Ahoj, nechce někdo dneska dát heist misi? Potřebujeme jednoho člověka, který se neodpojí hned po startu hry. :)
@Ross (10.02.2016 22:35): Ano, bylo by to zajímavé. Hlavně by ta hra měla víc misí a třeba Třevoř by mohl žít v poušti. Franklin v San Fierru a Mike v Las Venturas (taková bohatá čtvrť).
Mohli by vývojáři vrátit kasína, takže bych své majlanty rozfofroval v kasínu a zadlužil se a šli po mně gangsteři. Jo, to by mě bavilo.
@Ross (10.02.2016 22:35): I když jednou tvůrci říkali, že Miami mělo kouzlo především v 80. letech a moc se jim Vice City dělat nechce, tak v pětce je pár náznaků, že by to mohlo být Vice City, protože po městě se pohybuje pár obrázků z Vice City (třeba ta jedna ženská z krabičky na jednom baráku, když zajdeš s Miachaelem na drink a pak ho vysadíš). Je to sice sporné a nemusí to nic naznačovat, ale tuším, že i v minulých dílech takhle nějak naznačovali, kde se bude odehrávat další GTA.
@Thundeus (komentář): No San Fiero by bylo zajímavé v tomto engine. Ta lanová tramvaj a možná trolejbusy. To by bylo psycho ve hře :)

By mě zajímalo, co přinese GTA VI, jestli jakésyk bude. Když už jsou všechny města co v GTA kdy byly už všelijak v 3D, tak chybí už jenom Londýn. A to, to by byla výzva.

@Arcee (01.02.2016 04:15): Není, dělej kontakt mise, najdeš je v telefonu. Jsou to krátký coop mise tak na deset pátnáct minut, na konci dostaneš 8-20 litrů podle délky a obtížnosti a taky se tam dobře leveluje. Až budeš mít možnost tak Heisty, nejsou zas tak obtížný, když nechytneš do party nějakýho vola. Až budeš mít dost peněz tak si pořiď Armored Kurumu, to je relativně rychlý a kurevsky odolný auto, dobrý jak na freemode tak hlavně na mise, který s ní budou o dost lehčí. Až budeš fakt vysokej level (okolo 100) tak máš k dispozici obrněná vozidla, tanky, letadla..atd.
Naštěstí zde jdou dělat klasické GTA kraviny. Oproti jiným dílům to není tak zábavné.
Vše zachraňují krásné výbuchy po výstřelu tanku do aut. Jak z filmu. A tuším, že v režisérském modu (který jsem nezkoušel) se to dá i pěkně natočit ze všech úhlů pohledu, je to tak?
Hraje tu ještě někdo MP? Nějak se to ke mě dostalo tak jsem si řekl že to zkusím. Prý je docela těžké pro jednotlivce si něco vydělat.
@Ross (23.01.2016 12:48): Právěže potom už ve hře nic není. Jedině zkoušet takové ty drobnosti: něco hledat, jezdit, vylepšovat auta, jíst halucinogenní rostliny, cvičit jógu... :-D
Přátelé, když mám dohranou hru, hlavní příběh i vedlejší mise co se dá ve hře dělat? Jsou tam někde heisty nebo něco takového? V single playeru.
@montana (22.01.2016 23:32): ouch. V podstatě jediné co má pětka technicky napřed před čtyřkou je model osvětlení...všechno ostatní je downgraded. Naštěstí to vyvažuje mnohem lepší scénář a design misí, takže je pětka lepší hra. Ale i tak je docela drsný vidět jak je ve fyzice a mechanikách ořezaná oproti osm let starý hře.
Docela jsem dostal chuť si zas čtyřku nainstalovat, hodit tam nějaký ENB aby to vypadalo líp než pětka a zablbnout si :)
Vyzivne srovnani technickeho naskoku GTA IV pred petkou. Nektere ty veci jsou moc pekny a ani si je nepamatuju. Kazdopadne i presto je petka o rad zabavnejsi hra :)
Ten pohled z první osoby má tu nevýhodu, že za kamerou se pořád pohybuje celé tělo postavy, které má setrvačnost, takže výsledek je takový, že při střelbě za běhu se hra chová poměrně realisticky, ale při běžném pohybu nejak podivně gumově...
Jako FPS jsem hrál asi pět minut z celkových 100 hodin strávených u hry :-)
A co se týče optimalizace, tak můžu říct, že pětka je ještě méně náročnější než GTA IV a běží prakticky na všem. Tam, kde mi při deštivém počasí na mé GTX 650 padal frame na 20 fps, tak u pětky mám víceméně pořád 30.

