@KRoman47 (25.06.2012 22:00): Doporučuji ti si zahrát Age of Pirates :D tam teprve poznáš co je to vopruz, ale jinak souhlasím, taky jsem to jen projížděl a pak většinou když jich po mě šlo kolem deseti a střílely s granátomety jsem to narval do řeky přeplaval na druhej břeh a zdrhnul v džungli :D
Ale štvou mě ty gamey prvky; zatímco dvojka se snažila tlačit immersion (žádná minimapa, mapa hezky ingame předmět, žádný XP a podobně), u trojky mě to zpracování mapy štve, ještě k tomu ta stupidní typicky herní minimapa, furt naskakující xp bodíky..od trojky čekám hodně a předpokládám že bude skvělá, ale těchto prvků je škoda. Snad to aspoň bude dost customizovatelný.
Na tuhle hru jsem se šíleně těšil a prostředí vypadalo báječně a těch možností co se tam mohlo dělat...jenže jak tady píšete ty hlídky a pronásledování to byl maximální vopruz. Musel jsem tu hru vzát nebo bych rozmlátil klávesnici.
@Bodkin (18.05.2012 12:03): Vydrží rozhodně míň než ty (což by asi jinak ani nešlo, vzhledem k té desetinásobné přesile).

Vážně škoda téhle hry - jako, chápu, že vyvíjet se nedá donekonečna a v běžné herní společnosti prostě jednou řekne marketing/produkce "A ven!" a jinak to nejde, ale - hrubá stavba je perfektní a s 6-10 měsíci ladění hratelnosti navíc a s větším rozpočtem/prostorem na dabing tu mohla být hra desetiletí.
Zatraceně ty přejezdy při každé misi sem a tam jsou tak krávovsky kreténské! Za 5 minut po mě šlo teď 11 aut po cestě, ještě k tomu ty stanoviště, těmi jen projíždím a nevšímám si jich, jinak se to nedá, bych se z toho pos*al.
Ale přestřelky mě tu baví jako jen málokde, skvěle ozvučené zbraně, nepřátele fakt bastardi, neustále obkličují...o hodně hodně lepší akce než stupidní Crysis.
@Walome (18.05.2012 14:53): Já jen že mi steam už asi deset minut aktualizuje punkbuster :D

Když nad tím tak přemýšlím, fakt nevím, proč jsem to přestal hrát - mám pocit, že mě to bavilo...

Ha, tři stažený češtiny a funguje samozřejmě až ta poslední... :D Tak jo, jdu hrát :) No, a mulťák sice funguje, ale jsem tam sám :D
@Walome (18.05.2012 14:43): Jojo, koupil jsem to na Steamu v nějaký Ubi kolekci - hrál jsem to cca 2 hodiny, pak asi přišlo něco lepšího :D Tak se k tomu vrátím teď - uvidíme... Jak je na tom mulťák?
Doporucuju zkusit si to zahrat systemem IronMan, tzn jeden zivot a zadne loadovani ( tedy.. ulozit pri konci hrani a nahrat to pro pokracovani samozrejme povoleno ). Jde to pomerne dobre protoze funguje zachranovani kamaradem, jen ty jeepy z krovi jsou nebezpecny.

Podarilo se mi to na hard dohrat az do finale prvni casti, kde jsem pri ustupu po zastreleni velitele omylem spadl ze skaly :-D
@Bodkin (18.05.2012 12:03): Já si to v určitých chvílích musel snížit (mise, kde bráníš loď, např) nebo při těch přejezdech. Mně vadí, že při snížení obtížnost máš najednou haldu zbrání a lékáren. Jinak zdraví a výdrž protivníků je adekvátní na ten třetí stupeň.

Vybouchla Ti někdy zbraň v ruce? Mně za desítky hodin hraní jen jednou.
Jinak u výdrže protivníků vede Kane a Lynch 2.
@Bodkin (18.05.2012 12:01): Tak to já to právě hraju na tu nejtěžší. Ale blbý je to při přejezdech mezi lokacema - to je docela vo hubu. Když se za Tebou pustí džíp s kulometem, je to kdo s koho.
Vsak na nejake te akci rikali, ze uz nejsou goog old games, ale proste jen gog.com a ze chteji byt free-drm alternativa.
Trochu mě gogané začínaj srát. Místo toho, aby už začli něco pomalu dělat s tamním wishlistem (a že tam je her, které by mi svou přítomností tak neuvěřitelným způsobem zahřály ledviny <3), tam strkají takovéhle chrchlance. :/
Vypadá to příběhověji než dvojka a nejsou tam potvůrku jako v jedničce. Jen to prostředí mě neba...
O grafice žádná, je to luxus. Blizzard může závidět :)
V prvních vteřinách jsem si myslel, že to je normálně hrané a ne render ...
To je velká pravda. Ale faktem zůstává, že hráč se většinou setkává už s tím sedícím a střílícím :)
Hrozně mě mrzí narušit magické čislo 357, ale ti zranění nepřátelé a reakce jejich spolubojovníku na ně je to, co mi v jiných hrách dost chybí. Někteří si je nahodí na záda a nesou pryč. Někteří je táhnout alespoň kousek ke stromu. Někteří se snad i odplazí sami.

Jednou mě takhle dost překvapil maník, kterého odtáhli hned za vchodové dveře a opřeli o zeď. On jen seděl a čekal, a pak mě málem oddělal.

ViRajz: Nemusí, ale aby tě nikdo nepodezříval, že jsi jiný ;)
Kubulus: To musíš mít nějaký steelbook s odchylkou, protože můj se zavírá normálně. Zmetky jsou běžné celkem i v limitkách, dělá se to rychle, pro prachy a sériově. Ale zrovna s nějakou škvírkou bych se být tebou nenechal rozhodit. :)
RNDr. Gunár Pavel: Také ji vlastním. Má ale jednu hrubou nevýhodu: po otevření již nejde ten steel book úplně zavřít a zůstává tam malá škvírá, což mě trochu naštvalo.