Tak já to dohrál, bez exp limitu a kdybych jej měl, tak dvě třetiny hry žádný lvl nahoru. To nedomysleli ... jako hodně věcí :)
OK, dík.

Mně by ten limit nevadil, ovšem to bych s ním musel počítat od začátku. Takhle jsem si pár expů rozhodil i do věcí jen tak pro srandu :)
Ale je to teda divný - jsem tuším na 13ém levelu a mám za sebou 15 hodin hraní - to za chvíli budu na té dvacítce a pak se budu trmácet Pustinou s tím, co mám. Na druhou stranu pořád lepší, než se dostat do fáze Rambo, kde člověk v minulých dílech levou zadní postřílel celý město.
A když si tam teď hodím ten Broken Stell, zvýší se mi to nebo by to tam muselo být od začátku? (mám totiž verzi se všema dlc, ale ty jsem si tam nedal, páč jsem k tomu neviděl důvod)

Jinak ta hra je zatím... nevim. Obávám se, že Zaklínač mi (stejně jako Deus Ex) navždy zvýšil laťku v určitých principech her. Takže mě deptaj ty vedlejší úkoly nesouvisející s hlavní linkou, který tam jsou prostě nastrčený stejně jako v každý jiný hře.
Ovšem hra mě docela baví (nehrál jsem Oblivion, což je asi dobře), jen to nijak nevybočuje mezi ostatními hrami. Zatím dávám 55%, těch 5 za svět Falloutu.
Walome: V základní hře jo. S DLC Broken Stell 30, s módem 100.
No já na to ráno klikl a pustilo mě to dál přes PayPal, ale teď mi to zrovna u toho Falloutu píše, že je vyprodaný. Tak uvidím, jestli mi to přijde.

EDIT: u jiných her mě to pustí dál na PayPal, ale Fallout je asi opravdu vyprodaný. Za tu cenu se ani nedivím.
Chark: a jak se tam da nakupovat? na nic se neda kliknout a je tam jen 5 her v nabidce....
Ano, tohle má na starost CENEGA, která tvrdí, že jí Bethesda nic nedá.
Say: 3,4MB neni malo, ale ze by si z toho nejakej tym prekladalu mel sednout na zadek, to rozhodne ne, a ze by to melo stat majlant, to taky ne.
Garion: Tvrdilo se o F3, že bude mít na 40000 slov (nebo vět?), s DLC 60000, což je jakýchsi 3,4 Mb tuším. Ale co je na tom pravdy fakt nevím. Mě teda F3 moc ukecaná nepřišla. Spíš okrouhnutá na nejnižší únosnou míru pro RPG hráče.

Hex: A nemá tohle na starost Cenega?
Say: Spis si za to nechaji poradne zaplatit, nez ze by byl nejak extremne narocnejsi. Schvalne by me zajimalo, kolik MB textu to ma.
Nechápu, proč do ČR Bethesda (ta má tyhle sračky na starost) oficiálně nepustí žádnou sběratelskou edici.
Cenega odpovídá...

- Kdy začnou/začaly práce na lokalizaci?
Lokalizace Falloutu New Vegas již zhruba měsíc a půl běží. Rozhodování v tomto případě bylo ale opravdu náročné, protože je svým rozsahem vskutku extrémní. Pro představu, lokalizace Mafie II (včetně dabingu) byla velmi nákladná, ale FVN nás vyjde cca na dvojnásobek! Za tu dobu, co se pohybuji v herním oboru, jsem nákladnější lokalizační projekt ještě neviděl.

- Jak veliký tým na lokalizaci pracuje?
Lokalizaci hry pro nás zajišťuje Softloc, což je stejný tým, který stál za překladem Falloutu 3. Podle informací, které mám k dispozici, na tuto hru soustředí veškeré své zdroje. Zvláště překlad, jenž probíhá právě nyní, je totiž svým rozsahem opravdu monstrózní.

Mno tak třeba bude FNV opravdu víc ukecaný a Obsidian nezklame.
Lenže aj postapo vízia (dizajn) a príčina tej apokalypsy to môže dosť od seba odlišovať. Zas to neberme tak, že je len nukleárne postapo.
Myslím, že postapo filmy musí vypadat postapo, a tak je velká podobnost s postapo hrama, které taky musí vypadat postapo :-)
Say: Ne, nepřipomíná. Nemluvim o té podobnosti pro nic za nic. Když to nevidíš, nevadí :)
Neviděli jste film Kniha přežití, respektive The Book of Eli? Nepouštěl bych se zrovna do rozebírání jeho kvalit, ale některé filmové exteriéry, scény a celkové ladění filmu mi v některých místech dost silně přípomínalo právě Fallout 3.
...a škoda každých baterek, které se mohli používat k něčemu jinému než explodování aut a... Ona je to taková óda na idiocii.
MickTheMage: Hm, z toho nejsem vůbec moudrá. Takže nesouhlasíš s čím konkrétně?
To je rovno na minusko toto...teda keby nemala pravdu, pravdu ma, ale aj tak nesuhlasim (hej, tazka schizofrenia).
Say - to NFB je roztomilé, ale to chceš, aby dali do traileru proklikávání se rozhovory? Či paronamatické záběry jako z National Mutant Geography?