A co se týče jízdního modelu, tak u čtyřky mi zase tak nevadil a zatáčky jsem projížděl přes ruční brzdu, ale pětka se zase vrátila ke kořenům arkádového ježdění, takže zatáčky lze opět projíždět ve vyšších rychlostech. Každému vyhovuje něco jiného. Ale asi i mně více vyhovuje ten jízdní model z pětky.
První kontakt se hrou mne naplňuje nadšením - konečně to má zase dobrý a zábavný jízdní model!
Po tragické čtyřce, kde byl tak iritující, že se kvůli němu nedala hrát, jsem už skoro ani nedoufal. A to samé platí o vynikající optimalizaci hry, na rozdíl od předchozího dílu.

A pohled z první osoby je vtipný, ale nedovedu si představit ho používat trvale - dohrál někdo hru jen jako FPS?
Pres Vanoce jsem hral GTA Online a je to mistama fakt sileny, prijdu k manikovi, vytahnu utocnou pusku a zacnu ho strilet do hlavy, nic ! Vytahnu launcher a strelim na nejz deseti metru raketu, nic. Ani kousek HP. Pak se zacne dabelsky smat do mikraku, vytahne pistolku a da mi heasdshot. Druha vec jsou admini a jejich forma zabavy, vcera me jeden trolil skoro dve hodiny az jsem musel session opustit.
Dostal jsem k Vánocům už aktivovanou krabicovku GTA V i s přístupem k účtu na Social Clubu Rockstaru. Chtěl bych si tam změnit email a heslo, ale narazil jsem na tohle.

Nevíte, co přesně znamená ta poslední poznámka? "Social Club TV videos and Support accounts are permanently tied to your email address. If you change your email address, you will lose your Social Club TV videos and Support tickets. Changing nickname does not result in any loss."

Jestli přijdu o nějaký videa, tak je mi to jedno, ale jde mi o to, jestli změnou e-mailu nepřijdu i o hru.
Mně na takovejhle módech vždycky štve, jak to má hrozně nepřirozený nasvícení. Všechno je hrozně tmavý
@HolyMeatball (01.12.2015 18:08): já vim že by to bylo výpočetně asi nemožně náročný, ale sakra ty chybějící odlesky v loužích od dynamickejch objektů (hlavně aut) tomu fakt hrozně chyběj. Ale jinak to samozřejmě vypadá nehorázně.
To ešte nikto nepochopil, že tri hlavné postavy sú vlastne jedna, ktorá má cca 29-40 rokov?
Je to parodované, ale je to fakt.
PS:
Obviníte človeka, že kradne a robí úverové podvody? Ste rasista, pretože je žid, Váš pocit viny mu škodu zaplatí.
@BINGMAN (27.09.2015 15:34): A já to tam kupoval za těch cca 50€ nějaký ten měsíc zpět, nakonec mě to ani nějak nenadchlo, no vlastně mě to spíš zklamalo, dokonce až tak že jsem hru odložil na jindy.
Na greenmangaming je GTA za 47,99 €. A pokud při placení hodíte i ten voucher na 23% slevu, který tam skoro pořád visí na hlavní stránce, můžete to koupit jako já za 36,99 €. Což už docela jde.
@Usermator (06.09.2015 16:26): Chceš, abych ti řekl, že jsi anomálie nebo že nechápeš hyperbolu? Ať tak či onak, Rockstar dle mého názoru vždy výživně pohoří, pokud něco odlepí od země na déle než čtyři sekundy.