Docela zklamání, 196 postav, který 80% nikdo nezná, 250 zlatý kostiček k sebrání, ještě že se to furt hraje stejně. Zlatý LEGO Marvel Heroes!!
Pro toho, kdo řeší problém s nemožností konfigurace klávesnice ve hře, zde je zatím provizorní řešení, než to snad autoři opraví.
Musíte ale vlastnit jednu z LEGO her od Warnerů - LEGO Batman 3 nebo první LEGO Marvel Heroes.

Převzato z diskuse na Steam fórech.
Open *Disk name*:Users*user name*AppDataRoamingWarner Bros. Interactive Entertainment-There must be folders with all LEGO games,just enter Marvel Heroes or Batman 3 folder,find there a file,named-"Mappings",copy that file,and paste it into Lego Avengers folder.(Lego avengers must be in that folder)

Tento postup použije vaši konfiguraci ovládání z té starší hry.
Koukal jsem jsem na pár info videií a vypadá to, že hodně mechanik zlepšili. Škoda, že v obyč hře nebude Spider-man, mohl by se ale objevit, jak řikáš v DLC s dalšíma postavama
Měly by tam být mise i z filmů Captain America a Iron man... možná i víc. Spíš by mě zajímalo kolik bude hratelných postav.
Doufám, že tam budou mise i z jiných filmů než jen z Avengers 1 a 2, protože podle mě jich tam nejde vytáhnout tolik jako v Hobbitovi, kde jich bylo na každý film 8.