Hm dohrano :/ kdyz si poridim dlc tak pokracuju na stejne mape nebo me to soupne jinam? To ze tam teasujou mista kam se nedostanu je trochu podly (a bohuzel funkcni).

(resp budu mit to same vybaveni a rozmisteni stroju atd?)
Prosim pojdte nekdo ke mne domu a vypnete to, zitra vstavam do prace :(((
Aha. Tak ja hledal sekery a krumpace a ono to je v ty bedne u kostela :,((( tak to je pak tezky :D
@Walome (14.02.2023 17:58): to přijdeš, ale osel přiveze nové. Nemůžeš nenávratně prošvihnou nějaký termín, prostě až to bude, tak to bude. Max budeš muset počkat na další otevírací den v týdnu konkrétního vesničana / obchodníka.
@Walome (14.02.2023 14:58): Bez wiki se nehneš, to říkám na rovinu. Je to hodně podobné Stardew Valley , ale na rozdíl od toho, zde tě vůbec netlačí čas, takže je úplně jedno, na co se budeš soustředit dřív, stejně se dostaneš ke všemu a nic ti neuteče. A doporučuju to hrát i s DLC, pak je to teprv super (jen to poslední jsem nezkoušel).
Hra mě zaujala i když vlastně nevim na co se mám soustředit dřív. Ale stresuje mě to výrazně méně než dont starve tak zatim dobrý, a občas je to i vtipný.

Líbí se mi ten cyklus dní, to je fajn. Je si říkám, jestli to neáhodou není takováta hra u které mám mít k ruce otevřenou wiki? :)
@Karasman (29.05.2021 19:33): už je to v pohodě. On mi nenosil nebožtíky na začátku hry, zhruba 3 dny. Od té doby jsem ve hře hodně daleko pokročil. Jsem to včera hrál téměř 14 hodin v kuse s přítelkyní. A zdálo se mi, že to hraju chvilku :D
@Ross (29.05.2021 12:44): To jsem rád, že jsem k téhle pecce někoho dotáhl... :-) Nevím, jak jsi daleko, ale pokud už chce oslík mrkev, tak když mu žádnou nedáš, tak přestane nosit.
Rozehrál jsem hru na radu Karasmana :D Je to dost zapeklitá hra. Dlouho jsem nemohl sehnat nějaké kovové kusy abych si postavil pec. Tak jsem rozebral jednu bednu.
Několik dní mi oslík nechtěl nosit mrtvé. Nevím proč.
Pro všechny, kteří mají hru rozehranou a baví je: doporučuju koupit rozšíření Graveyard Keeper: Stranger Sins co nejdříve. Toto DLC se integruje do hlavního příběhu a dohrává se v průběhu původní hry. Já osobně jsem se k němu dostal až po dohrání (takže jsem loadnul poslední uloženou hru před koncem a začal hrát DLC), což byla škoda, protože v některých ohledech značně ulehčí situaci (hlavně finančně).
@Laurona (27.05.2019 08:53): Na začátku určitě ryby a death certificates, ale můžeš i dřevo a kameny u těch dvou bratrů nahoře nebo hřebíky a kovové věci (pokud už je umíš vyrábět) u kováře. Ale i tak to jde všechno hrozně pomalu.
@Starletka (26.05.2019 20:17): 12 zlatych? Doufam,ze az se dostanu do mesta,pujde to obchodovani lepe,ted jsem rada ze nasetrim par desitek stribrnych :/ nemas nejaky tip, co je nejlepsi prodavat v te vesnici?mne zatim prijde ze to jsou ryby ale to rybareni je hrozny zabijak casu :/
@rikuhahl (13.05.2019 11:39): Záleží jak to hraješ, já jsem třeba ve druhém roce už byla vdaná a taky jsem pěstovala věci, o kterých jsem předtím nevěděla/neměla na ně peníze a plnila achievementy :D Opakovat se to začalo spíš až tak ve třetím roce
Mám zhruba 5 hodin a je to fakt sranda, taková sarkastičtější a morbidnější verze Stardew Valley :D Ale prý to po čase začne být strašně repetitivní, tak uvidíme
Hah, zrovna jsem zabil Geralta!

Teda, jméno nikde nepadlo a byl to lovec upírů, ale měl dlouhé bílé vlasy, medailon, na týden zakotvil v bordelu a odskočil si na sidequest :D
@ugraugra (17.08.2018 16:49): "Bad Rats received a majority of positive user reviews, possibly beginning the trend of users jokingly giving over-the-top positive reviews to bad games, and became a popular gift to troll other players with. Rock, Paper, Shotgun described it as "the gaming equivalent of neckties with kooky prints or fart-scented soap"

Tak určite. :)
@M.a.t.t. (17.08.2018 14:30): Ano. Doteď jsem nakupoval vždy a pouze podle steam hodnocení.

Ale zpátky, je to tak trochu grindy, místy trochu víc - potřeboval jsem 200 rudých XP na odemknutí pily, takže jsem pár dní lámal kámen a dělal náhrobky - masivní red XP a zlepšení úrovně hřbitova v jednom.