@Cobot (01.10.2015 13:31): To samozřejmě chápu, ale já jsem spíš praktik. Heroes 7 vyšel teď, je to nová hra, už jen samotná stojí 1200 Kč. Kdybych si měl vybrat, vyberu si Heroes, a to i přesto, že jsem nikdy žádného pořádně nehrál, naopak Fallout mám rád. Dát 1500 Kč za stylovou nukleární bombu mi přijde dost. Já bych dal max tisícovku, ideálně kolem 900. Ale vypadá fakt pěkně, to rozhodně.
@Cobot (01.10.2015 11:12): Cena není špatná? Fallout 1, 2 a Tactics se sem tam rozdávají zadarmo a 1500 Kč za pět a sedm let staré hry ti nepřijde moc? Ta bomba je stylová, vypadá to fakt pěkně, ale 1500 Kč je dost přestřelené.
Scott Campbell, jeden z hlavných dizajnérov Fallouta, retrospektívne spomína na vznik a vývoj hry. Parádny článok k raňajkám alebo obedu, ak vás takéto zákulisné plky náhodou zaujímajú:

„I had some interesting ideas, but nothing strong enough to call a �good story�.

That�s when Tim Cain had the idea. He said that he had it in a dream. Something about being in a huge fallout shelter locked behind a massive door. This wasn�t just a shelter, this was a whole city. People lived their whole lives there, never seeing the outside world�

To me, that idea was like a lightning bolt to the brain. I was so excited that I blathered some ideas of the top of my head, and being unable to stop the flow, I had to run to my computer to start writing them down. From that one seed came everything that made our game Fallout.”
@Mirus (31.03.2015 15:43): Jestli chceš vyspoilerovat jak jinak se dá ta zbroj získat, tak v Hubu v jedný lokaci (myslím že u obchodníků s vodou) zajali nějací nájezdníci člena Bratrsva Oceli... stačí je postřílet, chlápka osvobodit a dojít si do Bratrstva pro odměnu - a můžeš si vybrat tu energozbroj.
@John Mirra (31.03.2015 15:35): Právě že mám.Nechcou mi dát součástku na elektro zbroj a když jsem ji chtěl ukrást jednomu blbcovi ze skříně, tak mě napadl a kopl do prdele :/
Dál budou dost problémy.Jde do tuhýho a já jsem línej už :D ale to bude věkem..
@Mirus (31.03.2015 14:48): Hral si s češtinou? Tá mi padala jak divá, hlavne v Adyte. Poslednú hru som si strihol iba s patchom od TeamX a nepadlo to ani raz. Rozohrávanie dva-tri krát po sebe kvôli špatnej postave síce k Falloutom patrí, ale od dvanástej úrovne máš dostupný perk Tag! a s ním si vylepšíš energetické zbrane raz-dva, tak to nevzdávaj. :-)
Jsem v Hubu.
Ukoly pro Deckera jsem udělal.Neměl další úkol, tak jsem ho naprášil na policii.Bandu jsem zvládl zabít.
objevil jsem se u Maltese falcon a mám jít na západ, kde v nějakém baráku najdu padající dveře do kobek.Ty však nemohu najít.Nevím, jestli jsem vůbec správně :) kdo poradí?

Hra začala šíleně padat.Snad každou půl hodinu.
@Mirus (19.01.2015 17:30): Sú tam oficiálne patche a tuším aj sfall, je to normálne hrateľné.
Pár chýb ešte opravuje neoficiálny patch 1.3.5 od TeamX, ku ktorému sa dá nainštalovať aj NPC mod 3.5 na vylepšenie spoločníkov a prípadne skús aj High-Res patch, ak hráš na velikej obrazovke. A je to.
Paříte někdo verzi z gogu?
Je tam dobré nahnat nějaký patch, nebo je to vše ošéfované? nějaké patche jsou na brahmínách, tak se ptám..
Přesně tak, zrovna v prostředí Falloutu skutečnost že každý vykupuje kdeco dává trochu větší smysl než v jiných světech.
@Zx Atari 500 (03.09.2014 12:19): zatím není ale překlad asi bude volně dostupnej(respektive komunitní). Nepropagoval bych tu hru, kdyby to fakt nemělo co fallouťákům nabídnout. Prostě fallout překonává naprosto ve všem(až na critical hity, nepřítel se vám nerozprskne :D). A když pomyslím, že je to teprve alfa, dělá na tom jeden člověk, až mě bere husina, jaký kus práce za ním je. Mám tam odehráno asi tak 40-50 hodin a to jdu víceméně jen po hlavní dějovce(stále bohužel nedokončená). Nic ti prostě Underrail nedá zadarmo a takhle geniální obchodování v žádné hře nemá obdoby(jednoduše řečeno obchodníka nezajímá co u sebe máš a nekoupí všechno, shání vždy jen určitý sortiment, který odkoupí :)) Takže se ti třeba nestane(to co třeba ve falloutovi) že od tebe zdravotník odkoupí půl tvého arsenálu. :D Ba naopak, nekoupího od tebe a bude se zajímat jen o obvazy, extrakty jedů a dalších hojivých směsí a to ještě v omezeném počtu.
Jinak kdyby byl underrail v databázi, tak jej stejně budu srovnávat s falloutem. To byste tam taky brečeli že se jedná o trolling? Fakt vás nechápu.