takže vono to má lepší level design než dvojka, ale protože tam pořád prší, tak je to celkově horší hra? vy sluníčkáři mi občas naháníte hruzu.
@Hrdlodus (22.01.2014 18:43): Tak nově to vydali takže na slevu je brzo... A navíc jim bude trvat než ten Hitman pack upraví...

Každopádně proč kupovat na steamu, když na GMG je steam verze navíc s vaucherem -25%
Ale v kolekci to stejně není. Na Steamu v balíku Hitman jsou všechny ostatní díly.
Tak kvůli nějakejm blbejm amíkům? Na co si to jako hrajou?!
Jednou souhlasili s použitím ve hře, tak co si vymýšlí, že to nemůže jít na Steam?!
A je to tak velký problém tu hudby vystřihnout?
Jestli si dobře vzpomínám, ono tam snad ani nejde dát vyšší rozlišení než 1280x1024. Možná jen, kdyby se člověk pohrabal v cfg souboru.
Souhlasím, velmi nepovedený díl. Navíc podle mě ohromně špatná AI. Grafika také nic moc a vůbec celá hra..
Contracts je slaby dil. Design misi se priblizuje Blood Money, ale nakonec zustane nekde na pul cesty. Krom toho se mi vubec nelibi jak je to zpracovane. Normalne si na grafiku nestezuji, ale Contracts je podle me od druheho dilu krok zpatky - defaultne nefunguje antialiasing ani widescreen. A celkove to vypada hrozne bidne.
Mně přijde tenhle díl dost slabý, spíše působí jako datadisk (ale to vlastně každý hitman po dvojce :) ) - atmosféra to podle mě hodně táhne nahoru a náplně misí jsou zajímavé, ale když pominu mise z jedničky, tak mě žádná výrazně nezaujala (nebo si na žádnou nevzpomínám). Navíc v každé je noc a sněží nebo prší, což asi má zvýraznit psycho stav umírajícího hitmana, ale je to tím pořád stejné.

Oproti Blood Money je to slabší, ale oproti dvojce je tam lepší level design. Hlavně ve dvojce ty "přejížděcí" v Japonsku nebo kde jsou děsný.
Walome: Aniž bych to věděl, tak jsem včera večer náhodně zjistil, že v oné místnosti jsem si udědal saving, takže O.K. Ale nějak mě to ne a ne chytnout. Tím, že jsem nejdřív hrál Blood Money, jsem to trochu podělal. Nebo je za tím pořád ta krize.
Chuck - je to bordel, ale tak si najdi walkthrough na youtube - já to tam taky dycky hledal. A pak jsem to znal nazpaměť... a teď bych to zase hledal :)
Marles: Já jsem to od něho už pochopil, jenže momentální problém je ten, že tuhle scénu jsem už absolvoval na začátku a přesto to nemám splněné, takže přestože ostatní úkoly už mám hotové, dál nejdu.
Chuck: Bodkin se to snažil pěkně naznačit. Tu holku už živou nenajdeš a vlastně ani nebude v celku. Na tom místě, kde jsou její zbytky by se měla spustit krátká cutscéna a pak musíš vzít část jejího těla (myslím, že to byla ruka) jako důkaz.
Marty McFly: Z jedničky je tam cca polovina misí. V jedničce je ale jiný problém - je kurevsky těžká, já to třeba nebyl schopný v některých misích dohrát bez cheatů a to cheatování nesnáším.. No a příběh nikdy nebyl moc tahoun i Hitmana..
No třeba já ani nutkání hrát první díl nemám. Hrál jsem jen asi tři mise a některé jsou podobné jen vizuálně je občas někde nějaká změna co jsem zpozoroval a příběhově tam asi taky nic nebude co by jsi musel vidět. Podle mě jako o nic moc asi nepřijdeš.
...takže myslíte, že si stačí zahrát tuto hru a nemusím si kupovat jedničku ? Pokud se tedy ještě dá koupit :-D
Ta už nikdy po nikom toužit nebude. Nemáš na mapě vykřičník, který tě tam zavede? Pokud si to dobře pamatuju, tak je to skoro na začátku klubu. Vejdeš dovnitř, kousek popojdeš, jsou tam první schody nahoru, vlezeš tam, dáš se myslím hned doleva, do místnosti s přístroji na zpracování masa a tam někde je takový mrazáček-místnost...
Bodkin: Já tu babu pořád nemůžu najít. Všechny dveře stejný, holek plno, ale že by nějaká po mně toužila, to teda ne.
Nevzpomínáte si někdo na druhou misi, kde jsem měl mj. "osvobodit klientovu dceru"? Ona se tam povaluje u toho vypaseného krále, ale že by zrovna toužila po mojí pomoci se mi nějak nezdá. Už mě napadlo ji dokonce i odnést, ale smůla hm.
Troška toho spoileru - Ale ty úkoly máš splněný, protože jsi je splnil KDYSI někdy. Pak jsi dostal tu kulku do břicha, takže jsi začal blouznit a flashbackovat...takže vlastně tu poslední misi začínáš od půlky a s BM to přece nemá nic společnýho...

