Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Punch Club

08.01.2016
13.01.2016
30.01.2016
19.01.2017
31.03.2017
24.05.2018
kompatibilní
67
26 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Punch Club je jakýmsi manažerem kickboxera. Na samotném začátku vám zabijí otce a vy se rozhodnete kráčet v jeho stopách. Svůj čas si musíte šikovně rozvrhnout tak, abyste mohli pracovat, cvičit, zápasit a sem tam si ten svůj život i trochu jinak okořenit.

Abyste mohli zápasit, musíte být co nejlepší. Abyste byli nejlepší, musíte pravidelně a tvrdě trénovat. Abyste mohli cvičit, musíte odpočívat a jíst. Abyste mohli jíst, musíte si vydělávat peníze. Abyste mohli vydělávat peníze, musíte na to věnovat svůj drahocenný čas, během kterého budete pomalu ztrácet kondici... Je to začarovaný kruh, ze kterého se musíte vymanit, vystoupat až na samotný vrchol a stát se šampionem.

Hra se pyšní pixelovou grafikou a vyšla kromě PC i na Mac, Linux, iPhone a iPad.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 95
Tak jsem po třech letech zas dohrál nějakou hru až do konce :) Punch Club je simulátor bojovníka. Staráte se o jeho životní potřeby,kondici,peníze,trénink a pomalu proplouváte příběhem a pátráte,kdo sejmul vašeho otce.

Začátek s třiceti dolary v kapse,prázdnou lednicí, umíte sotva kopat nožičkou a máchat pěstičkou.A ještě vám navíc rozmlátěj tlamu,jak vylezete z baráku :) Naštěstí je tu Mike,který vás uvede do světa bojů a poví vám co a jak. Zapíšete se do místní ligy,s cílem dostat se až na vrchol. Nastává kolotoč vyvažování,aby kluk neumřel hlady,vyčerpáním a ještě měl čas trénovat a bojovat a vydělávat pár peněz u sbíječky.

Jsou tu tři klasické staty.Stamina,agility,strength, které zlepšujete podle toho, jakou strategii zvolíte do zápasů a jaké talenty si vyberete.Ja si vybral tunit agility,tzn. rychlý jako blesk a dělat vše pro to abych nedostával moc zásahů.Talenty jsem volil primárně pasivní a s bonusy za uhýbání nepřátelským úderům.Na konci hry jsem používal vlastně jen jeden slaboučký úder a většinu dmg dělal protivník sám sobě :) Ve hře jsou čtyři talentové stromy a vybíráte si v nich vlastnosti za body z vyhraných zápasů. Jdou získat i perky,podle toho jak hrajete. Když si to zvolíte nesmyslně,tak máte problém a tak v 1/4 hry jste zralí na restart.
Boj probíhá automaticky,na kola.Každé kolo máte možnost změnit útoky a reagovat na situaci v ringu.Hlavně je potřeba hlídat si energii. Bez ní vám HP půjde rychle dolů.

Celé hra je prošpikovaná odkazy na různé akční filmy a seriály jako Rocky,Želvy ninja a vlastně i Star Wars :) Potkáte tam spousty známých postav a bojovníků. Dokonce narazíte i na Vincenta Vegu a Julese , jen si musíte všímat,kluci jsou tam docela zašití :) Příběh je plný klišé, "šokujících" zvratů a je to opravdu vtipné. Procházet to byla zábava.

Grafika je naprosto utimátně parádní a je radost se na to koukat. Ke hře sedne jak hrnec na ... :)

Konec hry je ve stylu velkého odhalení a to be continued!.... :) Už se těším na pokračování.
Pro: Grafika,hratelnost, má to spoustu vtipných momentů.

Proti: Sem tam stereotyp,když potřebujete peníze.

+28
  • PC 80
Hra je pojatá v retro stylu a dle popisu se jedná o " Bojový manažerský simulátor s prvky RPG a tycoon her" což je vcelku výstižné.

Na začátku začínáte samozřejmě s nulovými staty a skilly. Hned dostanete na ulici "nakládačku", ale naštěstí
potkáte Micka (který jako by z oka vypadl postavě Mickey z filmu Rocky), který ti dá rady do života a začne tě trénovat.

Takže začne kolotoč do práce vydělat peníze, trénink, jídlo, spánek, zápas a stále dokola. Souboje jsou automatické a kromě zvolení taktiky, bloků a úderů do nich nemůžete zasahovat. Na výběr máte ze 3 stylů bojové školy (medvěd, tygr a želva) Každý je zaměřený na něco jiného (síla, rychlost, výdrž) a hra je udělaná tak, že nemáte moc možností je kombinovat nebo mít všechny staty na maximum. Začínáte v amatérské lize a pouličních bitkách a vaším cílem je být šampion a získat pozvánku na speciální turnaj pro nejlepší bojovníky. Samozřejmě je k tomu příběh, inspirovaný filmy (Rocky, Batman, Double Dragon, ...) kde hledáte vraha svého otce, stane se z vás superhrdina, zamilujete se, .....

Celá hra je přímo napěchovaná "Easter eggs" odkazy na filmy, seriály, komiksy, reklamy, apod.. Je to toho fakt hodně něco je jasné hned, něčeho si pomalu nevšimnete.

Hra se hraje dobře, má dobrou hratelnost je zábavná, vtipná, ALE co mi fakt vadilo je systém tréningu, respektive ztráta expů na konci každého dne, takže pak opravdu hoooodně času musíte trávit cvičení, což je celkem otravné až frustrující. Jelikož ty ztráty jsou celkem velké, navíc třeba v den kdy máte zápas nebo i více zápasů staty také klesnou, bych spíš čekal, že buď v den zápasu neklesnou tolik nebo naopak stoupnou, jelikož zápas je určitě náročnější než si v posilovně házet činkami. Celkově to zas takový problém nebyl, když člověk pochopil mechaniku hry, ale nějaké zlepšení by v systému tréningu určitě udělat šlo.

Celkově mohu hru určitě doporučit a jestli bude druhý díl, tak si ho určitě nenechám ujít.

Pro: zábavnost, souboje, Easter eggs, vtipnost

Proti: systém tréningu, konec, krátkost

+10