Montana, nutí tě někdo chcát? sbírat hovna? kreslit péra a kosočtverce? blbnout s vibrátorem, atd.? Ta hra tě nenutí, ty to pouze můžeš dělat, je to stejná filozofie jako např. u Falloutu1/2 a jeho kritika za zabíjení dětí, když si prostě nechtěl, nemusel si je zabíjet. A tomu já prostě fandim, suchaři a puritáni můžou držet pysk a hráč má na výběr jak moc nechutná atd. bla bla bla ta hra bude.

Místo WTF mi radši napiš co konkrétně pubertálního v Dukovi je a neni to ovlivnitelné hráčem, tzn. je to povinnost.

Tuleranus - co konkrétně? nějaký příklad hlášky, činu by nebyl?
To nie. Neviem ako tento Duke, ale pri starších mi vždy prišli trápne a nie zábavné tie drsne cool hlášky a celkovo ten štýl prezentácie.
Hra je pubertální jen pokud se hráč sám chová pubertálně. Pokud za pubertální ovšem nepovažujete zobrazení nahý ženský citlivky.
Počkať, počkať, rozumiem tomu správne, že ak by tá hra bola podľa mňa pubertálna sračka, tak nemám o nej tvrdiť, že je to pubertálna sračka, lebo to nie je hra pre mňa? :D
Já snad říkám, že hru strhávaji jen kvůli kreslení?

Když už si někdo dělá prdel, tak se to musí umět...kdyby hrál víc Duka, možná by se něčemu v tomhle ohledu mohl naučit.
Hamster - někteří jsou recenzenti, ale proč vlastně recenzent byl nucen hrát hru, o který ví, že neni pro něj, to prostě nechápu, taková recenze pak těžko může za něco stát.

DN3D byl stejně tak zábava pro jak říkáš "ranné puberťáky" a ze hry se stala legenda, kterou chválí a zmiňují jako vzor i již vyspělí intelektuálové pohoršeni tím samým humorem a interakcí v DNF. Před 14 lety byla ta hra pro puberťáky a bylo to ok a cool, po 14 letech je hra pro puberťáky zase a je to tentokrát hanba a trapné, to je zvláštní paradox, nemyslíš?

Ten týpek co dělal to video už je směšnej jen tim jak na tu tabuli kreslí zrovna péro, nutil ho někdo kreslit zrovna tohle?
Slayer: Oni někteří lidi, co to začli hrát a nebaví je to, jsou recenzenti, stejně jako intelektuál, který vyplodil to video a co jsem koukal, tak ten názor úplně ojedinělý není. Že existují dvanáctiletí podle mě nezapomněl, jen si uvědomuje, že pokud je hra s takovýmhle ratingem zábavná v první řadě pro ranné puberťáky, tak to jako pochvala bráno nebývá. ;)
Jj, taky jsem stál u kontejneru s nábojema a posílal mu jednu raketu za druhou.
Niktorius: Úplně snadno. Jakmile mu vytrhneš ten roh, začni mu honem bušit pěstmi do rozkroku - to ho definitivně odrovná ;-)
Niktorius: Já to udělal tak, že jsem ještě než vylezl zdrhnul co nejvíc zpátky, po cestě si na pravé straně vzal RPG a zůstal jsem tam stát u posledního kontejneru s nábojema a pálil to do něj. Jako cover může sloužit taková tmavá dodávka po pravé straně, která dost vydrží.
Nemá někdo nějaký tip, jak dostat tohoto bosse? Asi jsem lama, ale poté, co mu vytrhnu ten první roh už jsou všechna auta kolem příliš rozházená na to, aby se bylo za co krýt a navíc ten neřád nikde dlouho nepostojí a do každého krytu za mnou přiběhne... :/
John Mirra - Když to bylo tak jasný, je otázkou proč lidi, kterým se tohle prostě nelíbí a jsou už hrozně dospělí tu hru stejně začli hrát i když to bylo jasný, jeden důvod je pro tvorbu rádobyvtipných videí nebo aby měli co psát do diskuse ke hře o které věděli, že neni pro ně, což hraničí s trollingem.

Autor toho videa dost možná zapomněl i na to, že on je sice už fotr od rodiny co dospěl a tohle je pod jeho úroveň, ale na světě jsou pořád lidi, kterým je zase těch 12 let. V době kdy tenhle dnes dospělej intelektuál co vyplodil to video, slintal nad kozama v DN3D si zase jinej už dospělej intelektuál klepal na čelo při hraní právě DN3D.

Možná si stačí uvědomit, že tyhle blbosti v Dukovi hráč vůbec dělat nemusí pokud nechce a je to pod jeho úroveň, nebo prostě stačí nebýt tak trapně vážnej.
Bohužel u mě taky zklamání. Hraju to víceméně jen z povinnosti a kdyby to nebyl Duke, letí to už dávno.
Ono to celé stojí za vyliž prdel, jediné co ujde jsou ty narážky a interakce s předměty..
Škoda té třetí třetiny hry, která stojí za vyliž, ale jinak jsem spokojený.
kurcatovium - ve vývoji to bylo dlouho, ale jak víš kolik času se na tom opravdu něco tvořilo a kolik času se to předělávalo? Říct 14 let zní hrozně, ale několikrát se to předělávalo, nějakou dobu se na tom nedělalo vůbec atd., takže ot neni tak horzký.
Tady nejde ani tak o to, že za těch 14 let by to měla být nadupaná hra vším možným i nemožným. Během té dlouhé doby se hra bohužel nesčetněkrát předělávala, až z toho nakonec vznikla úplně jiná hra. Ale i tak zklamaný nejsem a brzo si to zase s chutí zopáknu ;-)

Mimochodem, tady jeden zajímavý článek pro ty, co mají problémy s výkonem: http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry- ... u-i-slaba-pc?start=1

Apropo, "Shake it baby" si lze vyprosit v Titty baru, když přijde na podium ta tanečnice k tyči a začne tancovat. Akorát ta dolarovka v ruce chybí :D
Stejně to polovinu času strávilo u ledu.

