Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Four: Sons of Winter

26.05.2015
27.05.2015
28.05.2015
kompatibilní
73
93 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Four: Sons of Winter je čtvrtým dílem herní série na motivy populárního seriálu z produkce HBO. Hlavní inspirací je ale knižní sága Písně ledu a ohně. Příběh je umístěn mezi události 3. až 5. sezóny a točí se kolem rodu Forresterů. Změn v hratelnosti se nedočkáte, i tento díl se drží osvědčených prvků. Takže sledujete cut-scény, mačkáte tlačítka během QTE sekvencí a volíte možnosti v dialozích, které ovlivňují i samotný vývoj děje.

Ten se odehrává bezprostředně po událostech Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Three: The Sword in the Darkness. V touze po znovuzískání Ironrathu se opět uzavírají stará spojenectví. V Králově přístavišti musí Mira vynaložit všechny síly, aby zjistila, co má v plánu rod Whitehillů. Na Zdi pak musí Gared čelit následkům svých činů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Napínavá epizoda, zejména se posouváme v ději s několika světlými momenty, ale neděje se nic pamětihodného. Nejdůležitější je zde linka v Ironrathu.
A překvapivě jsem zde zjistil, že člověka může zabít i špatná odpověď. Čili nejen špatný QTE. Jen si zkuste nakráčet do nepřátelské tvrze a dát pokyn k boji. Kolik vás asi přežije? Ve hře by člověk čekal, že se to nějak zmákne, ale zde vývojáři potěšili, že situace skončí v realitě očekávaným krveprolitím a smrtí všech zúčastněných Forresterů a Glenmorů.

Pro: Udržený příběh

Proti: Stále ta grafika a přidat hudbu k titulkům by je neukouslo.

+3