Pěkná diskuze. Jen nevím, proč si to zaslouží těch 30% a jak s tím souvisí PC. Já si teď kvůli starším dílů pořizuji PS3 a docela se na to i těším. Tohle bych si taky rád zahrál, ale PS4 zatím kašlu a i tak bych asi vrazil spíše 12 táců do nové grafiky další generace, až to bude přístupné a až pak PS4 :-))

Ale jako hra to na mě působí dobře a nevypadá to nějak hůř než předchozí díly.
Preložil by som Vám to sám, ale nepoznáte ani oblecenokaust ... Ste z Brna?
Oblecenokaust = Hitlerovi zidovský vojaci, anglicko potopí lod so zidmi, havara zmluva a do toho Mojzis s Izákom, mozno nechápete, ale sranda to je nehorázna, dobere mojzis nemal Izáka, ale zlate tela a falsoval tabulky ...
No popravdě, že jsem ani moc nepobral jeho odpověď na můj post, kde mu píšu, že 40 % je opravdu objektivní hodnocení :(
Mazare, přelož nám to ... :D
@Paul (01.05.2018 00:23): Úplně jsem ještě nedohrál .. jsem odhadem tak ve 2/3, ale na těch 90 % to vidím ... možná půjdu i na 85 % ....
Jako 100 % hra toto rozhodně není .. beru to spíš jako velmi solidní exkluzivku, která zabaví, ale třeba na takové Metro, RDR nebo Tomb raidera se těším podstatně více :)
@sxg (29.04.2018 23:15): Žiadne možno, potom tam bol aj strašne vymakaný vzdušný súboj, kde bolo úplne jasne vidieť polcentimetrovú čiaru ako boli herci zavesení na lanách a mlátili sa vo vzduchu.... brutál efekty akurát si ani za boha neviem spomenúť na názov, ale mám to niekde na jednom z 5 harddiskov tak to možno naschvál zajtra pohľadám.

Určite strašia vec ako nejaké Hellblade.
@Rapier (25.04.2018 22:32): No já myslím, že není moc na co čekat :) GOW je super a od Spidermana čekám "barevného" batmana a Detroit taky příští měsíc taky beru... :) Příští rok na beton Tlou, dead stranding a days of gone a pravděpodobně i Ghost ... no maj slušnej line up :) Nehledě na to, že Red deadko vyjde určitě only na konzole ... No z těch větších multiplaform titulů letos zatím vychází snad jen ten novej Tomb raider, Vampyr a to je asi tak zatím všechno co mě zajímá :D ...
Popravdě letos to u mě PS4 dost zachraňuje ... Pokud ještě neoznáměj pár solidních multiplatform AAA her, které vyjdou ještě letos ( třeba něco od Rocksteady, Dying light 2 atd ) tak bych byl jako pure PCkař asi dost nasraný, protože letos nic kloudného krom KC ještě nevyšlo. .... JJo vlastně ještě METRO, tak aspoň něco :D
@SilentWolf (komentář): já si snad tu PS4 budu muset fakt koupit. Prostě co hra na PS4 to pecka kdy se polovina PC produkce může jít zahrabat. A pak, že nejlepší hry jsou na PC. Pche. Auta tam sice žádný pořádný nemáte ale akční advendure/mlátičky ano! :)

Už by to SONY konečně se mělo pochlapit a přijít s nějakou akci s druhým ovladačem zdarma a cenou do 5,5 tis za SLIM. Kdo má stále čekat, že? :)
@kuler91 (24.04.2018 19:20): nedokazu se od toho odtrhnout. Vubec. A mam chut vyzobat i ty pitome collectibles ala pirka v Assassinovi (Ódinovy havrany). Ted druhy den proste plnim vedlejsaky a objevuju nepovinne lokace. Pribehove jsem uz asi u konce.

Me to sedlo. Idealni pribeh - osobni. Po stylu Last of Us (a dle meho o fous lepsi) a skvela hratelnost. Doufam v DLC ktere by nas mohlo vzit do tech svetu co jsou zamknute. Nebo alespon do toho, jiste vsem fanouskum mytologie, nejlakavejsiho.
Dle recenzi jsem vubec necekal, ze hra bude tak brutalni. Nejenze to drceni lebek a hazeni s neprateli zni ve sluchatkach jako ohnostroj on se Kratos stale neboji i pred synkem roztrhnout vlkodlakovi tlamu az ke kulím. :-D

Navic je vsechno fakt tak osobni - pesti, stit, sekera ktera duni jak... a vse je primo pred vami.

To ze Kratos vypichoval oci a sekal hlavy mini nepratelum v kamere jak z helikoptery to mi prislo definitivne slabsi nez ten kolotoc nasranosti a vyrizovani uctu co se odehrava tady.
Na co si oteviram ty mysticke brany kdyz jsou stejné stále zamknuté a nemůžu se tam zpátky teleportovat
@kuler91 (22.04.2018 18:47): já to původně plánoval jako odreagovačku mezi učením. Že dám hoďku/dvě vždycky. Ale sakra... takhle intenzivně jsem nehrál snad ani Bloodborne. Drží mě to celý víkend, budu muset v týdnu hodně dohánět to flákání. To je prostě Joel a Ellie 5.0. ke všemu se to perfektně hraje a má to dost překvapivých momentů. Teď prostě víceméně naprostý twist. Občas si sice říkám, že v mé fantazii ty lokace kam jdu vypadají líp a na můj vkus se tam nachází až moc interiérů (doly, chrámy, jeskyně), ale ještě jich před sebou pár mám a tak uvidíme, jestli to vykompenzují.

A to nejsem fanoušek God of War a jsem přejezený norské mytologie, takže jsem k tomu nepřistupoval zrovna nejlíp. A teď chci určitě "dvojku" zase na severu.
Lol.. tak už chápu ty desítky. Nejsem vůbec fanoušek série, ale i tak mě z jisté scény/prvku hry příjemně mrazí. Nedivím se, že tvůrci drželi vše pod pokličkou. Dost lituji lidi, co si to vyspoilerujou.

A to jsem stále asi tak v půlce hry.
@SilentWolf (22.04.2018 10:25): akorat skoda ze prolitava skalama, stromama a vsim. Bylo by vic taktictejsi kdyby clovek musel pocitat i zpetnou drahou, takhle se nad tim moc uvazovat nemusi. Ale to by jim asi dalo prilis prace, mozna s hlediska plynulosti boje je to takhle lepsi.
Mam novou vysnenou hru - Star Wars, kde bude na vrh svetelnym mecem kladen stejny duraz, jako zde na Kratovu sekeru.
@kuler91 (21.04.2018 22:31): hlavne sakra zadny zub. Jak? Vidim chram 50 metru pred sebou a je vyhlazeny jak... Jak to delaji a proc to nikdo jiny neumi? :-D

Zrovna ten AntiAliasing je neco co mi na konzoli vzdy chybelo a je to vzdy ta nejvetsi vada na krase. Tak by me fakt zajimalo, jaktoze to najednou jde :-D
Zatím super, mám čím dál raději tyhle polo open worldy ... furt se nestačím divit tomu, že i na tu střední obtížnost to není úplně prdel, ale fakt jako akorát ... chcípám docela i tak :D
Do vydání Detroitu mám asi o zábavu postráno a pak hned Vampyr .. dobré vyhlídky.
Mě se hrozně líbí, jak ty Sony studia do jisté míry sdíly společné prvky ... S jistotou se dá říct, že z toho smrdí některé TLOU prvky ...
Grafiky je opravdu kouzelná ... nechápu, jak je něco takového možné na stroji za 6 tisíc a 5 let starém HW ...