Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kingdom Rush Frontiers

79
8 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.07.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.kingdomrushfrontiers.com/home.html
Hra je pokračováním Kingdom Rush. Nejprve vyšla pro iOS a Android (2013) a až následně byla konvertována na PC. Opět se jedná o kreslenou 2D tower defense strategii. Příběh pokračuje tam, kde skončil minule. Na hranicích se objevilo nové nebezpečí, a to je třeba znovu potlačit. Hra nabídne několik prostředí, jako je poušť, džungle, podzemí a mořské zátoky. Do cesty se tentokrát postaví kromě známých protivníků i nemrtví bojovníci, poušťní stvůry, lidožraví domorodci, ještěrani a mnozí další. Na konci každého prostředí pak čeká souboj s místním bossem. Cílem každé z 22 misí je bránit východ z úrovně, ke kterému po cestičkách přicházejí vlny nepřátelských jednotek.

Nejpodstatnější úlohu při obraně hrají správně rozmístěné věže, ty hráč strategicky rozmisťuje podle trasy nepřátel. Na výběr jsou čtyři základní typy (lukostřelecká věž, kasárna s vojáky, magická věž a věž s výbušninami), později je možnost jejich vylepšování a specializace. Dalším elementem jsou postavy hrdinů, v každém kole je možné využít služeb jednoho z nich, své zkušenosti z boje pak daný hrdina může přeměnit ve vylepšení svých schopností. Dalším prvkem v boji je pak seslání deště meteorů nebo skupiny domobrany na místa největší potřeby. Za každou splněnou misi dostáváte hvězdy na vylepšování věží a kouzel.

Hra je plná různých odkazů na známé filmy a hry a množství easter eggů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.