Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Just Dance 2014

88
2 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
01.10.2013 PS3X360WiiWiiU
15.11.2013 PS4
22.11.2013 XOne
Vývojáři:
Ubisoft Paris, Ubisoft Milan (sekundární), Ubisoft Reflections (sekundární), Ubisoft Montpellier (sekundární), Ubisoft Bucharest (sekundární), Ubisoft Pune (sekundární)
Just Dance 2014 je již pátým dílem světově nejprodávanější taneční herní série. Hra je vyvinuta a publikována společností Ubisoft a vyšla v říjnu 2013. Stejně jako v předchozích dílech se hráči snaží napodobit pohyby tanečníka na obrazovce a získat co nejvíce bodů. Opět se vrací módy jako Mashups, Alternativní choreografie, Just Sweat, Dance Battles a Dance Cards. Poprvé zde za odtancování choreografie získáváte takzvané Mojocoins, za které si můžete koupit nové choreografie nebo avatary. Také je zde nově přidáno karaoke, kdy mikrofon zachycuje váš hlas při tancování a můžete získat bonusové body. Největší novinkou je mód World Dance Floor, kdy proti sobě v reálném čase soutěží online několik hráčů v jedné choreografii.

V tomto díle najdeme celkem 54 písní, jako např. "Kiss You" od One Direction, "Just Dance" a "Applause" od Lady Gaga, "She Wolf (Falling to Pieces)" od Davida Guetty a Sia, "Flashdance... What A Feeling" z filmu Flashdance, "Get Lucky" od Daft Punk a Pharrella Williamse, "Ghostbusters" z filmu Krotitelé duchů, "I Will Survive" od Gloria Gaynor, "Starships" od Nicki Minaj nebo "Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight)" od ABBY. Znovu si můžete stáhnout i některé písně jako placený DLC obsah, kde jsou dostupné například "Roar" od Katy Perry, "Wake Me Up" od Avicii nebo "Can’t Hold Us" od Macklemore.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.