osobně mám taky radši čistý gameplay bez komentářů. Ale víceméně hry raději hraji, než se na ně dívám. Jako děcko jsem ale různé videorecenze hltal a slintal nad hrami, které mi comp nerozeběhl a to jsem furt na něco čuměl. Teď už je to jiné a doprovodné komentáře mě spíše nudí a obrázek o hře si vážně umím udělat bez komentářů, případně si ještě přečtu textovou recenzi někde bokem nebo přečtu dojmy v herních diskuzích.

Ale odkaz mi třeba jako takový nevadí a většinou mě to donutí se alespoň mrknout a chvíli u toho zůstat. Ale sekání mi vadilo hodně, protože se na to moc nedalo dívat. Tohle je největší chyba podle.

Co se týče padání, tak to sice ovlivníš, ale ne na 100% a některé hry prostě padat budou. Jenže tohle jde zamaskovat a video poupravit, pokud nenahráváš živě.

A zbytek beru spíše jako pozitivum. Každý nemá vlohy na to být nejlepší. Samozřejmě je doré se snažit být lepší než ti druzí. Takže víceméně souhlasím s tím, co píšeš, ale ovlivnit to úplně nejde a navíc se vždy nejde zavděčit všem a každý si najde něco jiného, co mu bude vyhovovat. Někomu ten člověk bude připadat zábavný a někomu otravný.

Ale byly doby, kdy jsem přemýšlel, že bych zkoušel nějaké letsplaye, ale nevím, zda bych lidi zaujal. Možná ty, kteří by se bavili nad tím, jak bych se začal vztekat a řvát, když by mi to nešlo :-D Jako každého by to časem začalo nudit, ale ty výrazy, které vymýšlím a věci, které mě napadají, to někdy stojí za to. Zvlášť, když mě pak složí kašel apod.
"Vítejte u dalšího videa mentálně vyšinutého herního psychouše" :-D

@M.a.t.t. (25.03.2017 22:45): No ten parádní stream a všecko jak má být, mi přijde myšlené ironicky. A ten smajl mi přijde, že si fakt dělá srandu :-)
@Hráme s Juroslavom (25.03.2017 18:48): Neber to v zlom, ale nedá sa na to pozerať, keď už kvôli ničomu inému, tak kvôli tomu, že je to hrozná slideshow. Kto ti tvrdí, že je to super, tak si z teba buď robí srandu, alebo klame, alebo je skrátka len príliš veľký kamarát a nechce ti povedať pravdu. Prepáč.
@CrocoRay (25.03.2017 20:27): Nechci teda jakože rejpat, ale řeknu to na féra tak, jak to vidím. Je to myšleno všeobecně. Když už bych jakože dělal letsplay, tak si pohlídám: aby se mi hra nesekala, aby mi hra pokud možno nepadala, aby to byla kvalitní nahrávka, abych to nehrál jak největší trotl, abych nekvákal úplně kraviny, abych nezněl jak úplnej trotl (práce s hlasem), abych byl vůbec slyšet a mluvit srozumitelně, aby mi hra nepřeřvávala monolog, abych tam necpal půlminutový úřvaný intro s odpadovou elektro hudbou, aby to mělo nějakou přidanou hodnotu (informační, komediální,...) a hlavně abych byl v něčem odlišný v tom kvadrilionu letsplayerů, kteří vlastně nikoho nezajímaj. Jo a rozhodně bych s tím neotravoval v diskuzích na herních webech. :D

Já teda osobně spíše ocením obyčejný svižný gameplay bez nějakého rádoby vtipného kecání. Mnohdy lepší než textový walkthrough. :)
@Kwoky (19.12.2016 22:10): 5 euro není zase tak moc a mě to třeba bavilo. Herní dobou to vydrží fakt hodně, pokud ti nezačne vadit stereotyp. Za sebe můžu říct, že bych do toho šel. Já za to dal nějaké tři stovky a nelituji toho.
Tak Steam mi ukazuje 23 hodin. Dva regiony jsem úplně vymlátil a teď plním vedlejší wasteland mise. Pak se ještě vrhnu na vymlácení posledního regionu. Trochu jsem taky prozkoumal ty duny, ale nic extra zajímavého jsem tam za tu chvíli neviděl. Jen mě překvapuje, že hlavní mise už mě vede do Gastownu. Zatím tam nic ještě takových 5 hodin herní doby určitě plnit nebudu, ale myslel jsem, že tam bude pouze jedna poslední mise a zatím se mi nezdá, že bych měl být už u konce a pokud ano, tak hlavních misí je teda opravdu málo, protože je skoro vůbec neplním a většinu času je dost ignoruju.