Až to bude za polovic, půjdu s chutí dotoho.
kurcatovium: Co se týče slibů a jejich splňování, řekl bych, že je na tom DNF výrazně lépe, než-li STALKER.
A tobě přijde 75% adekvátní u hry, na kterou se čekalo 15 let? Ta hra měla být tak nadupaná hláškami, ironií a skvělými nápady, že by měla každého hráče posadit na zadek...

EDIT: Připomenu třeba Stalkera, který, ač se na něj také čekalo velice dlouho, byl nakonec velmi pozitivním překvapením a výbornou hrou.
Tak se mi zdá, že lidé maji na Dukena až moc velké požadavky => pak jsou zklamání a proto nízké hodnocení. Těch 75%-80% by ale odpovídalo.
Walome - Blood, Shadow Warrior, Redneck Rampage, s těma byla prdel : )

Škoda, že tady Dukovo "Shake it baby" s dolarem v ruce chybí.
Slayer: upřímně, já se k vlastnímu pc dostal až později, ale Dukea jsem hrál u sestřenky a mačkal mezerník jak zběsilej, aby mi štětka ukázala kozy... bylo mi asi deset? A bylo to na mě hrozně těžký.

Víc než Nukema si ale pamatuju Blood - to byla atmosféra!
No, (pod?)průměrnou hru... Záleží na tom, co od toho očekáváš a z jakého pohledu se na to díváš. Je spousta lidí, včetně mě, pro které je to nadprůměrný titul, i když má své mouchy. Jak tu už někdo poznamenal, v dněšní záplavě CoDů a jiných podobných ralisticko-absurdních her je tohle "darem z nebes" ;-)
Až cena spadne na 5€, tak si Duka taky koupím... Za (pod?)průměrnou hru těžící jen ze jména hlavního protagonisty a nějakých těch vtípků rozhodně plnou cenu platit nehodlám.
Slayer: Demo mě moc nenadchlo, ale po tom tvém komentu mě to rovněž docela láká. Nějakou oldschoolovku bych si docela dal.
Walome - Určitě zkus, pokud si jeho fanda, myslím že budeš spokojenej, pokud si novej hráč co tu éru nezažil, tak ti to možná už moc neřekne, ale za ty hlášky, a šílenosti to stojí za to si zahrát i někomu kdo Duka nezná a někomu kdo má rád i tenhle typ humoru to za to stojí určitě. Ve hrách alá CoD a všech dalších variacích na nějakou válku, který jen těžko lze rozeznat tohle fakt nezažiješ.
Na stole je kazeta, kterou tam můžeš přehrát. Velmi zajímavá nahrávka, škoda že v nejlepším přestane fungovat :-)
Má někdo tušení, zda se dá nějak využít ten dvd přehrávač v tajné místnosti v Titty baru? Je tam uzamčená místnost, kde je potřeba kód pro přístup. Když jsem se tam dostal, tak v rohu je televize s dvd, které se dá otevřít. Tak mě napadlo, jestli tam v mapě není schovaný někde i disk, který by se tam dal strčit... Jinak mimochodem - na kopírce si můžete oskenovat zadek a na jednom stole se tam točí taková ta malá hračka, jak si tím Caprio ve filmu Počátek kontroloval, zda je v realitě... Taky dobrý odkaz :D
No ano,ale v podstate som s hrou spokojny.Este teraz mam doma stare casaky Level a Score z davnych cias s oznamenim a preview tejto hry:-) Posledne roky som uz neveril,ze raz vyjde,takze ani ocakavania velke neboli.Jedine co ma vytacalo do maxima,boli tie pasaze,kde trebalo casto niekam doskocit ci vyskocit...pripadal som si ako v plosinkovke.Asi som uz na to stary :-)
Já už mám na tyhle podzemní koridory alergii, protože jsou ve všech hrách hrozně podobný a vizuálně nezajímavý. Navíc Duke už tam měl furt opakující hlášky, interaktivita šla taky k bodu mrazu...
Hive, Mine..mě celkem bavily. Prostě oldschool. Nejlepší level byl stejně strip club :-). Těch městských levelů s větší interakcí než jen střílení tam mělo být mnohem víc.
Mne osobne sa zas nepacila uroven the hive,kde som som si spomenul na traumu z levelu xen z half-lifu :-)
To mně se ta část s přehradou líbila zase nejvíc - takové ponuré až strašidelné. Podzemí mě zkrátka láká i normálně, takže tohle byylo prostě super. Nejhorší bylo to plavání pod vodou. Tam jsem se docela zapotil :D
Teda poslední dvě hodiny jsem strávil v nějakých pozdemních koridorech hoover přehrady, a fakt je to opruz. Takhle monotóní nudnej nezajímavej design bych čekal od Fearu a ne od Dukea...s hodnocením půjdu níž než jsem původně čekal.
Ja ho dohral za 4 hodiny a asi 2 minuty bez mise na letisti. Nevim, jestli se do toho zapocital i cas straveny v muzeu, ale asi ne.
Giovanni: Já MW2 na poprvé na střední obtížnost dojel za 5 hodin a 10 min, určitě by to šlo stáhnout :D