Alespoň v té reklamě jim to povol a plivání uchovej na samotnou hru. :)
Hmmm...
Will I be able to play, and complete, F:NV without killing anyone or anything, except perhaps in self-defense?
From Billy Ocean via Bethesda Blog

JS: Yes. There are ways to win the main plot by killing no one and by killing everyone. It was one of our initial design tenets. You will find it difficult to get by as a pacifist, and you will miss a great deal of content by killing everyone you meet, but it can be done. (zdroj)
Počítám samozřejmě i hodiny, které jsem hrál testováním a tvorbou modifikací. To se pak hezky protáhne. Takže bavilo mě hru spíš pitvat než hrát (DLC jsem dohrál jen 2, přesto že mám všechny). Nějaký můj seznam najdeš tu (nezaručuju aktuálnost, přecejom je to už nějaký pátek).

A hudba? Dal jsem si tam zpátky M. Morgana. Občas si říkám, že jsem hňup co si zkazil kulervoucí atmosféru F2, tím, že sem ji částečně přenesl sem, ale pravda se ukázala. Když si pouštím tenhle luxusní ambient, vždy se mi vybaví F2.

Garion: Já u toho seděl asi první 2 měsíce, pozdější dění sleduju jen přes fóra. Hraní není žádná pr*el, o tom žádná... Potíž je spíš v buzích, občasných wipe, měnících se herních mechanismů, etc.
Tak já se v tom nějak nenimrám a mám vyvinutou schopnost "suspension of disbelief".
Ale uznávám že nějak extra konzistentní a logicky postavenej ten svět nebyl. Ale ta atmosféra to u mne předčila.

Přeci jen...

Co ale nechápu je, jak můžeš tak dlouho hrát hru co tě tak sere. Sakra to snad ani nejde (pokud sis těch 205 hodin nevycucal z mozku). Já to dohrál komplet včetně všech DLC, prošel snad celej svět, splnil všechny questy co jsem našel, a můj final save ukazuje 86 hodin.

Jo a taky jsem si tam po cca 40 hodinách dal alternativní soundtrack od fanoušků - naprosto skvělá hudba, dost to ozvláštnilo atmosféru..
A rádia jako GNR nebo Existence 2.0...prostě super.
Paul: Pravda, počáteční chvíle zaváněly eufórii. Ale po 205 hodinách hraní můžu s klidným svědomím říct, že svět ve F3 postrádá logiku i potenciál. Což má u mě prostě přednost před 3D atmosférou post-apa.
Ebb - no, co kdo napsal bychom se mohli dohadovat - ale Avellone byl lead designer, on to navrhnul a z velký části vymyslel, Vision Statement napsal taky on.Ale určitě se na tom podíleli i jiní lidé, možná z hlediska dialogů i víc než on. Ten Guido ale mám dojem uprostřed vývoje z Black Isle odešel.

K tomu interplayi - o té době jak píšeš (doba rozkvětu, Fallout, BG, IWD etc) tomu šéfoval Fargo, ale když Iply koupil Titus s Hervem v čele, tak to šlo do hajzlu. Zrušil Van Buren ve prospěch konzolový sračky BoS (který se prodalo 18000 kopií, takže Iply pohřbila) a celkově společnost zadřel, jedinej důvod že ještě existuje je, že měli z minulosti IP jako Fallout, jež mohli prodat.

Say - holt nehodnotím nedostatky, ale zážitek. A u FO3 mě pohltila ta atmosféra + ve hrách miluju exploration, a z tohoto hlediska je pro mne prostě FO3 boží, stejně jako třeba Risen nebo Gothic série. Dialogy jsou tam slabší, to jo, a levelování Beth nezvládli (to mi aspoň opravili moddeři), animace jsou taky slabší (to mi taky trochu opravili moddeři).Zážitek jako celej byl prostě skvělej, dohrál jsem FO3 komplet, cca 86 hodin a prostě jsem se nenudil ani vteřinu.
FO je stále nehratelný. Ale až ukončí BETU, s chutí se na něj vrhnu.