@becki_tu (09.08.2014 22:26): Tomu se mi nechce skoro věřit. Blbý ale je, že už není cesty zpět - PES je na PS hnusnej a už jsem si zvykl na licencovaný týmy a na naprosto příšernej a absolutně mimózní komentář Bosáka a Svěcenýho - kde jemu je dneska konec.
Hm tak teda tahle hra má chyb a bugů jak naseto, zlatej PES. Ty brankáři dělaj fakt psí kusy a AI celkově je místy hrozivá. To je asi daň za menší počet skriptů, ale těžko říct, co je lepší.
nemáte někdo zkušenost s tím, že když zapnete hru, tak vám to napíše:
E0001?
Čau hral tu někdo karieru za hráče vlastního? napište vaše uspechy a jak jste přestupvoali a tak já právě začínám tak chci vidět motivaci a tak :d
Simvás jak funguje aktualizace sestav? Hraju s tátou přáteláky, já hraju za NY Bulls a on za Barcelonu, přičemž jsem měl včera v sestavě x jiných hráčů než před týdnem - ale za dva zápasy už zase byli pryč a já měl původní sestavu.
Ahoj strašně moc prosím nemám někdo volnej funkční klíč na Fifu 13 na origin ?Prosím můžete mu ho poslat díky moc.
[neexistující komentář]: Bože, to je zase perla mezi komentáři... (facepalm)
@smejky3 (06.07.2013 21:04): prej skoro jako reálnej fotbal. :-) Dokavaď budeš během toho hraní sedět na prdeli a mačkat čudlíky, nikdy to jako reálnej fotbal nebude, vždycky to bude jen hra. A já to sedění na prdeli mám rád, když se chci hejbat, jdu si zahrát ten reálnej fotbal :-)
Mám fifu 13 kopírku staženou, chci se zeptat jestli když budu hrát ligu, jestli mě to nepadne ??
Kašlu na to už, koupim si pak fifu 14 nevíte kolik ma stat? jsem slyšel že přez 4 tisíce
CO mam udělat dřív sem hral fifu 13 a udelal sem si ucet a tam mam registrovanou fifu ted asi po 4 mesicich sem zapomnel id a heslo tam kde mam tu fifu, udelal sem si novej ucet na origin a pise mi to ze to nejde co mam delat?
Zdar hraju fifu 13, mam originalku, chci se zeptat jestli někde mužu stahnout nějaky updatt, aktualizaci s přestupama? viz Neymar v Barce, Gotze v Bayernu atd...??
Snažím se to zase trochu hrát, chcí vytáhnout Oxford united do první ligy a vyhrát Ligu mistrů, pak se na to vyseru. Ale co mě strašně štve, a co v minulý Fifě šlo, je ten viruální profík. Proč tam debilové dali úkoly specializované pro obránce, pro záložníka, pro brankáře, když během kariéry si nemůžete změnit post? To znamená, že nemáte šanci na 100% dokončení všech "úspěchů". Dost to kazí chuť tu hru hrát. Jednak člověk dokola hraje na stejném postu, jednak tu hru nedohraje na 100%, i kdyby chtěl.
Ledaže...a o to se často snažím, vykartovat dostatečný množství svých spoluhráčů, aby mě trenér postavil například do zálohy, nebo do obrany. Zajímalo by mě, jestli by mi to pak ty úkoly například pro záložníka počítalo. Ale to se mi zatím nepovedlo. Maximálně tak v průběhu zápasu.
@Kovi81 (11.06.2013 17:56): Sorry, v téhle sekci se nechci bavit o reálném Čechovi ;)

Okej, zkusím to najít a povypínat, ale to zase nevim jestli mi projde u táty, který se horko těžko učí s gamepadem a je rád, že vystřelí na bránu :)
@Walome (11.06.2013 11:31): Ajantis ma pravdu, pokud si vypnes vsechny pomocniky, tak dostanes pekne na prdel ;). Na legendary mam problemy sem tam i ja a to hraju fifu od 11ky pravidelne, 13ku mam od vydani a porad to nemam uplne vymakane se vsim na manual.

Ty si jinak na Cecha pekne vysazeny, evidentne nesledujes vubec jeho vykony v CFC, kde byl posledni sezony paradni oporou a na obranu to nesvadej, protoze ta uz rozhodne nebyla tak pevna jako za prvni vlady Mourinha. (spis byla derava jak cednik a Cech to hasil).
@Ajantis (11.06.2013 11:04): My tam máme tu legendary obtížnost. No tak já hraju x let PES a principy jsou stejné, včetně míření na bránu. Každopádně se na to můžu mrknout. Každopádně já nejsem žádnej heroj, prodavač v bazaru to říkal jasně - online pass nepotřebujete, ty desetiletý děti by vás tam stejně rozsekaly na kaši :D
@Walome (11.06.2013 10:04): Nepovažuji se za zvlášť schopného hráče a nemám srovnání s PES, takže můj názor není směrodatný, ale nechce se mně věřit tomu, že hráč bez předchozích zkušeností s touhle FIFOU dokáže ihned na nejtěžší obtížnost, s manuálním zaměřováním střelby a s nízkou hodnotou přesnosti střelby a naopak vysokou schopností soupeřova brankáře střílet spoustu branek.

