Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Four: Sons of Winter

73
78 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
26.05.2015 PCPS3PS4
27.05.2015 X360XOne
28.05.2015 iOSAndroid
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://www.telltalegames.com/gameofthrones/
Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Four: Sons of Winter je čtvrtým dílem herní série na motivy populárního seriálu z produkce HBO. Hlavní inspirací je ale knižní sága Písně ledu a ohně. Příběh je umístěn mezi události 3. až 5. sezóny a točí se kolem rodu Forresterů. Změn v hratelnosti se nedočkáte, i tento díl se drží osvědčených prvků. Takže sledujete cut-scény, mačkáte tlačítka během QTE sekvencí a volíte možnosti v dialozích, které ovlivňují i samotný vývoj děje.

Ten se odehrává bezprostředně po událostech Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Three: The Sword in the Darkness. V touze po znovuzískání Ironrathu se opět uzavírají stará spojenectví. V Králově přístavišti musí Mira vynaložit všechny síly, aby zjistila, co má v plánu rod Whitehillů. Na Zdi pak musí Gared čelit následkům svých činů.


Poslední diskuzní příspěvek

M.a.t.t.: Upraveno. Ale víc toho napsat nejde, aniž bych se zbytečně rozepisoval o příběhu. Jen to spíš komentář z nouze, aby tu aspoň nějaký byl.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Napínavá epizoda, zejména se posouváme v ději s několika světlými momenty, ale neděje se nic pamětihodného. Nejdůležitější je zde linka v Ironrathu.
A překvapivě jsem zde zjistil, že člověka může zabít i špatná odpověď. Čili nejen špatný QTE. Jen si zkuste nakráčet do nepřátelské tvrze a dát pokyn k boji. Kolik vás asi přežije? Ve hře by člověk čekal, že se to nějak zmákne, ale zde vývojáři potěšili, že situace skončí v realitě očekávaným krveprolitím a smrtí všech zúčastněných Forresterů a Glenmorů.

Pro: Udržený příběh

Proti: Stále ta grafika a přidat hudbu k titulkům by je neukouslo.

+3