Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fell Seal: Arbiter's Mark

80
5 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.04.2019 PCPS4XOne
14.08.2019 Switch
Vývojáři:
6 Eyes Studio
Oficiální stránky:
https://www.fellseal.com
Tahové RPG Fell Seal: Arbiter's Mark, inspirované hrami Final Fantasy Tactics nebo Tactics Ogre, přivádí hráče do ručně kresleného fantasy světa jemně okořeněného steampunkem, nad kterým dohlíží rada Nesmrtelných. Ti už dříve zachránili svět před totální zkázou díky své téměř neomezené moci a od té doby coby autorita zajišťují zákon a pořádek v celé říši. Vy, coby smrtelný agent ve službách Councilu, plníte jím zadané úkoly a postupem času odhalujete korupci uvnitř vlastního řádu.

Hlavní náplň hry jsou tahové souboje viděné z izometrického pohledu, v níž se na tahy střídá vaše družina s družinou nepřítele a kde se uplatní vaše taktika spočívající ve využití členitého terénu, silných a slabých stránek aktérů soubojů a kombinování jejich speciálních dovedností. V průběhu hry potkáváte nové postavy, které si lze rekrutovat do party, přičemž máte na výběr přes dvacet povolání, ve kterých se mohou specializovat. Ve hře se nachází přes 200 schopností, které lze zlepšovat a různě kombinovat a přes 240 unikátních předmětů, jež je možné získat z poražených protivníků, nakoupit v obchodech nebo vytvořit ze surovin.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.