Možnosti upravovat si obtížnost hry jsou dosti bohaté a alespoň mně naprosto vyhovují.
@Ajantis (11.06.2013 09:58): Nic takovýho, ale radši se na to mrknu. No problémy jsem měl, protože jsem se v tom vůbec nevyznal a předpokládal jsem, že to bude v sezonách, ale to je nějaká ta online sranda. Nakonec teda ligu asi hrát nebudu, protože teď hrajem s tátou a než se dostanu k single hraní, tak už bude na světě PES 2014.

Ale pokud máte nějaký tipy jak vylepšit hratelnost a různý nastavení atd, tak to do mě klidně perte.
@becki_tu (11.06.2013 09:23): Jo ták, já myslel, že ho můžeš přímo ovládat. Vybíhání zvládám - ale to neznamená, že si občas jen tak pro radost nevyběhne sám.
Ale tak já si nemám co stěžovat, Čech pouští ještě větší banány než v reálu, takže já jsem spokojenej :D

ne fakt, je to děsná arkáda, umístit míč do brány je vážně sranda, jak řikám, kam se to hrabe na PES. Pocit ze hry jsem měl u 2009 xkrát větší.
@Walome (10.06.2013 21:37): Souhlas s novotenem, rozhodne se neda dat stejne gol s obrancem jako s utocnikem, protoze kazdy ma jinou kopaci techniku. A rozhodne de rozpoznat beh Hazarda napr. od Maty (jak uz rekl becki_tu), tak maji podchycene charaketiristicke pohyby sirsi svetove spicky. S tou unavou ma taky pravdu, rozhodne mi Hazard nelita po lajne stejne v 80. minute jako na zacatku zapasu. A taky sem od FIFY 11 presel k fife nazpatek a rozhodne toho nelituju, pes me nezaujal. (tim nerikam, ze novemu nedam sanci, sem na ten engine zvedavy). Kazdopadne to celkove hodnoceni je smesne, fotbalovych her mam nahrano xy rocniku (konkretne od FIFA 99 pravidelne) a tohle je rozhodne nejlepsi fotbal jaky sem hral. (s pes 6, na ktery mam nostalgicke vzpominky, nevim jestli by dneska obstal).
@Walome (10.06.2013 11:18): Jak přesně myslíš to, že jde dát gól stejně dobře s obráncem i s útočníkem? Protože upřímně řečeno já hraji obyčejně za Liverpool a zatímco takový Suarez nebo Gerrard umí na bránu zacílit parádně, tak takový Agger nebo Enrique trefí z obdobné pozice s chladnou tváří možná tak rohový praporek :)
@Walome (10.06.2013 19:39): Vybíhání golmana mám čiště na manuál, takže vybíhá jen když chci :) A že není znát únava?? Naopak, jedna z novinek na FIFĚ, kdy se ti hráč při sprintu v 85. minutě u lajny chytne za lýtko a není schopen dokončit akci. Další krok k reálnému pojetí fotbalu :)
@becki_tu (10.06.2013 17:01): Jo tak Tys to byl :D já to hraju s tátou a jako je to fakt magorárna. Brankáři dělaj extra kiksy - například ten jeden na míč šáhnul rukou mimo vápno a ani se to nepískalo. Obecně vybíhání je velkej problém.
Animace pádů s hratelností nemá co dělat, ale když o míč zakopnou tři lidi a padnou jak hrušky, asi něco není v pořádku.
Trademarkové pohyby jsou fajn, ale nůžky ti dá i to největší poleno. Jo a další věc - vůbec na nich není znát únava.
@Walome (10.06.2013 16:31): Dovolím si oponovat. Na FIFĚ 13 mám odehráno hodně desítek hodin a během toho si už můžu dovolit hodnotit.
1)řešit animace pádů je nepodstatné (ano, někdy úsměvné), ale se samotnou hratelností to nemá nic společného
2)brankáři doznali oproti předchozím dílům FIFY příjemných změn v tom smyslu, že dělají tak maximálně chyby, jako brankáři v reálu...žádné zmatené skripty zákroků jako u PESka (myšleno od 2012 a níž)
3)známí hráči mají "trademarkové" pohyby i způsoby zakončení, což zahrnuje i typický postoj Ronalda u přímáku

Jen dodám, že proti PC už pěkných pár let nehraju a místo toho si radši pěkně nadáváme s kámošem :) Na novou FIFU nedám dopustit a stojím si za tím, že je to doposud nejlepší fotbal na PC.

