Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nějaká možnost, že by to jelo na Win 7 bezproblémově? Mám jedno hodně stařičké CD s hrou (tuším z roku 2000). Nedávno jsem to zkoušel nainstalovat, to se povedlo, ale při zapnutí hra dost blbnula, auta neměla kola (vznášela se) a hra byla jakoby zrychlená ... měl někdo podobnou zkušenost?
Ano na emulátoru jsem Divera 2 hrál, ale na pc by to bylo určitě zajímavější.
A ono něco jako legální stahování existuje?
A neví někdo jestli bude nějaké pokračování Drivera? Po hře Driver: San Francisco zatím nic nevyšlo, mohli by udělat třeba hru s názvem Driver Europe a dělaly by se mise ve všech hlavních městech celé Evropy.
Yeah! Ty voe já to dohrál! Jako poslední mě stálo hodně (zbytek vlasů co mám) vlasů a nervů, ale dohrál jsem to na medium :-)

A teď ten příběh ;-)
@Cobot (16.11.2013 20:59): Je to ta verze ze Score a bez problému Win 7 x64, nastavení rozlišení jsem nikde nenašel, jen jsem dal všechno na high.

edit: sic nevím jak jsem daleko, ale právě jsem udělal TANNER AND SLATER, a ten záznamník nemá titulky? A taky jsem díval na nastavení a já frajer si dal rovnou medium cops :-).

Až to dohraji je někdo ochotný mi ve zkratce naspat příběhové pozadí, bo animace nic moc a ten záznamník, temu prd rozumím asi každé 4-5 slovo, docela to huhňá.
Jako malý capart jsem s tím měl na psx hodně problém a na cca 20tý pokus udělal, ale moc daleko jsem se nedostal, tak snad budu po tolika letech úspěšnější.
Test v garazi byl jeste v pohode, ale takovou posledni misi jsem hral snad 7 hodin. Super hra, hral jsem ji v dobe vydani, tehdy urcite nejlepsi auta, ktery jsem hral.
@ViRus (13.11.2013 23:02): Nejlepší bylo, když mě policejní auta narazila s takovou silou, až jsem přeletěl okolní budovy. <3

A fakt se mi to tenkrát hrozně líbilo, to není žádná ironie.
Snad se mi to podaří konečně doklepnout, test na podruhé, tak uvidíme.... :-)
Trojku jsem nehrál, ale čtyřka se mi líbila hodně a honičky mě tam bavily dost.Tohle ale vypadá fakt dost divně (teď jsem dokouknul ten gameplay).
To jsme dva. Toto připomíná spíš NFS nebo Burnouty, sakra vždyť to připomíná i GTA (jehož jízdní model stál vždycky za prd).

A trojka byla podle mě výborná hra bohužel s nejednou mouchou na předním skle a Driver feeling u ní byl vysoký (já si jej cením stejně jako první dva díly). Čtyřka naopak připomínala spíš GTA a mě nebavila vůbec.
mě především vadí, že z toho nějak vůbec necítím ten driverovský feeling (který jsem cítil dokonce i s Driv3ra, takže je už co říct). Ale tak, snad se to povede.
NFS by byla bomba kdyby tam byl pohled z vnitřku jako v Shiftu (+ celkově ten dojem jako v Shiftu), co jsem z toho viděl ale vypadalo jak Burnout s poldama, což mě nijak extra neláká..
Driver vypadá zajímavěji, to převtělování je aspoň "vysvětleno" komatem nebo co

TDU2 vypadá úžasně, ale určitě bude PC verze posraná : )
Z nadcházejících závodních her (ač přiznávám, Driver nebyl nikdy čistě závodní hra :D) se nejlépe zatím tváří TDU2 a trochu nové NFS (ale jen díky Criterionu)... GT5 nepočítám.

Tenhle vtip je fakt jedna velká neznámá. Když jsem poprvé četl o převtělování, musel jsem se podívat, jestli nečtu preview k nějakému fantasy RPG...
Tak to převtělování do jiných aut(shift) v novém Driver mi příjde jako nehorázná ko*otina. Tohle už nebude žádný Driver ... maximálně Mario v San Franciscu.
Neexistují, ale je to na facebooku, plus za tejden to bude na E3.
Jinak město je San Francisco, což je taky super - nejlepší město z jedničky (ach ty skokánky).
Perfektní trailer :) doufám, že nebudou vymýšlet hovadiny a nastrčí tam starého známého hrdinu prvních dílů (jakkoli).
Mě dostalo to odškrtávání úkolů... A tenhle maník by všechno rozhodně do minuty nestihl :)
Vysoka obtiznost je rozhodne jednim z kladu Drivera, tutorial se dal zvladnout, ale posledni misi jsem jel asi 50x, ostatni byly vicemene zvladnutelne do 10. pokusu.
Berte to tak, že pokud nedáte tutoriál, tak v samotné hře pak nemáte sebemenší šanci uspět :). Já prvního Drivera dohrál dvakrát. Poprvé jsem na posledních cca 5 misí použil kódy na vypnutí policie a i tak to bylo sakra těžké, napodruhé jsem to dohrál bez kódů, ale mořil jsem se s každou z těch několika posledních misí hned několik dní.

