Zrovna se mi zacal stahovat 26GB patch!! Nekdo se ve warhorse zblaznil nebo co se deje?
@Rapier (20.03.2018 21:42): vcera mne to prislo od dederonu, teprve jej davam dokupy. Zjistil jsem par drobnych malickosti jako ze to ma vodni chlazeni :) Jo a ten monitor mne prijde super. Koupil jsem par her ktere prubezne taham, tak pak kdyztak pisnu jak se to hybe.
@Ronik (29.03.2018 16:13): Už mi psal Valčík. Ale díky.

c:\Steam\Steam\Apps\common\KingdomComeDeliverance\Data

Snad to tomu klukovi s dvouma bodama pomůže.

Jo a Admini...sorry za spam......ale tady byste měli mazat....tohle je váš fail :-D
[neexistující příspěvek]: c:SteamSteamAppscommonKingdomComeDeliveranceData

To tu vážně zpětný lomítka nefungujou?
@martin7816 (29.03.2018 12:50): Já fakt nevím, jak ti poradit, ale máš jen DVA body a berou tě tu jako novice. Chápej....je tu spousta paniců.
Nicměně.....sosni toto: https://www.nexusmods.com/kingdomcomedeliverance/mods/380?tab=files

Ten první odkaz a nakopíruj ho do: c:\SteamSteamAppscommonKingdomComeDeliveranceData

Jestli to máš kradený, tak do složky, kdes to setsakramentsky ukradl.

Poté ve hře sejvuj a louduj, jak chceš. Ukrátíš si čas a dost věřím, že vyřešíš svůj problém.
Zdravím.
Zabil jsem novice v tom kláštěře a dostal se do tábora lapků. Po útěku směřoval za panem Rackem a pak prd....černá obrazovka, v pravém dolním rohu se mi točí to kolečko, jako že to načítá a nenačte se nic...prostě tma...co mám dělat? Zkoušel jsem se vráti ve hře a projít to znovu,ale výsledek stejný. V táboře lapků jsem si před tím, než jsem padnul do zajetí schoval zbroj, abych o to nepřišel a šel za Erikem jen v podvlíkačkách. Před útěkem sem si to vzal všecho zpět a utíkal jsem tedy plně vyzbrojen....to mi ovšem jako příčina nepřipadá, fakt nevim
Dobrý. Stačilo "propláchnout" Steam, hru znova stáhnout a naistalovat. A děkuji Garrete za projevenou důvěru v můj neústupný patriotismus!!
To Bodkin/Guldy: Pánové, taková drobnost mi nastala. Nastavení LOD, doglegnost vegetace a objects se vždy po jejich změně nahodí zpět do původních hodnot. Ne, že by mi to vadilo při hraní, ale rád bych věděl, zda je to jen u mě a zda se to dá skrze config file nějak opravit.
Nesel by opravit ten bug s nefunkcnima putovnima truhlama? Dostanu se k tomu na dve hodky tydne a vic u toho trpim nez se bavim :(
*pro Musu - může neobsahovat spoilery

ach ano, není nad to celý den nahánět kacíře a večer si jít lehnout s tím, že už se neprobudím. bez savu... jestli tahle hra nemá největší odpadovost herní doby, tak už nevím.

ale jinak zatím jedna z mých top of all times.
@Red (24.03.2018 22:52): Mazec :-) To mi uteklo, podíval bych se znova. Viděl jsem naposledy loni.

V kině Mat dávali jeden týden digitální verzi i starou kotoučovou, co šla kdysi v našich kinech. Původní český dabing, filmové zrno, vystřižená sexuální scéna, autentický zážitek.

Pokud Jméno růže neznáte a vezete se s KCD na středověký vlně -- doporučuje devět divých lidí z deseti.
@Dines (24.03.2018 10:26): Mě řekli v dialogu kde ho hledat (po schodech nad branou a pak doprava, tuším) a ještě jsem ho měl na kompasu. Zas takhle HC ta hra není. Bug nebo počkat, jak tu padlo.

Jinak, ta hra je prostě skvělá. Začal jsem vyšetřovat nehodu v Sázavském klášteře a úplně na mě dýchla atmosféra Jména růže (filmu i knížky).
Můžete mi říct .... proč jste smazali můj poslední post Paulovi?
Přiznávám. Měl stejnou vypovídající hodnotu, jako polovina Paulova, ale už se cenzuruje i zde?

Hrabe vám? Vždyť tam nic špatnýho nebylo.
Hádám že většina bude vědět, snad mi poradíte. Kde najdu rychtáře v Sázavě?? Docela už mi leze krkem když mám úkol někoho najít, o němž ani nevím kde by mohl být, na mapě taky není a bez něho nepokročím dál. předem díky za pomoc.
@Charllize (23.03.2018 21:58): nj to už je tvůj boj, můj je zas ten že mám chuť si to zahrát permanentně, ale přitom nechci hrát rozdělanou hru, takže holt čekám až dodělaj poslední patch a DLC.