Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fallout


Diskuze

« Novější Starší »
Nevi nekdo, jestli porad bezi preklad Fallout Nevada? Neco jsem kdysi zaznamenal na Brahmine, ale v tom topicu je az podezrele dlouho mrtvo...
Ať udělá někdo Fallout first person remake a pak to pro mě bude nejlepší Fallout.
Fallout 1 je nejlepší fallout, ale FNV je nejlepší falloutí hra... to je snad jasný, ne?
F1=F2=FNV>F3>F4

Nehrál jsem z celý série Tactics, Brotherhood of Steel a Far Harbor, DLC pro čtyřku, takže ty nehodnotím.
kazdej, kdo si mysli, ze FO3, FoNV a nebo FO4 je lepsi nez FO a FO2 by mel bejt mucen
@Jab (08.04.2019 13:47): Svojho času myslím dokonca priamo tvrdil, že najlepší Fallout je New Vegas. Zdá sa, že sa zakaždým prikloní na stranu toho, kto mu v daný moment viac platí...
@Kwoky (08.04.2019 12:24): Ale vážně, každý druhý quest/event je vyloženě slapstick komedie a to se nesnažím nijak přehánět. Ten zbytek je blbý fór nedopatřením, ale co už.

@Charllize (08.04.2019 13:06): Ten článek je o Falloutech, komentíme článek.

To že první Fallout je nejlepší Fallout je všem jasný... Není co dodávat.
Jako obvykle. I ve vlaknu původní hry se to velmi rychle strhne k hatu bethesdy, že vás to furt baví:)
@Bodkin (08.04.2019 12:21): Nechcú stratiť tvár, ešte pred vydaním vychválili F3 do neba. Tu je sken z tlačeného PC GAMER magazínu, v ktorom krátko pred vydaním F3 zverejnili marketingový rozhovor s Toddom a Emilom a aj svoje vlastné dojmy:
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/918428-fallout-3/44759645
Did this taste live up to expectations? Absolutely--in fact, I'd say Bethesda has outdone itself with the implementation of VATS, which makes the game more tactical and visually amazing. Perhaps even more importantly, the team nailed the look and feel of Fallout [..]
@Shoggot (08.04.2019 11:47): "Fallout 3 presented a detailed, vast world placed right in front of the player—and a shift back to the more straight-faced serious tone of the original game. After all, war is supposed to be hell. It was an intentional move in tone, Gavin tells us, because—while the second mainline Fallout game is an all-time great—these things felt like distractions to the team at Bethesda. “We wanted to more fully realise a vision of a post-apocalyptic future,” he says, “And felt that too much humour pulled you out of the experience more than it contributed.”"

Ironický, vzhledem k tomu, že F3 je jeden velký joke.
@Powerack (08.02.2019 23:41): To mi pripomina hranie Elite este ma C64, kde hned v prvej lokalite hry sa tocilo kombo Zaonce/Isinor a obchodovalo sa s Foof/Computers aby si hrac vytunil zakladne veci ako Docking computer, ECM, Cargo bay a potom uz sa dalo ist dalej.
@Feidias (08.02.2019 08:04): Ano, znamená to, že každý musí založit novou postavu. Server se resetuje, vymažou se všechny savy, postavy, logy a tak dále. Ale i když se může zdát, že začátky jsou těžké, není to až tak úplně pravda. Máme fórum, kde jsou návody napsané i pro ty méně chytré, máme web, kde je možné si přečíst novinky a máme youtube kanál (brzy separátní), kde bude možné se podívat, jak se co ve hře dělá. Prozatím jsou tam jen splněné nějaké úkoly a návod na karavanu.

Mimochodem k té karavaně: Pokud máš dost strážných, můžeš běhat kolem nich. Když se nepřítel zaměří na tebe, stačí se jen hýbat, běhat kolem nich a strážní ho obvykle sundají. Pro začátek nedoporučuju chodit hned ty nejdelší za víc zátek, ale spíš naopak ty nejkratší HUB - Junktown - HUB. Je to sice za málo zátek, ale vyděláš si a je to nejlepší cesta, jak přijít k nějakým lepším věcem na začátku. 90% těchhle karavan je úspěšných.

Po večerech dělá Game Master obvykle v okolí města HUB eventy. Doporučuji se přijít na to podívat.
Server je po wipe. Kdo nečetl, nebo nechtěl číst, smolík. Kdo se registroval po 20.1.2019 nemá nárok na benefity, ale může začít hrát odznovu. Další wipe neplánuji dřív, než v září. Každopádně na serveru lze dost často narazit na Game Mastera, který obvykle pobíhá někde kolem města Hub. Pokud bude mít čas, poradí, pomůže a možná dá i nějaký stuff do začátku. Já prozatím točím nějaký ty videjka, jak se co dělá. Nejsem v natáčení moc zběhlý, takže se omlouvám za provedení a kvalitu a styl hudby v pozadí... Seznam videí na youtube - doporučuji minimálně 720p, jinak je to mazanina.
Prave jsem v pri odklizeni brahminich sracek nalezl laserovou pusku... to potesi... :D