@Zoltan (10.06.2013 16:27): Trénink je tu supr. No, já na PC vydržel s PSEM 2009 tři roky a jo, sralo mě tam dost věcí (outy pokaždé stejné, výkop brankáře pokaždý stejný), ale FIFA na to nemá. Určitě půjdu do PES 2014 a Fifu prodám ve stejným bazáru, kde jsem k ní přišel.
@Walome (10.06.2013 15:54): Poslední FIFA kterou jsem hrál byla 2009 a v té době jsem přesedlal na PES, protože FIFA vždy rychle omrzela. Nejlepší mi přišla FIFA 2003. No a PES mě zatím každý ročník baví vždy celou sezonu, i když některé díly jsou taky trochu horší, třeba ten letošní zůstal byl "jen" dobrý. A 2009 a 2012 se mi líbili nejvíc :)

Ono celkově menu ve FIFA připomíná nějaké porno sajty, všude samá reklama typu "vyzkoušej tohle", "kup si tamto" :D Jediné co se mi líbí je trénink, samotný gameplay je pak katastrofa.

@Bodkin (10.06.2013 15:59): Nemontuj se do něčeho, čemu nerozumíš. Vždyť ty ani nevíš, jak vypadá BALON!
@Zoltan (10.06.2013 15:34): Přesně, hlavně tu někdo psal, že celý roky hrál PES a s FIFOU 13 přesedl na ni - tak jsem si řikal: ok, dokážu přijmout takovej názor, protože EA měli dost času okopčit procesy PES - ale ne, stejně je to horší - teda, je to lepší, než poslední FIFA, kterou jsem hrál (2002), ale na 3 roky starýho PSA to prostě nemá. Kdyby šlo aspoň přeskočit to buzerantský radování z gólu :)
Plus samozřejmě nekomentuju nutnost zaplatit si možnost online hry :D

Co se mi líbí, je možnost vyřešit prodloužení zlatým gólem - což podle mě šlo ve starých PSEch, ale v tom 2009 to nejde (?).
Takže pánové, kdo to tady říkal, že FIFA 13 je lepší než PES? Jako sorry, tři roky jsem hral PES 2009 a teď přešel na FIFU 13 a PES je v MNOHA ohledech výrazně lepší.
1) animace pádů - ta je ve fifě naprosto komická - spadne jeden, přes něj další (naprosto nelogicky, co se fyziky týče), to platí o radování po gólu, které vypadá jak slet postižených gayů
2) brankáři jsou ještě hloupější než v PES, dělají nesmyslné pohyby a většinou u toho podrazí nohy třem dalších hráčům
3) jednotlivé hráče od sebe nerozeznáte - zatímco v PES každý běhá a střílí jinak, tady můžete dát gól s útočníkem stejně dobře jako s obráncem

ale je tam pár lepších prvků
1) minimum skriptů (pokud vůbec nějaké)
2) vhazování outu bez "cutscény" - plynulé čapnutí míče a vhození dovnitř
3) samozřejmě komentář :D

ale jinak teda VEELKÝ zklamání - v listopadu vyjde PES 2014 s enginem MGS, s úplně novou AI, fyzikou atd., takže do toho půjdu, protože tohle je fakt děsuplný.
BTW hraju na nejtěžší a dám Čechovi 5 gólů? Jako jo, je to přechvalovanej brankář, ale takový kopyto to zase neni.
Mě spíš zarazilo, jak moc se ve hře padá a jak moc fauluje brankář, až je z toho penalta. Na druhou stranu vítám plynulé vhození outu a celkově to jede. Zatím ale na mě PRO EVO 2009 působí lépe, i přesto, že má výraznější skripty a některé situace tam jsou jak přes kopírák.

Ale na fifu 13 jsem měl zatím čas jen jeden dva dny, max. tak 10 zápasů (ono mi dlouho trvalo, než jsem našel anglickou ligu), takže těžko samozřejmě soudit. Plus hraju na střední úroveň (než se rozkopu) a věřím, že až dám nejtěžší, bude to jinej fotbal. Aspoň doufám.