Zhruba takhle je Driver těžký :D.
Garret - ani ne, jinak bych Drivera dohrál. Tu poslední misi jsem taky nikdy nedal : ).Ale tutoriál je fakt easy..
Nechápu ty nářky na tutoriál, já ho udělám kdykoliv na poprvé : ) (na klávesnici).
Tak to je v háji. Hra má stabilní FPS, ale odezva klávesníce je tak 1 sekunda. Nechápu proč.
Jop, jak jsem psal svůj předchozí příspěvek 26.10.2009 16:04:17 tak jsem to hrál na XPčkách a žádný opožděný reakce nebyly.
Tak jsem to nainstaloval a v menu i při jízdě to má naprosto opožděné reakce. Hrál to někdo na XPčkách?
Tak jsem drivera rozehrál znovu, před lety to pro mě bylo moc těžký :) a dal jsem úvodní test docela v pohodě. Hra je stále hratelná, i když ten design města je šílenej - takový hrozně dlouhý rovný silnice, po kterejch vždycky když jedu, tak málem usnu než dojedu na konec :) A hlavně AI policajtů - sebevrahů, jejichž jedinej trik je zničehonic se předemnou objevit a narvat to do mě čelem. To mě celkem zklamalo a hlavně to dokáže pořádně nasrat :)
Před dvěma týdny jsem si Drivera nainstaloval po nějakých osmi letech co jsem ho hrál naposledy, a tu garáž jsem udělal napoprvý : ).Hlavně to chce mít dobře nakonfigurovaný ovládání a vědět kde dělat slalom.Zbytek je jednoduchej, jedním pohybem se dá udělat několik věcí naráz.
Caelos: Hmmm, zajímavé. Na tom se koukám shodneme úplně všichni :-). A je celkem jisté, že těžší tutoriál v dnešní době nikdo neudělá (to by musel jít hodně proti trendu zjednodušování her).
A já měl češtinu:) Ten pomslný titul není z mé hlavy, psali to ve Score, nebo v Levelu.
Moje tehdejší znalost angličtiny byla mizerná a chvíli mi trvalo, než jsem přišel na to, co vlastně který úkol zanemná.
Jak dekódoval? Já se přiznám, že jsem jako malej prcek hrál také Gran Turismo, jedničku i dvojku a tutoriál tu jsem udělal za asi 55 sekund. Jde o to, že si musíš navrhnout co budeš dělat jako první a co se dá splnit zároveň =)
Tutoriál je jednoduchý pro člověka, který má cit pro řízení aut (z arkád i simulací, tedy krom některých NFS, jelikož základ je vždy hodně podobný). Já driverův tutorial také ne a ne udělat, jenže pak jsem strávil pár dní (týdnů) u Gran Turisma a ejhle, tutoriál hotov během pár minut :-). Tedy samozřejmě poté, co jsem pomocí slovníku dekódoval některé úkoly...
Vždyť ten tutoriál je tak jednoduchý =) Já ho zvládl v 8 letech na PSONE, tak mi tu nikdo nenamluvte, že to je tak nesnesitelně těžký :D (Přiznám se, dalo mi to několik dlouhých hodin zabrat, ale udělal jsem to :-)
Jj..asi tak nějak.. jen mě prostě dostal ten komentář, kdy prvnímu dílu vyčítá, že po něm vyšli sra*ky. A přitom to není zas tak pravda, se mi zdá, že ani o 2 dílu nemá páru . Drivera 2 jem měl prostě moc rád a nenechám na něho lidi zapomínat =)
Pooky: Souhlasím. Druhý díl se povedl a v mnohém obohatil a vylepšil původní koncept.. Driv3ra jsem nehrál, takže nevím..
Smajloun: Nesouhlasím s tím, že Reflections dopadly s pokračováním bídně. Nesmí se zapomenout na čistě konzolovitého Drivera 2, který v mnoha směrech překonal první díl a významně obohatil již, tak pestrou hratelnost prvního dílu. Průser nastal až s příchodem Driv3ra. A v komentáři nesmyslně píšeš, že se první díl mohl stát přelomovou hrou, ale to, že se nestal vyčítáš zbytku série. Trochu v tom postrádám logiku =)