F1 Race Stars zezačátku zabavná hra, postupem času stereotyp .. Máte na výběr z realných jezdců, jako hamilton,massa,weber apd .Formule jsou stejně rychlý, pokad nepočítám, když se poškodíte, nebo vás poškodí protiháč, potom jste pomalejší.Naštěstí jsou tam boxy, kam zajedete a jste zase opravený ..
Je tam pár typu závodů, bohužel si vybavuju jen eliminaci a jízdu 2/3koul.

Pri jízdě sbíráte hvězdy a ty vám dávají náhodný bonus, jako rychlost střely, nebo miny...Jsou tam krásně udělaný mapy až jsem zasnul.Slušný doprovod hudby.Umělá inteligence, je taková náladová někdy si připadáte, jako, kdyby vás nechávali vyhrávat a někdy zas mám pocti,že hraju se žívým hráčem..
Potom potřebujete medaile na otevření dalsiho kola..mate tam ruzny okruhy, v ruznych zemich mapy jsou podle toho taky dělaný.

Hru bych doporučil spíš mládeži, pro děti idealní.Je tam spousty zábavy a ta grafika je takova roztomilá.
Bohužel me závodní hry tohoto typu, nějak moc neoslovují.Kde nemám skoro žádný možnosti.

Pro: grafika,hudba, Ai, mapy,bonusy,realne postavy,zábava

Proti: postupem času stereotyp, málo možností, ale muze se jednat jen o muj pocit,ze tam neco chybi.