Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

F1 Race Stars

57
14 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.11.2012 PS3X360
16.11.2012 PC
Vývojáři:
Codemasters
Oficiální stránky:
http://www.codemasters.com/uk/f1racestars/pc
F1 Race Stars jsou arkádové závody pro všechny věkové kategorie od studia Codemasters, které má na svědomí všechny novodobé tituly z oficiální závodní série Formule 1 - F1 2010, F1 2011 a F1 2012 . V tomto odlehčeném spin-offu po vzoru Mario Kart nebo ModNation Racers se rovněž nachází oficiální vozy, týmy a okruhy z aktuálního ročníku Formule 1 avšak tak, jak jste je ještě neviděli.

Vybrat si tedy můžete z velkého počtu skutečných závodníků, jako např. Lewis Hamilton, Fernando Alonso či Sebastian Vettel. V malých formulkách se poté závodí na dobře známých tratích, avšak ve velmi netradičním až nerozpoznatelném provedení se spoustou klopených zatáček, obrovských skoků či velkých "lopingů" a kolmých zdí. V pit stopech si během závodu můžete opravit formuli a systém KERS vám pomůže s rychlým vybíráním zatáček. Po tratích jsou rozeseté power-upy, které obsahují nejen tradiční kousky jako nitro nebo rakety, ale také formulové prvky typu Safety Car, jenž zpomalí celé závodní pole nebo "Mokré počasí", díky kterému se všem hráčům zblázní ovládání. Každá závodní stáj má navíc své speciální schopnosti a tak například Ferrari umí střílet rakety pozpátku.

Hlavním herním módem je Světové turné, ve kterém vás hra provede po celém šampionátu a na všechna slavná místa a tratě Formule 1, včetně nového amerického okruhu v Austinu. Z multiplayerových módů tu je online hra až pro 12 hráčů a nechybí ani oblíbený splitscreen pro dva až čtyři hráče na jedné obrazovce.


Poslední diskuzní příspěvek

Další racingovka, u který NEJDE ZMĚNIT NASTAVENÍ OVLÁDÁNÍ pomocí klávesnice? Vždycky, když zkoušim nějakou takovouhle odfláknutou slátaninu,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
F1 Race Stars zezačátku zabavná hra, postupem času stereotyp .. Máte na výběr z realných jezdců, jako hamilton,massa,weber apd .Formule jsou stejně rychlý, pokad nepočítám, když se poškodíte, nebo vás poškodí protiháč, potom jste pomalejší.Naštěstí jsou tam boxy, kam zajedete a jste zase opravený ..
Je tam pár typu závodů, bohužel si vybavuju jen eliminaci a jízdu 2/3koul.

Pri jízdě sbíráte hvězdy a ty vám dávají náhodný bonus, jako rychlost střely, nebo miny...Jsou tam krásně udělaný mapy až jsem zasnul.Slušný doprovod hudby.Umělá inteligence, je taková náladová někdy si připadáte, jako, kdyby vás nechávali vyhrávat a někdy zas mám pocti,že hraju se žívým hráčem..
Potom potřebujete medaile na otevření dalsiho kola..mate tam ruzny okruhy, v ruznych zemich mapy jsou podle toho taky dělaný.

Hru bych doporučil spíš mládeži, pro děti idealní.Je tam spousty zábavy a ta grafika je takova roztomilá.
Bohužel me závodní hry tohoto typu, nějak moc neoslovují.Kde nemám skoro žádný možnosti.

Pro: grafika,hudba, Ai, mapy,bonusy,realne postavy,zábava

Proti: postupem času stereotyp, málo možností, ale muze se jednat jen o muj pocit,ze tam neco chybi.

+9 +13 −4