Počkat...za misí v opeře je vlastně ta animace, kdy hitman kráčí ulicí a někdo tam na něj číhá...a já si celou dobu říkal - wtf - ahááá...:-) Tak to je dobrý...to mi teda vůbec nedocvaklo.

Jdi si zahrát contracts :)
Aha, tak to sorry, jsem se nikdy v poslední misi do brífingu už nedíval..
Nějak prostě bez SPOILERu: Jak říká Paul, poslední mise v Contracts se časově odehrává za tou s pařížským divadelm (mrkněte do briefingu, kde máte kontrakty označené jako splněné). Příběh Blood Money a Contracts však nijak hluboce nesouvisí, i když nějaké návaznosti si všimnout lze.
No pokud se nepletu, tak v BM příběh nemusí být linerární, rovněž se jedná o vzpomínky...ale příběh tam je podobně na stejné úrovni jako u Contracts - řešený flashbacky a se závěrečným vyvrcholením... a spojitost mezi nimi? Nepodstatné.
To je jen domněnka. V BM nikde není zmínka, že by ho postřelili, mohla to být klidně náhoda. Hlavně příběh BM je lineární, nikam neodskakuje, zatímco dějová linie Contracts je tvořena vzpomínkami.
Contracts JE propojená se čtyřkou.V Blood Money je totiž mise v pařížské opeře, a právě na tuto misi navazuje Contracts - po této misi ho postřelí a poté co se uzdraví se 47 rozhodne jet do US.
Fg: už je to sice nějaká doba co jsem to hrál, ale co si pamatuju tak tam žádná spojitost neni. Ve trojce prostě vzpomíná na to co dřív udělal a blood money na ní neni nijak závyslá.
muze mi nekdo rict(treba Paul) o co v Contracts vlastne slo? Ja hru hral jiz velmi davno a chtel sem ji rozehrat, bohuzel se CD2 ukazalo byti asi poskozene, jelikoz ani 3 instalace nepomohli, takze si to jiz asi nezahraji....tak sem si nainstalovat Blood Money, jenze bych nerad vynechal nejakou spojitost....dik
Já bych si bejt tebou stáhnul profil sa saveama (google hitman codename savegame) a když se zasekneš a nebude tě to bavit tak tu misi prostě přeskoč..v Contracts si ty hlavní pak budeš moci zahrát znova a lépe : ).
Ovládání jsem si nakonec nastavil tak, jak je v SA. První mise je s tou střechou, ale podle mě žádný zázrak. Dám ale na vás a pokusím se do Codename 47 ponořit ještě jednou, třeba mě to chytne.
Dunemaster: první Hitman má něco do sebe, jak píše Paul, úžasnou atmosféru. Zároveň mám ale prvního Hitmana spojenýho jako s jedinou hrou, co jsem dohrál s cheatama, protože mise v džungly jsou leda na prášky. A pravda, to ovládání není dvakrát pohodlný, na druhou stranu, stojí za to ho dohrát...
To ovládání se dá slušně nastavit, ale pořád je tam ta nevýhoda nutnosti rolovat tím velkým menu při výběru předmětu v realtime..občas je to o nervy.Od dvojky dál už se při vybírání předmětů hra pauzne.
Jinak ty mise jsou skutečně rough around the edges, ale ta atmosféra...mám dojem že to byla právě první mise, kdy prostě vyjedeš tím výtahem na střechu budovy, a sniperem odstřelíš toho triádovýho mafiána, za doprovodu kick ass hudby by Jesper Kyd : ).
Já právě včera začal hrát Codename 47 a to ovládání mi vůbec nesedlo, navíc ty první dvě mise mi přišly dost slabé. Nezatracuju to úplně, ale zahraju si spíš Contracts. :)
Cca polovina je z prvního dílu, ale mají úplně jinou atmosféru / design, takže jsou skvělá zábava.Hlavně už netrpí chybami jedničky jako byl dementní save systém a horší ovládání.