@Zx Atari 500 (07.02.2023 23:48):  Tak od World Championship Boxing Manager 2 ruce pryc. Neco tak nudnyho se hleda jen stezi. To ani ta pekna grafika nezachrani.

Po asi 15 letech jsem neco zas upiratil v ramci vyzkumu a dobre jsem udelal. Aspon to nemusim na steamu vracet :)
Dohráno. Hra zábavná vtipná ale bohužel hrozně časově natažená. A nevíte náhodou někdo jak zachránit kočičku? :)
@joddy (11.01.2017 10:42): Hodně lidí nasere, že ta hra je hrozný grindfest, ale když to dokážeš překousnout, tak je to fajn. Myslím, že ted přidávali nějaký easy mod, který snižuje obtížnost, takže i to grindování odpadá.
Je zajímavé že nízká hodnocení dostala hra od těch co hru nedohráli. Několikrát jsem si myslel, že to budu muset vzdát a rozehrát znovu, ale nakonec se mi podařilo udolat i mnohem silnější soupeře díky změnám taktiky.
Jak zkompletuju armor? Mam ty tri casti a chybi mi nejaka posledni vec.

/edit Tak už jsem to dohrál, ten konec je docela zklamání, ale celkově jsem spokojenej, pro iPad je to jedna z nejlepších her. Jen škoda toho stereotypu, ale když chce člověk gainz, tak musí tvrdě makat :)
@Zx Atari 500 (03.06.2016 21:50): jo, už jsem vylezl z Ruska. Líbí se mi, jak se situace neustále mění, ted už prachy mám, ale protivníci jsou už hodně tuzí a musím trénovat v podstatě celý den, aby byly nějaké gainz :)

Vtipné je, jak stačí ženě koupit 2 dárky a hned vás zase miluje. A prej že se láska nedá koupit :P
Tak jsem se vykaslal na ultimate league a soustredil se na tu amaterskou ligu, stal jsem se sampionem a ted jsem nekde v Rusku? Wtf? To jsem fakt necekal, ale mam ted jidlo zadarmo takze to dost meni situaci :)
@Cobot (02.06.2016 12:58): Ted přesně nevím co myslíš. Jasně, lepší práce znamená víc času a peněz, ale rozvoz pizzy mi přijde stejně naprd jako sbíječka. Nejvíc mi vyhovovalo, když jsem vyhrával zápasy a vybíral výpalný, ale to ted nejde a souboje jsou už ted těžké a nemám natrénováno abych je dal.

/edit bohužel jsem si zvolil jinou skill větev a ted by se mi hodilo, abych dostáhl na ten skill, kdy agilita nepadá pod určitou hranici, ale na to bych momentálně potřeboval asi 150 skill bodů :D
V posledních dnech jsem se do toho konečně obul, ale ta hra má strašný problém s balancem. Kvůli jednomu rozhodnutí nemám jak vydělávat prachy jinde jak u sbíječky a při tom se nedá trénovat tak, aby to lezlo konstatně nahoru a vyhrál jsem šampionát. Dostal jsem se do patové situace a je dost možné, že budu muset zahodit 250 ingame dnů a hru restartovat.

Ty denní úbytky skillů jsou prostě moc, měli by být tak poloviční, abych se z toho dokázal vylízat.
@Strady (06.05.2016 11:24): Koupil jsem včera. Ze začátku nechápu jestli při boji musim mačkat ty tlačítaka úderů a bloků nebo je to automat. A pak mi taky přijde debilní, že můžu bejt tři dny v kuse v práci. Ten režim dne mi tam nějak nesedí. Furt bych jen žral a ostatní ukazatele (únava) nijak neklesaj. Tři dny v kuse se sbíječkou... Grafika se mi líbí, ale mám pocit, že je to spíš další Sims, kde se musíte starat o panenku. Co je kua tohle za holčičí módu? Už se těšim až si budu vybírat šatičky. No za tři pětky to nebolí když to bude blbost.
Včera to šlo na Appstore do slevy $2.99 a jelikož jsem koukal, že už vyšel balance patch a ted nově i nějaké menší rozšíření, tak jsem koupil. Myslim, že na iPadu to bude hodně slušná pařba.