Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Journey to the Savage Planet

28.01.2020
21.05.2020
01.02.2021
kompatibilní
73
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Journey to the Savage Planet je komediální sci-fi first-person adventura s prvky akce a debutující hra kanadského vývojářského týmu Typhoon Studios, složeného z vývojářů, kteří v minulosti pracovali například na Far Cry 4 nebo Assassin's Creed III.

Ve hře se ujímáte role zaměstnance společnosti Kindred Aerospace, která byla osmým rokem zvolená za čtvrtou nejlepší společnost zaměřenou na průzkum vesmíru. Váš zaměstnavatel vás vysílá na neprozkoumanou planetu s označením AR-Y 26 a váš úkol je prostý – určit, zda je planeta vhodná pro kolonizaci. Hned po příletu je zřejmé, že planeta je plná rostlinného i živočišného života. Otázky však budí věžovitá struktura dominující zdejšímu panoramatu, naznačující, že na planetě by mohl být i inteligentní život...

Hlavním cílem hry je pomocí příručního skeneru zkatalogizovat faunu a flóru planety ve všech čtyřech biomech. Fauna čítá více než 30 druhů podivných monster, z nichž jsou některá mírumilovná a bezbranná, ale naproti tomu některá budou urputně bránit své teritorium. V tu chvíli přijde na řadu i hráčův blaster. Zpočátku skromné vybavení vaší postavy se postupem hrou dočká upgradů umožňujících další průzkum, které si můžete vytisknout na 3D tiskárně a čítá například jetpack či raketové boty. Svět hry oplývá stovkami různých skrytých tajemství a sběratelských předmětů. Hru lze hrát i v online co-opu pro dva hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.