@pajmič (08.09.2017 19:31): Můžu tě ubezpečit, že na udělení/neudělení stovky to vliv nemělo, to bych byl blázen přeci :) Tý hře něco chybí, neumim říct co, ale stovková pro mě neni. Nicméně jsem zvědav, jestli budu letos hrát něco lepšího.
@rikuhahl (08.09.2017 18:46): A já netvrdim, že je špatný, že se ti líbí to a ono. Nebo jak to je důležitá či ne. Neber to nějak vážně nebo osobně, ten důvod proč si nedal stovku mi prostě přijde srandovní. To je celý. :D

@Red (08.09.2017 17:58): Je to téma související s hrou, které Je to reakcí na komentář ke hře? Je. Takže jsi na správném foru, Rede :)
@rikuhahl (08.09.2017 07:07): Chápu, velká kůzlátka jsou pro tebe hlavní podmínkou. Ochuzuješ se tím o hodně věcí a zároveň si dobrovolně zužuješ svůj potenciální výběr.

A to, že Chloe byla královna se mi nechce věřit. Řekl bych, že ona čokoládová učitelka s peticí by mohla všechna ta písklata mnohému přiučit, její fyzické proporce tomu velmi naznačují. Ale co. Modelace dekoltu v této gamese pro mne nebyla preferencí. Ale ted, když si mi nasadil brouka do hlavy, budu nad tím zbytek všech epizod občas potichu uvažovat :D
@pajmič (08.09.2017 05:22): Problém je v tom, že to jsou největší prsa ve hře, což je prostě málo, když to srovnáš se světem kolem nás. Ale je mi jasný, že každej uživatel má jiný preference ;)
@MCZ (24.08.2017 17:31): Mám všechno maximální, schválně jsem to hned v menu všechno namaxoval. Kdyby to bylo jak řikáš, tak by to bylo to nejhorší řešení snížení detailů hry v historii a velmi smutný zároveň :)
@rikuhahl (komentář): Ohledně těch poprsí - seš si jistý, že jsi to nehrál na nejnižší detaily? Vzpomínám si totiž, že ve hře určitě byla, a rychlý google search mi dává za pravdu. S mladistvým vzhledem hrdinky by se dalo souhlasit, ale pořád to není nic zvláštního.
Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je být náctiletou rozervanou hipsterkou na americké střední. Bohužel uvězněn v české kotlině a v těle 110kg plešatého třiatřicátníka jsem o tuto možnost byl ochucen. A v tom přichází Life is strange...

@Kwoky neváhej :-)
@Kwoky (23.07.2017 10:29): Taky jsem to odkládal jak jen to šlo, nedat si to do výzvy, tak bych to 100% tento rok nehrál.
Chce to pohodičku, pustit si to jako seriál. Tak jsem to udělal já. Připravil jsem si salát nebo něco malého abych u toho mohl něco pojídat, zapnul projektor, vzal ovládač na dálku a užil jsem si to jako film. Jo a chce si to pustit pořádně nahlas, má to skvělý soundtrack a dodá tomu správnou atmosféru :-)

Pro ostatní doporučuji film Kimi no na wa - Tvé jméno, podobná tématika jako Life is Strange.
@JohnCZ (23.07.2017 10:34): LiS není na mém seznamu plánovaných her příliš nahoře. Ale asi to o pár příček nahoru posunu. Takže technicky vzato čekám na to, až dohraju všechno, co chci hrát víc :)
Skvělý, skvělý a ještě jednou skvělý! Takhle na měkko jsem dlouho nebyl, do Chloe jsem se normálně zamiloval.
Leaknuté screeny z LiS prequelu, který nejspíš oznámí na E3. Vývojáři jsou Deck Nine, donedávna známí jako Idol Minds.

Hádám, že to není ta druhá série, o které mluvili Dontnod a že to bude jen snaha vymáčknout prachy. Za mě je prequel asi ten nejmíň zajímavý směr, kterým se mohli vydat.
@Drolin (24.05.2017 14:28): Já na to koukl jen protože mi to všichni vyloženě cpali a nechal jsem se zlákat na to LiS. Jinak serialy jdou mimo mě... dokopu se dvakrát-třikrát do roka k nějakému anime akorát, protože to je krátké. :D
@Kwoky (24.05.2017 12:32): ale pozor, český hipster je ve skutečnosti santus, co nosí tvídové sako po dědovi a boty ze sekáče, bydlí na Krymský, kam chodí do vege hospod a poslouchá Bjork a Muse.
Místním hipstrům, kterým se líbí Life is Strange, doporučuji seriál 13 reasons why, na mě to působilo úplně stejně, co se "feelingu" týče.
Taky doufám, že nový díl bude zcela oddělený od prvního a spojovat je bude jen styl a poetika. Nesnáším totiž nekonečné seriály :-)
Podle mě budou jiné postavy, jiné místo. Něco jako u seriálu Skins. A třeba by se tam nemuselo ani vracet v čase a místo toho by mohli vymyslet něco nového. Takové čtení myšlenek, ale raději bych byl v něco úplně originálního co tu ještě nebylo. Přeci jen, život může být zvláštní mnoha způsoby.

Ale to jim fandím asi až moc.. :D