A rozdíly s minulými díly neřeším, naposledy jsem hrál Fifu 2002 :)
@Grije (komentář): Ále jo, dám ti plus - mám rád lidi, co si hry užívaj. Ikdyž podobně nenároční zákazníci právě zajišťují EA její nehynoucí "slávu".
K tomu šimpanzovi - ten by se vyznal v menu se záložkami nová hra (-zápas, liga, kariéra), hra více hráčů (lokální, přes internet), nastavení, ukončit hru. Jestli se vaši jihočeští opičáci na první pohled vyznají v systému nabídek od EA sports, upřímně se před nimi klaním :-) A dále ohledně inovací v rámci série - když si fanda fotbalu sedne na hodinu ke stolu s tužkou a papírem, vymyslí tolik novinek, že mu na to A4 nestačí. Do půl roku jsou další schopni většinu z nich zrealizovat pomocí modifikací a udělají to, čeho EA nebyla schopna za posledních 20 let. A že se tam údajně každý najde? Já jsem velký nadšenec do českého fotbalu (světe div se) a vážně jsem se tu nenašel.
Za first touch argumenty beru, za to těch pár procent ode mne k dobru - není to ale za 1k trochu málo?
Ad český komentář: mě stále překvapuje, že i po desítkách (možná i stovkách odehraných hodin) občas zaslechnu hlášku, kterou jsem předtím neslyšel :) Viz Svěceného "Já si teď odskočím na malou..." :D
Hm tak při tom českým komentáři ještě víc vynikne to, že se o hráčích mluví zájmeny a ne jmény, což zní hrozně debilně. Léta hraju fotbal bez komentáře a nebude tomu jinak ani teď. Ale jinak Bosák je jednička :)
Chtěl bych se zeptat, asi 2-3 měsíce, co jsem hral FIFU 13 na notebooku a hral jsem na střední kvality a nesekalo se a teď jsem to zapl na stejnym notebooku a na taky střední kvality a seka se to prosím jak to zruším? :(
@Walome (10.01.2013 22:17): nedávno jsem to psal k místním zajímavostem :)
UPOZORNĚNÍ:
Jelikož v době vydání titulu FIFA 13 ještě nebude oficiálně v prodeji operační systém Windows 8, nebude FIFA 13 tento systém oficiálně podporovat.
Hmm, spuštění dema mi kouslo pc, že jsem ho musel restartovat - to se mi nestalo roky :-D Může to bejt ale win 8, to uznávám.
ja hraju za jedince karieru, a jakto že když jsem odehral 1. sezonu za NEYMARA a všude jsem nejlepší střelec jednoznačně i v naroďáku jakto že o mě nemaj zajem žádný kluby? třeba evropsky? City,chelsea atd?
zdar hral nekdo be a pro karieru za jednoho hrace? napište jak se vam dařilo a tak jak jste cestovali, kde jste začinali a kde jste nakonec zakotvili :) jinak ja začinam za neoriginalniho hrače čili za Neymara a doufam že si mě odchyti třeba chelsea :D mam luxus sezonu za sebou :D
FIFA 13 je určitě o něco lepší než předchozí FIFA 12. Hrál jsem snad všechny ročníky FIFY, plus několik ročníků PES. Mů názor je, že do příchodu PES 5 byla lepší FIFA, potom jsem přešel na nějaký na kvalitnější PES až do PES 2010 a od té doby jsem zase hraju FIFU. Poslední tři ročníky FIFY jsou opravdu nesrovnatelně lepší než PES, které zaspalo dobu podobně jako FIFA kolem toho roku 2005.
Zdravím,
prodávám fifa coins do PC verze FIFA 13 Ultimate Team. (FUT)
Ceník:
50 000 fifa coins – 150Kč
100 000 fifa coins – 250Kč
150 000 fifa coins – 350Kč
200 000 fifa coins – 450Kč
Jak prodej probíhá?
1. Kontaktujete mě na emailu fifacoins(zavináč)email.cz, kde mi napíšete, o kolik fifa coins máte zájem, napíšete mi, jakou formou chcete platit a pokud máte Skype, dáte mi údaje, pod kterými vás tam mohu najít. (pokud Skype nepoužíváte, komunikace bude probíhat přes email)
2. Provedete platbu za fifa coins na PayPal nebo převodem na můj účet, který vám pošlu.
3. Jakmile peníze dorazí, budu vás kontaktovat. Vy si vyberete jakéhokoliv svého hráče (třeba bronzový), kterého pak vložíte do aukce. Pokud objednáte například 100 000 coins, vložíte ho do aukce za 105 300. Napíšete mi potom, o jakého hráče se jedná a v jaké formaci ho máte, aby se mi lépe hledal. Já ho potom koupím, EA si strhne 5% aukční poplatek a vy z toho budete mít zisk 100 035.
Kontakt: fifacoins(zavináč)email.cz

Násleující klíčová slova prosím ignorujte:
FIFA COINS, FIFA 13, coins na prodej, prodej fifa coins, fifa points, prodám fifa coins, fut, fifa ultimate team,
fifa ultimate team guide, fut money generator, fc barcelona, messi, cristiano ronaldo, chelsea, manchester