@H34D (17.03.2021 09:33): ale třeba je na to tady spešl funkce, předtím to šlo jen pistolkou, případně brokovnicí, ale tenhle ballbusting byl pak už pro některé koule moc a praskly :-)
@Charllize (16.12.2020 22:56): No to máš teda pravdu, nicméně čekám až vyjde Wolfendoom: Blade of Agony, jsem zvědav, jak to pojede na nové grafické kartě a jestli nebudu muset snižovat detaily jako u té staré :-)
@Charllize (16.12.2020 22:32): možná si něco přehlédl. Dukeho nehraji na PC ale na XOne. :) PC je vyhrazeno na C77 only! Zanedlouho mi začíná vánoční dovolená a pak se budou začnou dít věci, do té doby CDP opraví co opraví. Ještě tomu dám pár dnů, ono si to hezky sedne. Není kam spěchat.
Známý co hraje C77 překvapivě letos nezačal o půlnoci 10 December hrát ale až ráno a hraje jen 3 hod denně aby si to vychutnal a lépe zapamatoval.
Ta hra je i po více než 20 letech pecka! Zatímco všichni paří nový sájbrpank 2020, já už projel level dva jako nůž máslem a to prosím na ovladači! Vlastně už jsem v dalším vesmírném levelu.
Sice mě mrzí že jsem nebyl schopen v levelu 2 (Lunar Apocalypse) najít všechny tajná místa ale co už. Zkusím to ještě jednou, později. Obtížnost v levelu 3 šla nahoru, trefit ovladačem ty létající bomby není easy ale ty nesmrtelní hlášky za to stojí: Damn, I'm looking good! pobaví i po těch letech. :)
Předevčírem zakoupeno na Xbox One, dnes rozehráno. Už si ani nepamatuji kdy jsem dukeho naposled hrál. Jsem si jist že to bylo někdy okolo roku 98-00, protože to tenkrát hráli všichni!

Každopádně je to bomba. Nikdy bych neřekl že mě to bude tak bavit ale po prvním levelu dávám 100%.
Moc jsem si toho nepamatoval, snad jen že Duke má vtipné hlášky, dává striptérkám peníze a kochá se v zrcadle jak dobře vypadá. Tedy pamatuji si toho více ale jak vypadal první level jen tak zhruba. Takže až na konci samotného levelu jsem našel poslední secret place s tím granátometem. :) A já si říkal že si pamatuji že do kina jsem normálně vstupoval skrz prodej vstupenek.

Na Xbox controlleru se to hraje překvapivě dobře, není tak lehké zamířit na létající nepřátelé takže občas dostávám slušné kapky.
No to snad není možné, hra zas byla odstraněna ze Steamu. Ten Duke je snad prokletý... Snad je to pouze dočasné.
@GodOfTheSick (15.10.2017 12:55): Změna zbraní kolečkem myši, ta je asi nejhorší, objeví se ti ikonky zbraní místo se aby se zbraně plynule přepínaly. Takže jedině přes klávesnici. Pokud si změníš ve hře velikost hudu, tak se to nedá dát zpět a musíš do Options. Ukládání - to je relativně sporné, nemusíš v podstatě ukládat, protože se ti nabídne převinutí průběhu úrovně kam chceš, což mnohým může na druhou stranu sedět. sedět. Divný zvuk Dukových hlášek. To je snad vše.
@leebigh (13.10.2017 23:33): je docela škoda, že tam chybí tyhle dvě epizody a vzpomínám si, že na ps byla taky nějaká epizoda s hromadou futuristických zbraní a potvor. To by byl taky slušný bonus pro sběratele:)
Pokud by byly zahrnuty všechny datadisky jako u Megaton edice, tu cenu bych bral. Ale takhle ne, těch 5 éček je adekvátní cena. Tím spíš že některé "fíčury" této verze jsou strašné...

Už se dělají takovéhle jemné tuningy a edice. To je pěkný, zvlášť u Duka:)