@SilentWolf (21.04.2018 11:59): to je prave muj problem z touhle hrou. Tvurci dospeli. Me to moc nezajima ze tvurci dospeli, mam trochu strach ze ta hra cela bude o tom jak tvurci dospeli. Jako ze uz taky maji ty deti, a ze prozreli, a ze driv to bylo takove jine zamlzene. Ne ze bych mel predchozi GoW nejak v oblibe. mam obavu ze ten syrovy gameplay nebude nic na 10/10 ale solidni prumer jakej dela kde kdo, a cim vic ukazek nazoru vidim, tim to tak vic vypada. Ono se to odrazi i v tech recenzich, pac to pise vekova kategorie s kteryma cloumaji mohutne podobne pocity. Me tohle dost vadi. Za par let polovina z nich bude rozvedena, syn je bude nenavidet a budou rikat ze manzelka byl omyl a ze je p*ca. Cest vyjimkam.
Proto to odkladam. Ale treba to tak neni a jedna se skutecne o prulomovou hru ktera zamava se vsim co dosud bylo....ale fakt se mi tomu verit moc nechce:)
Tak taky by mu mohla dojit trpelivost mladymu rozbit hlavu o kamen a nasrane odejit do tmy. Mozna by to k nemu sedelo vic:)
Hodně se mi líbí, jak chce Kratos utěšit synka tím, že ho poplácá po zádech ale vždy jen zvedne ruku a nakonec si to rozmyslí. Až ho jednou fakt poplácá, tak asi uroním slzu... :D

Jo, vztah těch dvou je udělaný zatím dobře. Pohybuji se v nevyspoilerovaných vodách a jsem za to rád. Konečně nějaké studio, které si překvápka nechávalo až pro hráče a ne pro... diváky trailerů.

@kuler91 (21.04.2018 00:21): Je to velký skok od těžké. Mě to na těžkou vůbec nebavilo, do nepřátel se tlouklo až moc dlouho a zabili vás rychle. Uskakovat spolehlivě se nedá, protože ten indikátor útoků svítí furt. Připadal jsem si jak v Dark Souls 2 v Black Gulch.

A nedej bože hrát to na tu epickou obtížnost. :D Je to hodně výzva.
Tak já mám 2 hodiny a spokojený zatím určitě jsem ... ten souboják je zábavnější o něco více než jsem si myslel. :) Nakonec mám tu střední obtížnost a zatím je to tak akorát ...
Ahoj menší dotaz potkal jsem toho modreho trpaslika broma, mám možnost se ještě na mapě vratit třeba tak kde má kratos dům zapoměl jsem tam otevřít jedny dveře, nebo mám smulu a pořád pokračuji dopředu ?
@Gordon (20.04.2018 20:47): Spíš tím, že si odmítá koupit konzoli, protože je to prostě konzole .... Konzolové exkluzivky prošli poměrně solidním progressem za ty roky a je škoda se o ně ochudit ...
Tak já nevím jestli pojedu střední/těžší ... na tu nejtěžší určo ne.
Každopádně na metacritic zatím docela solidních 9,1 user .... :) Těším se na večer, až bude doma trochu klidu, tak si pár hodinek dám :)
Škoda, že to na databáz zajímá tak málo lidí ...
@SilentWolf (20.04.2018 17:49): God of war obtiznost je nesmysl. Uz ta treti je tezsi nez vetsina Dark Souls. Hovim si na vyvazene.

Hlavne tady moc nefunguje ten system naucit se vzorec pohybu nepratel a jen hopsat. Udery meni nepravidelne a nekdy neni zretelny jak uder povede. A zvyknout si na ten delay u vytazeni stitu je peklicko.
Teda.. ta nejtěžší obtížnost školí :D

Edit: tak obtiznost jsem snizil, protoze toho dela fakt dost a meni i nejake prvky. Bude alespon motivace to dohrat 2x. Ale fakt...zaseknout se 10x na prvnim tutorialovem souboji... :-D

A pak ze je Dark Souls tezky.
To je dilo. Nakonec jsme museli vzit par kousku od alzy aby se pokryli aspon zasadni objednavky. To by jeden zvracel :)
Tyjo zatím moc nevím, co si o tom myslet, ale je to dost dobrý :))

@Charllize (19.04.2018 15:03): Dosrala to Sony. Nejdřív to suší u sebe na skladě, aby to nikdo neprodával dřív a pak to všichni prodávaj později, protože to nestíhaj distribuovat. Prostě patlalové.
@Charllize (18.04.2018 15:09): no vsak prave. Kdyz oboji poslou zitra budu tezko neco stornovat. Bud bych sel na postu a usetril stopade nebo na vydejnu CZC.

Anyway na CZC to prijde 100% a chci mit spis jistotu nez usetrit. Tak mi to nevadi ani. :-D gól by byl kdyby nakonec ta CZC neprisla :-D
Tak jsem nakonec tu levnejsi objednavku stornoval a nechal jen tu na czc. Nejsem holt nemoralni zmrd :-D
@Hydr0gen (18.04.2018 11:32): draha polovicka ma zkouskove a ja mam taky docela nad hlavu vecí ted. No a prave pro takove situace bude idealni rozbit na chvilku par hlav. Protoze v hodince-dvou neni moc nalada poustet neco na dyl. Proto budu rad, kdyz to na vikend dojde. :-D tak jsem se pojistil.

Akorat se bojim tak, ze to bude az tak moc dobre ze za ten vikend nestihnu ve vysledku nic :-D a budu jen rozbijet hlavy.

Ale porad lepsi nez kdyby to prislo az v pondeli a v tydnu nebude uz vubec prostor. :-D

@SilentWolf (18.04.2018 11:25): OMG:D

Každopádně the hype is real

Zní to fakt parádně.

NIcméně:
mám rozehráné to U4...
těšim se na Frozen Wilds...
počítám, že Kingdom Come už bude taky pomalu dopečený a hratelný...

a mimoto se mi právě narodila dcera, takže času na souvislý paření bude ještě míň. Zase bude jiná zábava:).
Tak jsem udelal nemoralni cin a objednal si to ze dvou obchodu. Aby se nahodou nestalo ze to dojede v pondeli. Tak snad aspon jedna z nich zvladne v patek prijit. :-D
Tak takové přijetí jsem nečekal. Počítal jsem s tím, že si to koupím až třeba o vánocích ve slevě kvůli už tak velké frontě her, ale teď jsem docela na vážkách. Ale předchozí hry série fakt hrát nebudu, na to čas nemám.
Na electroworldu mají limitku za 1 849 Kč vč. dopravy. Ono možná zas o co stát není, ale pokud tu nějaký dobrodruh třeba volí obchody, kde běžná verze stojí 1 699,- a ještě se platí doprava, tak je to už docela fajn alternativa.

Samozřejmě lze to sehnat taky levněji. Zde beru v potaz jen čistě porovnání třeba s tím XZONE.

A zdá se mi to, nebo s recenzemi klesla najednou cena? :D
Musím nějak znát příběh z předchozích dílů pro pochopení, když mě tahle série úplně minula?
@SilentWolf (12.04.2018 11:01): @JaromirMowald
Takhle super pozitivni prijeti God of War jsem fakt necekal. Moje recenze v Questu vyjde zitra, ale nejsem z ty hry tak na vetvi jako zbytek internetu. Presto uznavam, ze jde o fakt vynikajici zalezitost, kterou by byla chyba minout.
Easy Allies: "God of War doesn’t just feel like the next step for the franchise, but for the entire video game industry."

Tomu se říká hype panečku.