Další racingovka, u který NEJDE ZMĚNIT NASTAVENÍ OVLÁDÁNÍ pomocí klávesnice? Vždycky, když zkoušim nějakou takovouhle odfláknutou slátaninu, kde se na možnost nastavit si ovládací klávesy podle sebe tvůrci hry vyflákli, svírají se mi nohy v pěst. Co to jako má bejt? Proč to teda dělaj na PC? To si k tomu jako mam kupovat ještě nějakej spešl ovladač? S timhle ať jdou do ****** i kdyby tam bylo deset Fetlů. Kdybych potřeboval nutně tuhle hru hrát, dost by mě to sr**** (štvalo) a to i v případě, že bych za ní nezaplatil. Někdy stačí takováhle kravina s pevně nastavenýma klávesama ovládání a hra je rovnou zralá na spláchnutí do hajzlu, aniž by se hráč vůbec dostal k možnosti ocenit její jiné kvality. Teď jde ještě o to, jestli se zrovna na týhle racingovce najde něco tak krásnýho nebo zábavnýho, aby byl hráč ochotnej se smířit s tim, že se někomu nechtělo do hry na PC udělat to, co 99% ostatních tvůrců PC her dělá.
:-/
Teda podle demicka radna kravina. Zjednoduseny je to az moc, formulky pomaly, power-upy nudny, stylizace pro me hrozna... zlaty ModNation Racers, ktery samy o sobe nejsou nic extra.