Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Game of Thrones: A Telltale Games Series – Episode Five: A Nest of Vipers

75
75 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
21.07.2015 PCPS3PS4
22.07.2015 X360XOne
23.07.2015 iOSAndroid
Vývojáři:
Telltale Games
Oficiální stránky:
https://www.telltalegames.com/gameofthrones/
Predposledná, piata epizóda hry Game of Thrones: A Telltale Games Series, na motívy rovnomenného televízneho seriálu HBO, nesie názov A Nest of Vipers. Hlavnou inšpiráciou je knižná sága Pieseň ľadu a ohňa. Príbeh je zaradený medzi udalosti 3. až 5. série a sústreďuje sa na rod Forresterovcov. Dej piatej epizódy je napínavým predvojom veľkého finále a prežitie rodu závisí od činu každého z Forresterovcov.

Dej pochopiteľne nadväzuje na 4. epizódu. Opäť nečakajte žiadne zmeny v hrateľnosti, príbeh sa odvíja od vami zvolených odpovedí v dialógoch a behom QTE udalostí v správnej chvíli stláčate tlačidlá.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Myslel jsem, že kvůli čím dál řidšímu ději už Trůny do cíle spíše doklopýtají, ale nemohl jsem být od pravdy dál. Garedovy severské eskapády dokonale zamrazí, Mira si zase jednou střihne několik pořádně řízných dialogů, Rodrik vydatně posouvá děj a Asher si zabojuje tak vydatně, že budu možná do klávesnice potřebovat nové "Q". Navíc ono finální dilema mi doslova vyrazilo dech a trvalo mi snad i pár desítek sekund, než jsem byl schopen se vůbec nějak rozhodnout. Nálada ohledně osudu všech zúčastněných před finále více než depresivní. Herně se ale nemůžu dočkat už teď.

Pro: Souboje v bojových jámách, hutnější děj, finále

Proti: Mira již poněkolikáté na jasně vedlejší koleji

+7
  • PC --
Jop, číslo pět žije.
Mira stále intrikuje, ale nemá to takovou šťávu. Přesto to nebylo špatné a Tyriona si prostě musíte zamilovat. Ale získala dalšího člověka do sbírky, proti němuž může intrikovat. V přístavišti brzy nebude postava, kterou by Mira nějak nevyužívala.
Gared se jen courá sněhem, jeho chvíle snad přijde poslední epizodě.
Rodrik má rande vouz s Ramseyem a konečně i se zrádcem. Teda ty důvody toho zrádce jsou vážně trapné. Ani nedávají smysl. Alespoň pokud jde o Roylanda. Mám podezření, že kdyby sentinelem byl Duncan, tak on bude tím zrádcem.
Tenhle díl byl ale hlavně o Asherovi a byla to zábava.

Každopádně na konci mám první velké rozhodnutí. Je připravena situace výběru, kdo přežije a kdo z oblíbených postav zemře. A volba to není lehká, člověku se nechce obětovat žádnou postavu.

Pro: Příběh, závěrečná volba

+3