Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grounded

27.09.2022
78
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

První hra od vývojářů známých RPG jako Fallout: New Vegas nebo The Outer Worlds, vydaná po odkoupení studia vydavatelstvím Microsoft exkluzivně na Xbox a PC. Tentokrát však upustili od žánru, díky kterému se stali populární, a vytvořili hru ze stále populárnějšího survival žánru.

Budeme hrát za člověka, ale opravdu velmi malého člověka zmenšeného na velikost mravence, který se snaží přežít v džungli trav jeho vlastní zahrady, a jde po nás prakticky veškerý hmyz, na který narazíme. Musíme se tedy, jak už je v tomto žánru zvykem, starat o naše zdraví a uspokojovat základní potřeby, tedy hlad a žízeň. Budeme si moct stavět základnu, vyrábět nové nástroje či zbraně a prozkoumávat svět. V něm můžeme narazit kromě hmyzu také na zvláštní stavby, jejichž původ je neznámý, postupem hrou se však začne objasňovat.

Grounded budeme moct procházet buď v singleplayeru a nebo v kooperačním multiplayeru až pro čtyři hráče, pro který je hra primárně určená. Hru lze hrát z pohledu první i třetí osoby.


Poslední diskuzní příspěvek

Ono už to vyšlo? A má to i nějakej příběh? A na games tomu dali devítku?

Survivaly mě obecně nezajímají, ale možná to zkusím, přeci jen Obsidian a Gamepass je dobré kombo.

edit - dal jsem tomu 45 minut abych si potvrdil, že survival hry mě nebaví. Vypadá to ale pěkně, pro fanoušky žánru to bude určitě dobrý.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.