Bodkin: Valve kašle na obojí.

A všimli jste si že stejné hodnocení dal i episodě 1? Co od ní asi očekával (oproti Hl2)?
Chuck: To už by musel jeden místní nejmenovaný uživatel trpět hrubou podvýživou a k počítači se brodit ve vlastních zvratkách :D
Já nevím no. Těch 10% bych udělil hře, při které od jejího spuštění do vypnutí bez přestávky zvracím. :-)
Že ta skvělá atmosféra je i nadále přítomna. A že by měli udělat rovnou HL3 a kašlat na EP3. Ten jejich přístup už zastarává.

Say: Potřetí jsem ho dohrál už před lety. Když jsem ho dohrál podruhé. A poprvé. Třikrát zasebou!
Chuck: Až tomu udělím konečné hodnocení i já, řekl bych, že to zahraje do třetice všeho dobrého=)
Chtěl bych poděkovat Drolinovi. Jeho nenávistných 10% mě přimělo zahrát si HL2 znova.
Bodkin: Děkuji.

Bursoft: Funguje ai_disable 1, díky moc za radu. Já to zadával bez té jedničky. :-)

Garret: Jasné.. Já ten Hl2 mám snad 5 let na dvd a po 100 letech jsem to chtěl zase zahrát.. A musím říct, že je to prostě zatraceně povedená hra....

fak: to nemělo být moralizování. já taky nemám rád Steam. je to balast co mi startuje 5 minut a nedej bože, když se ještě něco aktualizuje. jenže těm cenám se prostě nedá odolat a pokud se jedná o MP hru, má bezkonkurenční servis. např. Orange Box jsem tam kupoval za 150,-. to za ten balast rozhodně stojí.
Paul: Mám 32b sedmičky. Tam jde o to, že mně nejde úplně první verze, co jsem kupoval hned po vydání (i s patchem). Vyřešil jsem to tak, že jsem si stáhl nějakou retail verzi, už přímo ve v 1.2 a šlape to. Každopádně krabici a placku mám jen na ozdobu.
Chark - tak tak. Steam je perfektní herní centrum na PC.Super convenient.

Bursoft - jakou máš verzi Hitmana? Mám Blood Money ve verzi kolekce klasiky a jede na Win7 64bit bez chyb.
Say: Jen mě zaráží, že takový GfWL sis na HDD dobrovolně nainstaloval. Přitom je to 100x větší srágora;).
Se Steamem nemám žádný problém. Stačí párkrát kliknout a mám nainstalované to co chci. Všechny hry, co tam mám, jsem koupil v akci, většinou o stovky levnější než krabicovky. Nemusím se obtěžovat s nějakýma crackama aspol. a všechno jede naprosto bez problémů. Instalovat cracklý verze her by mě dneska už ani nenapadlo, čím jsem starší tím méně mám času na to se s tím obtěžovat.
Ach, tak tedy maskovaný bojovník za svobodu! Škoda že to děláš jen pro své "dobro", nikoliv pro dobro všech.

Ok, stačí než se to tu zase rozjede.
fak: Já to nemyslel nijak útočně, sám hry už taky moc nekupuju, většinou se mi to akorát vymstí (viz krabicový Hitman 4 nekompatibilní s Win7). Co se týče tvého problému, jseš si jistý, že ten příkaz dáváš ve správném formátu? Totiž ai_disable 1, a znovu load. Kdysi jsem to zkoušel a dělal jsem to tak, že jsem quicksavnul těsně před tím výtahem, napsal příkaz a loadnul - potom to fungovalo.
Tulaeranus: Samozřejmě jsem zkoušel, nefunguje.

Garret: Ano, i tací se najdoou. Nikdo není dokonalej. Já Steamu zas tak nefandím, takže tam nebrouzdám po akcích, ale jen hraju již koupené krabicové!! hry. Prosil jsem o save, ne o morální instruktáž a´la "kdo nepoužívá steam i na vynešení odpadků jako by nežil". Ber to s nadsázkou prosím. Pokud to bylo na Steamu "skoro" zadarmo, tak je to už vlastně "skoro" jedno.

Say: Výjmečně s tebou souhlasím, kdybych ho tam mít nemusel, tak tam není..

Prosil jsem jen o save, nic víc.
Nechci tady rozvádět další zbytečné debaty o malwarovém udělátku... Už jen ten fakt, že některé pecky (Civ5, FNV, Magicka...) bez Steamu rozjet nelze prostě k warezu nutí. A já s tím nic nenadělám. Tady o ceny vůbec nejde.
Tak neříkám u her, co stojí milion, ale třeba HL, o kterém je známo, že warezácké verze jsou pekelně zabugované a zároveň hra, na kterou i po 6 letech vyšel patch, co zlepšoval grafiku, je docela blbost někde stahovat. Ale každého věc.
Ufňukaní zloději? Společnosti nesmí používat věci, které mě nutí... vlastně ne, ale to je fuk. Proto si to můžu ukrást a je to tak správné.
Say: Holt, k autu taky musíš platit povinné ručení, abys s ním mohl jezdit. Ve Valve mají vlastní pravidla, jak vlastnit hru. Na steamu samo o sobě nic špatného není, jenom tu mezi náma kolují fámy, že je to ďáblův nástroj. A jak řekl Garret, zrovna HL tam byly v akcích téměř zadarmo.
fak: a toto se ti stalo u originálu? nechce se mi věřit, že po tom, co na Steamu to dávali několikrát skoro zadarmo se stejně najde někdo s ukradenou verzí...
Prosím někoho o save v Black Maesa. Doktorka Mossman se mi zasekla u výtahu a čučí na mě a nechce jít dál.. Tak nějaký savík po tom výtahu?? Příkaz do konzole AI_DISABLE na toto nefunguje..

Díky komukoliv.

Rozehrál jsem to po dlooouhé době a tento zásek mě pěkně štve...
Ťažko budeme súdiť z pozície čitateľov nejakého článku ako to bolo presne naozaj. Proste mám z toho dojem, že je to tak trochu "over the top". Na druhej strane v dnešnom svete je také skoro všetko. :)
Tak ze je mu to lito je snad jeho vec, ne? Neprislo mi, ze by do nej z Valve nejak hustili, jak je strasne zlej a tak (tedy krom toho, ze na nej poslali policajty, ale to je tak trochu logicky, uz jen kvuli akcionarum).
Ja to teda cetl odpoledne, ale nepsali tam nahodou, ze se bali ztrat na zisku? A vzhledem k tomu, ze ty se nedostavily, uz potom soud s vynikem nijak nehrotili.
Mne tam prišla jedine prehnané to horekovanie nad stratami zisku a podobne zo strany valve, čo je ešte smiešnejšie vo svetle toho, že tú hru by vtedy aj tak nevydali.
Mě přišel článek čtivě napsaný a dost zajímavý. Kdo přesně je narušený? Gabe Newell?
Doporučte pls SP mody. Zjistil jsem že mám origo a vůbec nevyužívám toho co to nabízí, a to je bezstarostná instalace modu, zatím jsem zkusil ten nightmstr house dvojku. Linky byl níže. A dobré psycho. Vím že můžu googlit ale pokud hrál někdo něco dost zajímavého mohl by to tu hodit.