Na druhou stranu je fakt, že bez vedlejších misí nebo toho dobývání území by hra byla nejspíš poměrně těžká na dohrání, tak hráče nepřímo nutí dělat i jiné věci než hlavní mise. Ale tak herní dobu odhaduji tak na těch 30 hodin nebo něco okolo. Nejvíce času asi zabere vymlácení toho dalšího regionu a pak ty vedlejší wasteland mise jsou poměrně krátké a splněné hned.

Postavu už mám vylepšenou téměř na maximum. Auto už taky není špatné, i když tam mi toho ještě dost chybí. Hlavně co se týče výkonu a rád bych si vylepšil kompletně na maximum.

No vidím to na 70 nebo 80%. Oboje je u mě dost dobré hodnocení a hra mě celkem baví. Ještě uvidím po dohrání.
@CrocoRay (03.11.2016 23:47): ano ano... maličko sem tu myšlenku nadsadil... máš pravdu, že určitě sou situace, kdy by ta snipa ulehčila situaci... každopádně hra je dobře vyladěná tak, jak je... hlavně dokáže zabavit na dlouho...
@Hrashek (03.11.2016 17:20): Tu malou zbraň na blízko jsem si nějak neprohlížel. Měl jsem za to, že se jedná o nůž, ale hádat se nemůžu, protože si nejsem jistý. Ale jestli si vzpomenu, tak se teď na to podívám, jak to vypadá, protože mi to tak trochu vložilo brouka do hlavy.

Co se týče té sniperky, tak možná máš pravdu, ale zase na druhou stranu pořád můžeš používat brokovnici a nábojů není mnoho, takže se pořád jedná o mlátičku. Ta sniperka by pomohla jen trochu, protože tam taky není zase tak hodně nábojů. Spíše kdyby člověk dostal samopal a hromadu nábojů, tak by to byla směs Batmana a CoD.

Ale mně tyhle věci zase tak moc nevadí a spíše Korbitch na to nadává. Já se bavím hlavně tím vylepšováním a dobýváním území a jako celek mě hra baví.
@CrocoRay (03.11.2016 11:06): je třeba si uvědomit, že jde primárně o mlátičku (třeba jako Batman), takže tam ty zbraně nemají velké využití... A nůž jako takový snad ani ve hře není (nejsem si jistý), ale jen nějaký střep, který prostě nevydrží... O té sniperce by se také dalo polemizovat... Sice sem párkrát využil příležitosti a zastavil před tvrzí a sniperoval zmetky uvnitř, ale to prostě není ono... Podle mě by to zabilo podstatnou část myšlenky tvůrců a hra by se změnila z parádní mlátičky na zvláštní směs Batmana a COD...
@Korbitch (03.11.2016 06:57): Je to trochu blbé a chápu, že tě to štve. Taková omezení nejsou zrovna nejlepším řešením, ale ten zbytek mi přijde zase docela chytlavý, tak to naštěstí tolik neřeším. Ale též jsem ze začátku přemýšlel, jak používat ten malý nůž v boji a až pak jsem zjistil, že to lze použít jen k doražení protivníka a je na jedno použití. No, pak těch nožů můžeš mít více, ale v boji to prostě použít nejde. Jen ty velké zbraně.
@CrocoRay (03.11.2016 03:57): No to mě na tom sere prostě nejvíc. Jak jako sniperku jen v autě? Jak jako si nemůžu vzít nůž? Proč mi do prdele nedovoíte se vyzbrojit a vyrazit do světa jako ve Falloutu??! KURVA!!! Tohle je nešťastný řešení...
@Korbitch (03.11.2016 01:25): Jo, s nožem to nejde, ale velké zbraně používat jde. Sniperku lze, tuším, použít pouze v autě. Ale jako jo, máš pravdu svým způsobem, co se týče té linearity, protože tě třeba i hra nutí jít určitým směrem, kde ti cestu značí žlutou barvou a jinde prostě nevyskočíš apod. Je tam dost omezení. Ale celkově mě to jako hra baví a tyhle věci jsem ochotný překousnout.
No, musím říct, že zatím mě to dobývání území a navyšování ranku, abych si mohl vylepšovat postavu a auto, docela chytlo. To dobývání mě bavilo jak v AC: Syndicate, Homefront: Revolution nebo třeba i Mafii (vlastně to je důvod, proč jsem ji za ten stereotyp tak neodsoudil), tak i tady.

