Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Just Dance 2015

10.11.2020
12.11.2020
90
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Just Dance 2015 je šesté pokračování nejúspěšnější taneční herní série, které vydavatelství Ubisoft publikovalo v říjnu 2014. I v tomto díle se hráči snaží napodobit pohyby tanečníka na obrazovce a za to získávají body. V tomto díle nepřibývají žádné inovativní módy, ale naopak některé ubyly. Vrací se módy jako Mashups, Alternativní choreografie, World Dance Floor nebo Party Master Mode. Znovu se objevuje i systém získávání tzv. Mojocoins, za které si můžete koupit nové avatary nebo choreografie.

Tento díl obsahuje celkem 53 písniček, mezi které patří např. "Problem" od Ariany Grande a Iggy Azalea, "Happy" od Pharrella Williamse, "The Fox (What Does The Fox Say?)" od Ylvis, "Love Me Again" od Johna Newmana, "Dark Horse" od Katy Perry, "I Love It" od Icona Pop, "Walk This Way" od Run DMC & Aerosmith, "Let It Go" z filmu Ledové království, "Macarena" od Los Del Rio nebo "Black Widow" od Iggy Azalea a Rity Ory. Vrací se i většinou placený DLC obsah, kde najdeme písně jako "Break Free" od Ariany Grande a Zedda, "We Can’t Stop" od Miley Cyrus nebo "Boom Clap" od Charli XCX.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.