Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

LEGO Marvel's Avengers

79
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
26.01.2016 PCPS3PS4X360XOneWiiU
Vývojáři:
Traveller's Tales
Oficiální stránky:
http://www.lego.com/en-us/marvelsuperheroe…
LEGO Marvel's Avengers je další z řady Lego her od Traveller's Tales, herní mechanismy a hratelnost jsou tedy opět podobné, jako u předešlých děl těchto vývojářů a nikterak nevybočují ze zaběhnutých kolejí. I když se jedná již o druhou Lego hru z Marvel univerza, hra nicméně nenavazuje na předchozí díl, dějiště tentokrát čerpá hlavně z filmů The Avengers a Avengers: Age of Ultron. Novinkou je využití a kombinace více postaviček pro vykonání speciálního komba, včetně týmového řešení různých hádanek. Kromě plnění úkolů jednotlivých levelů je zde také možnost prozkoumávat otevřený svět New Yorku, který je potřeba vyčistit od kriminality.

Na hráče čeká velké množství hratelných postaviček, ze těch známějších například Black Widow, Captain America, Hawkey, Hulk, Iron Man, Thor či agentka Carter. Hra je opět multiplatformní, kromě PC také vychází na XOne, X360, PS4, PS3, PS Vita, Wii U a Nintendo 3DS.


Poslední diskuzní příspěvek

Docela zklamání, 196 postav, který 80% nikdo nezná, 250 zlatý kostiček k sebrání, ještě že se to furt hraje stejně. Zlatý LEGO Marvel Heroes!!

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.