Vlastně jsem se teď úplně vykašlal na jakékoliv hlavní mise a úspěšně je pár hodin ignoruji a ženu se čistě jen za dobýváním - ničení konvojů, vyhledávání min, ničení kempů apod.

Jen jsem zvědavý, jak to bude ke konci, protože teď jsem zatím furt na začátku a pomalu dnes vyklidím první celou oblast a jsem poměrně dost nabušený. I když zase je tu pořád ještě auto a tam moc upgradů nemám.

Zatím to vidím na těch 80%, tak jsem zvědavý. Trochu se bojím toho, že ke konci se budu taky muset přemáhat k dohrání. Ale zase na druhou stranu u AC: Syndicate jsem ten problém neměl a u Mafie mi docházel dech až ke konci a to jsem u ní taky strávil více než 30 hodin. No vlastně 50, ale kvůli chyby jsem musel po určité době hrát od začátku.
@Ronik (31.10.2016 14:01): protože ten highlevel design je čistě busywork záležitost a není tam žádný zajímavý narrative který by to aspoň pozvedlo. Dost jsem se přemáhal to dohrát.
Já jsem to rozehrál s tím, že to projdu na 100%, ale po 16ti hodinách, co jsem prošel tak pětinu mapy, ze mě nadšení nějak opadlo. Objektivně se jednotlivým prvkům hry nedá moc vytknout (vypadá to krásně, madmaxovský feel tam je, soubojový systém je krásně plynulý, ježdění je zábavné a tak dále), ale přijde mi to jako typický příklad hry, co je horší než suma jejích částí.
Docela mě potěšilo, že to příběhově nekopíruje žádný film a hra má svůj vlastní. Ne, že by to bylo něco extra originálního a příliš odlišného, ale to kopírování příběhů her podle filmů nebo naopak moc nemusím.

Graficky se mi to jinak celkem líbí, teda hlavně pěkně zpracované prostředí. Samotné postavy už nic moc, ale celkově je grafika pěkná. Optimalizace taky fajn, když hra běží krásně při max nastavení a žádné cukání nepociťuji.

Taky se mi líbí to vylepšování postavy a samotného auta. Jen by mě zajímalo, kdy se můžu vrhnout na nějaké ty konvoje. Zatím nemám auto nějak extra vylepšené a ze dvou pokusů sundat konvoj jsem ani jednou neuspěl, tak na to zatím kašlu.

Jen mě trochu štve to násilné nucení hráče jít jednou cestou. Jak tam není žlutá barva, tak prostě nikam nevyskočím apod. Ale to se dá přežít.

Celkově mě hra baví, jen jsem zvědavý, jestli mě bude bavit po celou dobu. Protože jak se dívám na tu mapu, tak je dost obrovská a co jsem zatím u hry strávil 7 hodin, tak to vypadá, že jsem na úplném začátku. Ale to dobývání území je celkem sranda a u her mě to baví. Tedy pokud za to jsou nějaké bonusy v podobě vylepšení postavy či auta, jako tady. Jinak by mě to asi zase tolik nebavilo.

Ale je to pro mě docela překvapení. Já od hry skoro nic neočekával a vlastně jsem ani o ní nic nevěděl. Jen jsem věděl, že grafika je celkem pěkná a když jsem to viděl za 250 někde, tak jsem si to prostě koupil no :-D
Zabiju snipera, vedle leží puška, jupí. Cože, já ji nemůžu sebrat? Nasupeně si brblám pod fousy. Hele, vymlátil sem z panáčka dýku, jak jen ji zvolit do bitky? Cože, já ji můžu použít jen na doražení enemáka a ona se potom zlomí?! Da fak??! Pánové, tímhle jste to dokonale posrali.